Jump to content

Moto Zajednica

Како је то код других...

Recommended Posts

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Солун јуче,  полиција, сервиси, прва помоћ,.. сви на моторима, на свкаом семафору као омањи мото скуп - а "провлачење" свих заједно свима сасвим нормална ствар.

A и њих изгледа захватила тежа криза кад све по двојица полицајаца на један мотор?01.jpg

 

02.jpg

 

03.jpg

 

05.jpg

 

04.jpg

 

06.jpg

 

07.jpg

 

08.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Hehehehehehehe... žao mi je što nisam slikao policiju na Krfu. Za razliku od Soluna, i na Krfu nose kacige al na laktu. Inače, na jedan auto dolazi petrnaest motora svakakvih fela i sve se razvozi i radi motorima. Krfska Elliniki Astinomia (policija), bar oni na motorima se žale na krizu i kukaju na nove kombinezone jer imaju duge nogavice i duge rukave. A kažu i da su im nove čizme tople preko leta i da bi radije vozili kao pre samo u patikama. Siroma oni  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Šta kažeš, bez kacige na glavi? :)

Pa vidiš koja su oni tolerantna država i u Evropskoj uniji su. Da ovde pandur slučajno ne stavi kacigu hebali bi mu kevu najpre mi ovde po forumu da bi kasnije verovatno bio suspendovan. Ne mislim na njih već na nas, Srbiju. Ovde svako čeka svakog da mu uvali patku, svi su besni i bez trunke tolerancije u saobraćaju. Juče lom u saobraćaju, ja milim skuterom između kola koja stoje i vidim u desnom retrovizoru od automobila tipa koji me gleda i namerno daje desni ajnšlag i malo krene unapred da mi zatvori prolaz. Pa hebote kada sediš u toj kanti i ne možeš da prođeš, pusti me da prođem. Kupi brate skuter pa se provlači ako ti je to kompleks što sediš u kolima. Zaista ne shvatam u kom stanju svesti neko radi takve gluposti tipa "e nećeš jebem ti kevu".  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: London

Ovo sa dva motora x 2 pandura je nova mobilna jedinica Grcke policije, nesto na foru nase interventne brigade, koja je lansirana bas u vreme krize da moze brze da reaguje na sve veci broj pljacki banaka, radnji, itd. Ima ih po Atini jako mnogo i kako cujem, jako su efikasni, jer se mnogo brze probijaju kroz uzasne guzve u gradu. Ako se ne varam, imaju i V-Strom, ne samo Kawasaki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  U Solunu u glavnoj ulici ( via Egnatia ) postoji mnogo malih kapela uz trotoar. Ja sam se zaprepastioi kad sam primetio da u svoj toj guzvi i krkljancu od saobracaja motociklisti ( veci deo ) pri prolasku pored tih kapela dignu ruku sa gasa, prekrste se i teraj dalje .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Na Krfu policajci voze TA 650. Inače, bar na Krfu, niko ne pali svetla danju i niko ne vezuje pojas. Ako vozi sa svetlima i vezanog pojasa, ne treba proveravati da li je rent-a-car (imaju nalepnicu na šoferki). Garantovano je stranac. I niko se ne buni na muvanje, nema psovanja, sviranja, dreke, pokazivanja k... kroz prozor... svi se muvaju, vozi se sasvim normalno (kao nekad kod nas) ako može 200 onda se ostali maknu da čovek prođe sa 200, ako može 30 onda se makne da prođu oni brži i svi zadovoljni. Pešaci znaju svoja prava, čekaju da prođu kola pa prelaze gde hoće, svi se parkiraju gde im je zgodno i opet se niko ne buni. Sad je neko stao jer mu tu odgovara, malo kasnije ćeš ti stati gde ti odgovara i opet mirna Bačka. Samo ovde svi šilje kolac čim sednu za volan i jedva čekaju prvog da ga nataknu jer mrze sve oko sebe i samog sebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Na Krfu policajci voze TA 650. Inače, bar na Krfu, niko ne pali svetla danju i niko ne vezuje pojas. Ako vozi sa svetlima i vezanog pojasa, ne treba proveravati da li je rent-a-car (imaju nalepnicu na šoferki). Garantovano je stranac. I niko se ne buni na muvanje, nema psovanja, sviranja, dreke, pokazivanja k... kroz prozor... svi se muvaju, vozi se sasvim normalno (kao nekad kod nas) ako može 200 onda se ostali maknu da čovek prođe sa 200, ako može 30 onda se makne da prođu oni brži i svi zadovoljni. Pešaci znaju svoja prava, čekaju da prođu kola pa prelaze gde hoće, svi se parkiraju gde im je zgodno i opet se niko ne buni. Sad je neko stao jer mu tu odgovara, malo kasnije ćeš ti stati gde ti odgovara i opet mirna Bačka. Samo ovde svi šilje kolac čim sednu za volan i jedva čekaju prvog da ga nataknu jer mrze sve oko sebe i samog sebe.

Рече министар за мржњу  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Gledajuci to sve zaista tako funkcionise, iako sam video-cuo i psovanja i negodovanja izmedju vozaca automobila, ali sto se tice motora izgleda kad par puta ostanes bez retorovizora na autu jer si se k... jos ako te ocese policajac kojih je na motorima gomila i to vise vrsta onda i debilu bude jasno da se bolje prestrojiti i propustiti.., bez onog ako ne mogu ja e nece ni on.

Ovo je sve jedna traka, skretanje u levo.

 

-Da, ova njihova policija ima vise vrsta motora.

post-8446-12879097402057_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja