Jump to content

Moto Zajednica

Sta sve ima za oko 700e od motora?

Recommended Posts

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Znam da je nemoguca misija al reko ajde da pitam. (za drugara)

 

Koji motori bi mogli da se kupe za ove pare a da nisu kinezi i da nisu 2T?

 

U principu neki Japanac ili Neki Guzzi...

 

Da klasa motora bude ili Custom ili Classic.

 

I da bude od 250ccm pa do 500ccm..

 

Drugar bi NAJVISE mogao da se nategne jos 200e i to da  ga sacekaju...

 

Ono sto smo videli je CB400, CB500, CM400, CM500, GS450... Sta znam, decko oce motor, ima polozeno, to mu je prvi motor....

 

 

Aj da vas vidim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Nista havarisano znaci covke nema vise para od 900 MAXIMUM sa sve registracijom i kacigom!!!

 

I ja da sam na njegovom mestu uzeo bih MZ ili neki enduro malo stariji al ovaj nece  :-\

 

CUSTOM, CLASSIC...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Verovatno ste videli i moju Hondu, ali ajde da je ponudim i ovde...  :)

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=59960.0

 

A i nismo daleko da dodjete da pogledate  ;)

 

Naravno da smo videli, cak nam je i prvi izbor a i njemu se mnogo svidela. Izuzetan primerak, cucemo se mi jos. Mozda se cak i provozamo sutra do tebe :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Gavro i ostali, za vas je realna cena kada je ispod svake trzisne cene.

Taj Xl u takvom stanju ralno ne kosta toliko, vec vise.

E sad ako se gleda cena po šabačkim standardima, onda je realna.  ;D

Na forumu se prodaje Africa 97 god. za 3000 eur.

To je normalna, cak i povoljna cena na evropskom trzistu (ako je motor u dobrom stanju), al to treba doterati, namiriti drzavu, registrovati, itd.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

prodaje srdjan73 xj600 za te pare

 

Vrhunski motor al ga kolje egistracija. Pitacu ga. I dacu mu link ka ovoj temi, clan je al ne posecuje cesto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 678 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Verovatno ste videli i moju Hondu, ali ajde da je ponudim i ovde...  :)

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=59960.0

 

A i nismo daleko da dodjete da pogledate  ;)

 

Naravno da smo videli, cak nam je i prvi izbor a i njemu se mnogo svidela. Izuzetan primerak, cucemo se mi jos. Mozda se cak i provozamo sutra do tebe :)

 

Ok, ako resite da dodjete samo se javite na vreme da se organizujem da budem tu, posto sam ovih dana retko kuci... Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: u perspektivi

Kawasaki GPZ 500 je povoljan polovan motocikl, odličan za početnike, nije zahtevan za održavanje  ( a i troškovi cene održavanja nisu veliki ). S obzirom na svojih 500 ccm ni registracija nije skupa. Sve u svemu mislim da može da se nađe povoljam GPZ u super stanju za malo para. Što se tiče agregata i performansi znaš i sam jer kolko vidim ti imaš EN 500 koji ima  isti agregat kao GPZ. Možda bi i ja prodao moj GPZ 500 za te pare. Super stanje, registrovan, očuvan i održavan, ali sa raspalim magnetima ( standardna boljka kod modela proizvedenih do 1993. god. ) I sa ignitorom zrelim za zamenu. Pored ovih navedenih nedostataka sve je stvarno u super stanju, kao i estecki. Takođe mislim da tvoj drugar netreba da se vezuje za cene koje vidi u oglasima, jer prodavci dosta precene svoje ljubimce, a molo je onih koji stvarno stave realnu cenu. Zbog kupovine nekog endura i sam pratim oglase tako da vidim da se slabo šta prodaje zbog naduvanih cena a ako neko hoće stvarno nešto da proda moraće malo da kalira tj da spusti cenu, tako da mislim da uz malo cenkanja bi možda mogao za te pare da nađe neki motor a da ipak bude u ok stanju. Toliko od mene. Ako čujem da se prodaje nešto za te pare a da je očuvano javljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Gavro i ostali, za vas je realna cena kada je ispod svake trzisne cene.

Taj Xl u takvom stanju ralno ne kosta toliko, vec vise.

E sad ako se gleda cena po šabačkim standardima, onda je realna.  ;D

Na forumu se prodaje Africa 97 god. za 3000 eur.

To je normalna, cak i povoljna cena na evropskom trzistu (ako je motor u dobrom stanju), al to treba doterati, namiriti drzavu, registrovati, itd.

 

jbg ja zivim u sapcu tako da gledam SABACKE standarde. Po meni motor koji je star cetvrt veka ne moze da vredi vise od 1000e pa ne znam kakav da je. E sad svako ima svoje misljenje. Ok je taj XL ali jbg koliko onda  vredi endurka u toj klasi 2000god. ako taj vredi 1500e? I ako nisam ljubitelj afrike(ne znam da li si to primetio :) )  ,video sam tu od 3000e i mislim da je to realno i da ljubitelji iste ne bi trebalo da propuste tu priliku,ali eto vidis ni ona se jos nije prodala. Jedno su slike a nesto drugo je kad odes i vidis motor. Za tu afriku ne znam ali znam da su ovde skoro prodati a neki jos uvek u ponudi motori koji ne da nisu u ok stanju nego su skarabudzeni samo da se prodaju i nude se 1000e ispod realne cene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

jbg ja zivim u sapcu tako da gledam SABACKE standarde. Po meni motor koji je star cetvrt veka ne moze da vredi vise od 1000e pa ne znam kakav da je.

 

po tebi ne vredi, ali ti nisi taj koji kroji tržišnu cenu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

jbg ja zivim u sapcu tako da gledam SABACKE standarde. Po meni motor koji je star cetvrt veka ne moze da vredi vise od 1000e pa ne znam kakav da je.

 

po tebi ne vredi, ali ti nisi taj koji kroji tržišnu cenu

i ne treba da budem. Jer sve dok kupujem po sabackim a prodajem po BJB standardim a meni je lepo. Nego mi nisi odgovorio koliko vredi endurka u klasi xl ali 2000god.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

vlajko ovo je dobra sansa da uvalis svu teneru za dobru cenu...i onako ne vredi vise od 700e :)

 

Jok brate..meni je moja stenara odlicna..

 

probo tvoj vibrator..probo K4..i hvala lepo..

 

A i mlad si jos..videcu te za 10 -20 godina sta ces da jases...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12230 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

..i kakvi su to Šabački standardi?

 

Prepun grad motora "skinutih sa osiguranja", "skarabudženih" što bi neko rekao od 3-4 motora samo da se prodaju za relativno sitne novce i onda čekaš pri kojoj registraciji će ti ga oduzeti?

 

Ne kupujem i ne prodajem motore i nemam kontakta sa "skarabudžiteljima" i "skidačima sa osiguranja" tako da ne znam "realne cene" nekog takvog motora ali bih iskreno pre kupio provereni kvalitet pa neka je i 15 godina staro nego neke novije plastikanere kojima se ne zna ni poreklo. :D a tek nešto više da ne pričamo...

 

Da se vratim na temu, Zoltan i Gile prodaju svoje dobre motorine i verujem da kupac neće pogrešiti ako uzme bilo koji od ta dva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

vlajko ovo je dobra sansa da uvalis svu teneru za dobru cenu...i onako ne vredi vise od 700e :)

 

Jok brate..meni je moja stenara odlicna..

 

probo tvoj vibrator..probo K4..i hvala lepo..

 

A i mlad si jos..videcu te za 10 -20 godina sta ces da jases...

prerastao sam ja teneru odavno...imao,probao,uvalio  gilu i cao.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

..i kakvi su to Šabački standardi?

 

Prepun grad motora "skinutih sa osiguranja", "skarabudženih" što bi neko rekao od 3-4 motora samo da se prodaju za relativno sitne novce i onda čekaš pri kojoj registraciji će ti ga oduzeti?

 

Ne kupujem i ne prodajem motore i nemam kontakta sa "skarabudžiteljima" i "skidačima sa osiguranja" tako da ne znam "realne cene" nekog takvog motora ali bih iskreno pre kupio provereni kvalitet pa neka je i 15 godina staro nego neke novije plastikanere kojima se ne zna ni poreklo. :D a tek nešto više da ne pričamo...

 

Da se vratim na temu, Zoltan i Gile prodaju svoje dobre motorine i verujem da kupac neće pogrešiti ako uzme bilo koji od ta dva.

pa vidi se da ne kupujes i ne prodajes motore. Ovde na forumu imas mnogo vecih prevaranata koji sebe jos btw nazivaju i majstorima i prodaju povoljne motore sa krivim ramovima,viljuskama,prolupalim agregatima kao motore kojima samo treba malo plastika da se dotera. Da u Sapcu ima skinutih,ima,ali niko nije prodavao skinut motor kao legalan i u vek se kupcu kaze kakva je situacija. Niko nije kriv sto neko hoce da za 2500e vozi novog R-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12230 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Čitam skoro sve pa vidim da ima ali ima i drugara koji će nas uvek upozoriti na takve skarabudževine :D

 

NEmam nikakve veze sa policijom i sudstvom ali ne razumem ni te što prodaju motore skinute sa osiguranja koji su pod potragom osiguravajućih kuća a bogami ni napaljene kupce takvih motora koji svesno ulaze u kriminal i sigurno kad-tad ostaju i bez para i bez motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

 

i ne treba da budem. Jer sve dok kupujem po sabackim a prodajem po BJB standardim a meni je lepo. Nego mi nisi odgovorio koliko vredi endurka u klasi xl ali 2000god.

 

nemam pojma,nisam se interesovao za to godiste.  prelistaj net pa ces videti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

jbg ima nas svakavih. Neko ce pre da vozi motor star 15godina i ne razmislja da li ce ga neko zaustaviti,neko ce opet za iste pare da izigrava mangupa na novom motoru i streca se iza svake krivine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja