Jump to content

Moto Zajednica

Ukradena Africa RD 07 (PRONADJENA)

Recommended Posts

  • Detoksifikovan, 214 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: TDM 900 - 2002.

kontakt brava netaknuta..obijena bravica top case-a..afrika je upalila i opet u pravim rukama...inace afriku je nasao momak sa bjb, ne znam mu ime, osim da ima 17 godina, vozi skuter i video ju je na kanarevom brdu...vise detalja sutra od Marenceta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ako je to onaj momčić što je bio sa nama na DDK, onda stvarno skidam kapu i svaka čast! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

Cek do shvatim sta se desilo i sta su posledice  :D

 

Moja strana price je:

Pre par dana sam video temu u predstavljanjima gde je lik kao prve stvari o sebi naveo da su mu ukrali motor. Hbg, tuga, al sta ces, ne mogu mu pomoci. A specificna afrika, plava, malo ih ima.

I danas nekom igrom slucaja resim da u sql odem busom (nisam busom isao od proletos). I u povratku umesto na m2 sidjem na kanarevom, kao ajde da se prosetam (a nije mi do stenje bilo). I jos kao nevu kroz parkic pa pored osnovne nego cu kroz prolaze (nisam tim putem isao ne pamtim). I slucajno mi pogled privuce afrika, i to jos plava. I pridjem da pogledam. Kad na njoj race spulja i dakar nalepnica ispod tablice. Hmm ovo je poznato. Pogledam rezervoar i vizir, dakar nalepnice. Poslikam ja afriku i brzo ciku da proverim jeli ovo ukraden motor. Prebacim sliku na fon da lepo vidim tablicu, nadjem temu na bjb, pozovem lika (Marka), lik je prvo mislio da ga lozim, a onda tek poverovao (jel reg ta i ta? jel ima race izduv ? nalepnice ? kofer sa srb nalepnicom ?). Co'ek ne veruje sta mu se desilo. Odjurim do motora, javim mu tacnu adresu - Vukasoviceva 50 gde da dodje, on obavesti plavce. Dok sam cekao Marka i policiju pricam malo sa ljudima, dragstor je preko puta, lokalci kazu tu motor stoji vec danima, nemaju pojma ko ga je dovezao. Utom dolazi patrola, za patrolom Marko sa prijateljima. Opsta sreca i veselje. Covek presrecan. Posle dolazi i inspektor da proba da uzme otiske i pregleda motor, ne nalazi nista, uzima podatke (ee tu sam se ja za*ebao, uzeo je i moje kao pronalazaca). Marka upucuje do sup rakovica da obustavi potragu za motorom (ja sam vodic XD), a on odlazi u Resnik na jos 1 uvidjaj. U sup Marku ne zele/smeju da sami prekinu potragu vec moraju da cekaju inspektora od koga nema ni treaga ni glasa. Nekih pola sata kasnije eto coveka, popunjavanje izvestaja, zahteva, jos nekih papira traje oko pola sata. I Marko je konacno slobodan afrikanac, nazad na svom kontinentu  :). Tokom cele price ne prestaje da mu krekece telefon, svi se interesuju za afriku  :)

Napisah i da sam se za*ebao, sad sve kontam da jesam, uzese mi podatke, zapisase da sam pronasao motor, mogu imati gadnih problema zbog toga (zna se ko krade vise od lopova). Iskreno se nadam da necu imati nista vise sa policijom (osim produzavanja vozacke sledece god XD), al ono, nije mi bas sve jedno. A i ne zelim da menjam brojeve telefona, taman sam ove zapamtio  :(

A evo i slike koja je pokrenula sve:

o0ER0-1b59868e.jpg

Postavljeno sa postimage.cc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

A po svoj prilici neko je motor samo provozao, brava volana je neostecena, malo zagrebana, i ostecena je brava top case-a, ali su stvari u njemu netaknute.

Marko nek je kontinent sa srecom  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

E stvarno svaka vam cast. Nadjen jedan ukraden Transalp i sada ova Afrika...zaista ohrabrujuce za sve nas. Ova zajednica sve vise opravdava svoje postojanje.

 

Perlx na prvi nagovestaj problema zbog ovog dobrog dela koje su ucinio odmah postavi ovde temu i svi smo uz tebe. Niko ne sme da te dira. ;) Nadam se da do toga nece doci. Jos jednom tebi i srecnom vlasniku sve cestitke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

O fala urcu..

bravo i bas mi je drago da se nesto valjano svrsi..

 

Perlx..ne vidim zasto bi imao problema? slucaj ide u fioku..

a covek da te vodi  na klopu negde bar..

 

Moze i djir da ti da..da vidis sta je taraba ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

To je marence namerno iscenirao da bi skočila vrednost Afrikama, video da je tako Golfovima skočila cena ;D ;D ;D

 

P.S. Nakon happy enda može zajebancija ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Periks mu dodje ko neki prasak za ves!

Bobane, izvini se coveku... :o

soku okolovu ;D

Perlx, imas pice za ovo. Vlajko ce realizovati jer je blizi, a ja cu mu prebaciti... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar
  • Motocikl: KTM 990 Adventure

Perlx beskrajno hvala jos jednom, dugujem ti ni ne znas koliko. Neverovatno je da joj nista ne fali, u koferu sve na svom mestu, cak i servisna knjizica koja je bila unutra.

Verevoatno neki mamlaz uzeo samo da se provoza i bogu hvala nije je sjebao.

Nadjena moja Africa, nadjen TA, ima nade i divnih postenih ljudi, ova zajednica je stvarno neverovatna. Fantasticna solidarnost.

Perlx vec sam ti rekao, duznik sam ti do neba. vidimo se za vikend, opet kazem neka te cale pusti duze, i  neka ne brine da li ce ti se nesto desiti, nema da ti dlaka fali s glave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja