Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GS 500 ('89-'00, '01+, '04+ F) - svasta ponesto o njemu

Recommended Posts

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: okolina Šapca

A da bi se prislo njemu moraju i karbovi da se skinu, je l' da? Sutra uzimam aku. od drugara da isprobam, pa ako se isto desava skidam anlaser.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: suzuki gs500

ali vrlo lako moze biti i akumulator, evo meni ne radi regler i ne puni mi akumulator sto znaci kad upalim svetla motor trokira i staje a kad stanem i stisnem paljene cujem samo ckckckckckckckckckckckckckc i onda gurka :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Fzs 1000

Raspitao sam se vec ranije ali sam hteo i kod njih da vidim koliko kostaju. Nasao sam ferodo za 2100...

kod nas u jednoj radnji isto oko 2000din za Ferodo

 

mene zanima da li je moguce kupiti te ferodo plocice online po slicnoj ceni ,s'obzirom da zivim na jugu a ovde nema radnji za suzuki motore.Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: suzuki gs500

bajkeri moji jeste li zivi nesto vas nema na stranici :) evo reko da dam mali update jer sam jednostavno ocaran gs-om koji vozim isao sam na zaltibor na motor susret pre nekako i odusevio me je. udobnost nije bila losa nisam utrnuo sav ako uzmemo da sam presao 230 km do tamo vukao je kao lud svaka uzbrdica krivina mala velika nista mu nije bio problem a bio je zesce natovaren devojka ja nazad sator sa dve vrece i napred puna do vrha tank torba potrosnja je bila neverovatnih 3.28l na 100 km prosto me je odusevio :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

bajkeri moji jeste li zivi nesto vas nema na stranici :) evo reko da dam mali update jer sam jednostavno ocaran gs-om koji vozim isao sam na zaltibor na motor susret pre nekako i odusevio me je. udobnost nije bila losa nisam utrnuo sav ako uzmemo da sam presao 230 km do tamo vukao je kao lud svaka uzbrdica krivina mala velika nista mu nije bio problem a bio je zesce natovaren devojka ja nazad sator sa dve vrece i napred puna do vrha tank torba potrosnja je bila neverovatnih 3.28l na 100 km prosto me je odusevio :D

 

Jesi li ti siguran da taj tvoj GS ide na benzin? :)

I moj je trosio malo, ali nikad ispod 4/4,5... Ili si vozio ko baba (u sta ne verujem, jer nema vece babe od mene :) ) ili ti je mehanicar carobnjak, pa je tako dobro podesio karbove. :stabre::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Ja na zlatibor i nazad, sa devojkom, sator, dva cebeta, prostirka, tank torba 3.46 L/100KM. Ali sam imao voznje po gradu nesto malo 2 dana pre zlatibora. Sipao ponovo pun kad sam se vratio u Sa i nisam mogao da verujem. Najnize mi je bilo 3.8 (sad sam vozio sporije pa je ipak sislo dole, bez obzira na stvari.) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: okolina Šapca

I moj je imao blokadu na 33ks i dizne 135 pa je trosio 6-7l. Sada sa standardnim diznama i ustelovanim karbovima, bez blokade, trosi 5l. Mada svakako da ne vozim penzionerski...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

I moj se vrteo tu negde oko 5-ice...mada nikada nisam izmerio tacnu potrosnju...

P.S. Gobline, kako si? Jesi li se oporavio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

90% sam se oporavio, hvala na pitanju! :D

Jos malo me zezaju ligamenti, ali od juce sam i zvanicno na dva tocka!:) Do duse na kineska dva tocka,jer za japanske cekam da mi osiguranje isplati odstetu, ali tockovima se u zube ne gleda!:P

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

koliko shtete ima? treba pomoch da se sredi da te manje koshta?

daj neke detaljne slike da vidimo shta je sve pa-pa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Drago mi je da si dobro....

Ma da...bitno da se vozi....bice i SUZANA dobro... :)

Da...ako ikako mozemo pomoci ti vici....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Hvala drugari! :)

 

Trenutno ne mogu nista da slikam jer mi je motor u Labosu...

 

Kako me je udario u deo gde bi trebale da budu suvozacu (ili zuvozacici :D) noge, pokidao mi je nosac fuzastera za suvozaca, auspuh, iskrivio zadnji disk i napuko je ram. Zadnja viljuska ne izgleda iskrivljeno, ali ko ce ga znati. :( Osim toga, ulubljen je i rezervoar i malo iskrivljen jedan od satova.

 

Na prvi pogled,osim tog auspuha, motor ne izgleda osteceno, medjutim, "ispod Mire..."

 

Kad budem dobio pare, videcemo sta cu i kako cu. Ako bude mogao da se popravi, popravljacese, a ako ne, ide u delove i cao, sta da mu radim... :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • glavatar, 172 postova
  • Lokacija: burlingame, ca
  • Motocikl: gs500 '02

Svi motocikli su do 00, i gs je motocikl ;)

 

Nedavno uzeh gs. 2002 god. Super motorce nema sta. za 3 nedelje napravih oko 1200 milja. I jedino sto cu da uradim je zamena opruga u napred i katanin amortizer nazad. Vesanje je stvarno uzas. Ostalo bombona.

 

Sigurnu i zabavnu voznju zelim svima.

 

Poz poz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja