Jump to content

Moto Zajednica

Skuter nece da upali!

Recommended Posts

  • Skuteras, 3627 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja imam da ti kazem da se vratis na pocetak foruma, procitas pravila, prelistas malo pretragu, propratis teme, skoncentrises se malo i polako pocnes sa pisanjem svog problema, jasno i razgovetno. Do sad si na 5 mesta postavio isto pitanje. Mozes biti oznacen kao spamer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Poštovanje svim clanovima grupe,neko ako moze pomoci imam skuter Piaggio 50 kubika nece da upali zadnji put sam ga vozio i kad predjem 50km/h pocne da se gusi,nakon 5 dana nece da upali samo vergla,mijenjao sam svjecicu  cistio karburator,ali mislim da nedolazi gorivo u karb.ja kad naspem u cilindar upali za kratko i ugasi se,a karburator mi je bio suv kad sam ga rasklopio?hvala svima ma pomoci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Vozim Sprint Hawk 2t ide 80 posle jedno 50 metara ugusi se i jedva ide 20  inace kad ga palim palim ga na dugme sa punim gasom da se ne bih ugasio  i ako mu ne dam gas ugasice se mislio sam da je do karburatora skinuo sam ceo karburator ocistio vratio i sad nece da upali uopste sta moze biti hvala vam u napred 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
On 1.10.2010. at 20:52, kilija06 je napisao:

Pozdrav svim bajkerima,ovako imam probelm,imam skuter sprint maxi nece da upali u opste vergla kao da hoce da sastavi samo sto nije i nece i tako u nedogled moze,pa mi mi trebao neki savet,sve sam prekontrolisao i dovod goriva i varnicu i dalje nisam pameta neznam da li moze da bude komutator u pitanju?

Imam slican problem, isto samo da upali i nece,problem je sto kod mene baca dim ovamo odakle treba da uzima vazuh karburator,u cemu je tu problem

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja