Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GS 500 ('89-'00, '01+, '04+ F) - svasta ponesto o njemu

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki gs 500e
On 10/13/2018 at 10:52 PM, raps said:

sijalica se nalazi u gumenom grlu, koje ulazi u (da je tako nazovem) instrument tablu sa zadnje strane. sijalicu mozda mozes da izvadis i bez skidanja table, ali mislim da je pristupacnije ako skines tablu. 

Hvala na pomoći, sijalica zamenjena bez skidanja instrument table.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Cb500

Sta znaci slingshot na nekim modelima? Vidjao sam na repu nalepnice gs500 slingshot. Jel samo neka serija pod tim nazivom, uz kozmeticke izmene (farba, retrovizori...), ili ima i mehanickih izmena?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Pozdrav svima, zanima me da li neko zna gde mogu da nadjem dihtung paljenja, ja nema gde nisam pogledao i nista nisam nasao...

Hvala unapred:takoje:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Eagle
Pozdrav svima, zanima me da li neko zna gde mogu da nadjem dihtung paljenja, ja nema gde nisam pogledao i nista nisam nasao...
Hvala unapred:takoje:
 
Probaj euro sumar na konjarniku, ali i oni porucuju. Sve te delove koje je jako tesko naci mozes kod njih poruciti

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Eagle

E drugari sad se nesto setih...pre 3 godine sam vozio gs-a 95 godiste. Ostale mi 2 bobine koje rade i ona dva svica jebem li ga kako se zovu sad da se setim nikako...stoje tamo kod desne noge ispod suzukijevog znaka kad se odvrne sad nema sanse da se setim kako se zove

Elem voljan sam da poklonim gs-ovcu kome treba ali ne da proda vec da iskoristi !!!

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Ma meni je krenuo da curka ulje na onom deklu kod menjaca, nije mnogo strasno al sad kad vec ide na servis da se spremi za sezonu i to da sredim.

A zvacu Euro Sumar pa da vidim ako mogu da poruce... Hvala ti na pomoci:jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Piaggio x9,Bandit 600

Pozdrav ljudi. U planu mi je da se ponovim ove godine. Medju opcijama mi spada gs 500f 2004 godiste jer sam pocetnik (imam punu A kategoriju) pa me zanima sledece. Primetio sam da nema sat za temperaturu i rezervoar ili mi se ucinilo. Vase iskustvo,neki savet ili preporuka?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Moj otisao juce kod novog vlasnika,nisam ni stigao da ga oglasim ovde,decko prezadovoljan,cak i roditelji me zvali da kazu kako je sve super,totalno nezahtevan motor menjaj ulje i filtere na 4500-5000 km i vozi da ne mislis

20180915-101640.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Piaggio x9,Bandit 600
2 hours ago, piki said:

Moj otisao juce kod novog vlasnika,nisam ni stigao da ga oglasim ovde,decko prezadovoljan,cak i roditelji me zvali da kazu kako je sve super,totalno nezahtevan motor menjaj ulje i filtere na 4500-5000 km i vozi da ne mislis

20180915-101640.jpg

Druze dal mi verujes da sam hteo bas tvoj da kupim. I da sam se zbog tvog oglasa poceo raspitivati o ovom modelu. Da li smem da priupitam za koju cifru je otisao?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
pre 12 minuta, StrahinjaBNS je napisao:

Druze dal mi verujes da sam hteo bas tvoj da kupim. I da sam se zbog tvog oglasa poceo raspitivati o ovom modelu

E jbg,drzao ga preko zime na polovnim automobilima reda radi i mira u kuci,istekne oglas ja zaboravim da obnovim i sve tako,i cim ga obnovio pre par nedelja i cim sinulo sunce troje ljudi zvalo i ja sacekam 10 dana na decka koji se prvo javio(jedan od kupaca je bio iz mog grada ja mu rekao hocu da ispadnem fer i da sacekam decka koji je prvo zvao makar me ispalio) i cim je dosao dogovorili se odmah i odmah preveo na sebe.Neces se pokajati sa ovim motorom,ja sam stigao svuda,jeftin za odrzavanje i poslusan,samo nadji dobro ocuvan,ako treba neki savet pitaj sto god mogu pomoci,pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Topola, Sumadija
  • Motocikl: '95. Suzuki gs500

Drugari, evo da se i ja prikljucim temi i da se pohvalim. Nabavih i ja jednog lepog gs-a '95. godiste. Kaparisao, a isplatu u kesu, cim prevedem motor. Sto ce biti, nadam se uskoro. Cim Suzanu dovedem kuci (samo motor, mada i neka Suzana ne bi bila losa u kompletu) javljam i kacim fotke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Topola, Sumadija
  • Motocikl: '95. Suzuki gs500

Vazi vanzemaljac 
Cim dodje u moje dvoriste, slikam i kacim. Ne ide da kacim slike sa polovniautomobili.com

p.s. Bolje vas nasao

p.p.s. Ausländer, odakle si, tj gde zivis? Tako su Svabčici mene zvali dok sam ziveo tamo kao klinac. Samo sa jednim, ne tako lepim, pridevom ispr

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Сингидунум
  • Motocikl: HONDA XL 650 V TRANSALP

Поздрав!

Прелистао сам ову, као и још неке теме везане за наведени модел, међутим нисам посебно наишао на оно што ме највише занима, а то је колико је GS500E 2002 годиште захвалан за дужа путовања? Удобност, положај возача и остали параметри који на то утичу.
Хвала унапред!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Moze itekako, naravno, zavisi od gabarita i preferencija vozaca, ja sam 188cm, i meni je skroz lepo cucnuo, jedina zamerka je sediste koje je malo usko u prednjem delu.

 @Ausländer to za kacenje lezece policajca prvi put cujem, ja nisam imao takvih problema, ni blizu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Gde sam ja sve prosao s njim  nema sta da brines,ali ja sam 175 pa mi svaki motor odgovara(eto neka prednost i nas malih),e sad ako imas 2 metra nece ti odgovarati,naravno,i sto je najvaznije ako je normalno odrzavan nece te izdati nikada:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Сингидунум
  • Motocikl: HONDA XL 650 V TRANSALP

Друштво хвала свима пуно, додатно сте ме осоколили при одлуци!
Надам се овијех дана да ћу се похвалити машином.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Ako ti je gs prvi motor (ili prvi motor >200-250ccm) bices zadovoljan i na duzim turama ako resis bar ove dve stvari: tvrdo, usko fabricko sediste i smestaj prtljaga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5
On 4/5/2019 at 12:25 AM, Cupa123 said:

Dobar dan, zanima me da li neko ima ili zna gde moze da se nadje magnet za Suzuki GS500 .

Hvala Vam unapred.

https://www.megazip.net/zapchasti-dlya-motocyklov/suzuki/gs500-2279/gs500-13967?network=g&adposition=1t1&keyword=%2Bsuzuki %2Bgs %2B500 %2Bparts&gclid=CLfe5rao1tACFYSYvAodvtsFUg#model_group=all&year=1989

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja