Jump to content

Moto Zajednica

hitnooooo cbr 900rr

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

HITNO HITNO HITNO HITNO HITNO HITNO HITNO HITNO HITNO

prodajem hondu cbr 900rr  model 919 u dobrom stanju,istekla reg,gume dobre, lanac i lancanici odlicni,ima dino yet ,ide ko suntava,agregat je besprekoran,96to godiste, ima oko 40.000km i mal preko ,malo ogrebana leva strana bivsi vlasnik se malo smandrljao treba doratiti malko plastike,nije kriva,ram viljuske bla bla....

zato je cena privlacna 1600e.. moze zamena za neki scuter i doplata, naravno ako je cena za scuter naka normalna u zameni je cena veca...kes je kes..... i ja sam dao kes za nju,u nadi da cu jevoziti ali finansije to nedozvoljavaju......moguc dogovor 063697094

mogu i jos sika na meil da posaljem,

 

 

 

6T49G_19092010343.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

4kAMa_19092010344.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

9pNna_19092010345.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

zm7vx_19092010346.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ovo su zadnje generacije lepih sportskih motora sa dva okrugla fara. Da vozim sportske, ovako nesto bih vozio... Ovi novi mi mnogo coskasti ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

suzuki je u garazi,spava  ;):D ;D

a inace imam jos dva motora da prodam,otprilike treba da se selim za beograd,tamo nemam garazu niti sta,samo mesto za stanovanje pa sam resio sve da rasprodam,zato i ide ispod cene,

u zameni je od 2000 do 2500e....

necu neke kangrbe da mi ljudi nude u punoj ceni,,a moje da racunaju u frajj..ovde treba promeniti ili zafarbati plastike cirka 200e,e onda motoric vredi od 2000 do 2500e,,a ja ga nemam gde,,na ulici nemogu da ga drzim,pogotovu ne zimi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2452 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

nisam ni znao da se model 919 pravio 96? ja sam mislio da je krenuo od 98!

 

CBR919RR

 

1996 brought the first major changes to the CBR900RR. In order to achieve a more optimized balance of rigidity, Honda significantly altered the 1996 CBR's chassis and suspension. The frame and swingarm were fabricated from larger, thinner-walled extrusions for reduced torsional rigidity. The fork and shock internals were re-designed, and the swingarm pivot raised by 5 mm (0.2 in). Revised ergonomics brought the bars 10 mm (0.4 in) higher and swept back five degrees more than earlier models, along with a slimmer gas tank. Engine updates included a bump in displacement to 919 cc (56.1 cu in) via a 1 mm (0.039 in) bore increase, slightly higher compression, a curved radiator, larger muffler, extra clutch plates, smaller alternator, and the addition of a throttle position sensor. The 1996 model carried over to 1997 unchanged except for the updates to color/graphics offerings.

 

In 1998, Honda continued subtle refinements in the CBR919RR's chassis. It saw frame stiffness closer to the original model's, revised suspension internals, and 5 mm (0.2 in) less triple clamp offset (an almost universal aftermarket upgrade to previous models). New brake calipers acted on larger front discs, the fairing was re-shaped and raised footpegs subtly changed ergonomics again. Eighty percent of the engine's internals were all-new to reduce weight and minimize friction; other updates included redesigned combustion chambers and porting, aluminum composite cylinders, new pistons, a smaller and lighter clutch pack, revised gearbox ratios, larger radiator, and a new stainless steel exhaust header.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Da li je moguce da ovaj motor jos nije prodat po toj ceni ?  :o

 

Ku9Ge_19092010343.jpg

Pa naravno da nije prodat kada ima HRC oznaku kao africa.

P.S. Srećno sa prodajom i selidbom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja