Jump to content

Moto Zajednica

kawasaki zx6r koji uzeti? saveti

Recommended Posts

  • U prolazu, 57 postova

pozdrav svima!

 

planiram da uzmem kawu zx6r. fond je oko 2000. mozda bi jos moglo koji evro preko... al to je ta cifra. nasao sam 2 komada koji mi se svidjaju bas, da su fabrika i cena je tu ta neka.

 

 

prvi.

http://www.polovniautomobili.com/oglas655066/kawasaki_zx6r/

 

 

totalna fabrika, i auspuh i sve, nista cackano niti radjeno. reg do kraja 3 meseca 2011. cena mu je 2100, daje mi stender uz njega i on placa prenos. jedino je malo problem sto je on u jagodini a ja u NSu. pa mi je malo daleko...

 

 

drugi

http://www.polovniautomobili.com/oglas637223/kawasaki_zx_6r/

 

backi maglic lokacija. blizu je. kaze radjena je desna strana, lepo uradjeno skroz, uvoz iz svajcarske, kod njega je 2 godine, nove gume, lanac lancanici odlicni, registrovan do kraja jula 2011. auspuh ovaj otvoreni... 2450 trazi, i mozda bi jako malo spustio...kaze da je presao pravih 52 000.

 

 

sta mislite sta je bolje uzeti? koliko realno i vrede ovi motori? koliko mogu da ocekujem potrosnju gradske voznje? da li imaju dovoljno snage za zadnjak... i to bi bilo to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

po meni su to sve skupe opcije...ako vec hoces dobro da prodjes za tepare onda ti je ovo dobra ponuda. Ja sam razmisljao da ga uzmem ali sam odusta od R-a. Mnogo lepsi motor od tih koje si gledao i noviji model+full akrapovic

http://www.polovniautomobili.com/oglas633266/kawasaki_ninja_zx6r/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova

gledao sam i taj. ne svidja mi se sto je farban, dobro su uklopljene nalepnice, fale 2,3 to se vidi. akrapovic ima. to je ok...

 

 

koja je realna cena njegova? trzisna... na sta posebno da obratim paznju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

ja sam pricao sa covekom i on kaze da je farbana samo jedna strana. motor izgleda 10x bolje od ona dva sto si ti postvio...a vredi bar 1000e vise od onda dva kockasta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova

kaze da su otisli semerinzi viljuske prednje, treba servis da se odradi, plocice trebaju, istekla registracija. kaze sve ostalo je odlicno.

 

 

zanima me koliko moze da kosta da se odjavi motor iz smederevske palanke, da se prevede na moje ime i da ga registrujem ovde u NS na moje ime. koliko to sve kosta ukupno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

kaze da su otisli semerinzi viljuske prednje, treba servis da se odradi, plocice trebaju, istekla registracija. kaze sve ostalo je odlicno.

 

 

zanima me koliko moze da kosta da se odjavi motor iz smederevske palanke, da se prevede na moje ime i da ga registrujem ovde u NS na moje ime. koliko to sve kosta ukupno?

registracija oko 16000...sve ukupno ne bi trebalo da predje 200e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova

sad sam pregledao oglase, i krecu se takvi oko 2500 do 2900. tako da je ovo dosta povoljna varijanta. videcu jos sa vlasnikom koliko moze da se spusti cena i da pazarim.

 

 

jel postoji za motor kao proba tablica? jer ovom je istekla reg. a nemam prikolicu ni kola da ga utovarim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Bg

druze ne zaleci se,njihova realna cena je 2000-2500e max,mislim na 98-99g.ako sacekas jos koji mesec naci ces i povoljnije...

a ono sto si ti gledao je preskupo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

sad sam pregledao oglase, i krecu se takvi oko 2500 do 2900. tako da je ovo dosta povoljna varijanta. videcu jos sa vlasnikom koliko moze da se spusti cena i da pazarim.

 

 

jel postoji za motor kao proba tablica? jer ovom je istekla reg. a nemam prikolicu ni kola da ga utovarim.

ima...3000din dan  ako se ne varam a 3800tri dana.  100e skida sigurno cenu to je meni rekao...probaj da ga slomis jos

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

pa ne znam ni sam. znam da je sad kraj sezone, i da ce biti nize cene i sve to. al ne verujem da ovaj 1999 moze ici i za nekih 1800e ipak to je malo smesna cena...

to ti je extra cena i ne treba ispustiti priliku ako je motor ok. Naravno pregledaj dobro motor,povedi majstora,pregledaj brojeve....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

sta mislite koliko ne bi bilo bezobrazno da ponudim cifru? 1800? 1850?  ???

 

Bezobrazno? Pa nudis pare, ne nudis s*x ...

 

Ti reci tvoju, on svoju, pa se nadjite na zlatnoj sredini...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

nista preko telefona ne nudis...odes i kazes brate ja imam 1800..ako hoces daj ako nece ti sedi u kola i shatro kreni...da vidis kako ce da trci za tobom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Never drive faster than your angel can fly, 108 postova
  • Lokacija: Louisville KENTUCKY; EU
  • Motocikl: Harley Davidson, cbr 1000 rr

Samo polako, opušteno...Pusti cenu, o ceni se priča na kraju. Obavezno povedi nekog, ko se razume u motore. Šta ti znači

100e gore ili dole ako kupiš neki krš kojem treba posle veliko ulaganje. Možda nije jeftin bez razloga.

Inače odličan izbor motora...ja ga vozim evo tri sezone i prezadovoljan sam. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova

cavalir

 

molio bi te da mi ti malo kazes utiske o motoru. kako se ponasa, ubrzanje, da li ima dovoljno snage za zadnjacenje... neke mane koje ti mislis da ima... i sve to.

 

 

nije mi ovo prvi motor, nisam nikada vozio kawasaki. zato nisam bas upucen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

svaki motor ima snage za tocak akamoli R od 600ccm. Ja sam vozio ovakav model jednu sezonu i mogu reci da je sasvim solidan. Dosta udobniji i povozniji od R6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: ZX6R '99

Ako mora servis da se radi,mene je izasao oko100e. Pazi na lanac lancanike,to moze da ti bude trosak vise od 100e. Ja sam na mom trebo da stelujem ventile,iako naizgled nije trebalo i nije se nista primecivalo.Sve u svemu odlican motor,sto ga vise vozim to ga vise volim. Ja ga vozim kao enduro,na malim obrtajima lepo ide i ne tera te da ga vrtis u velike,pustis ga 100 na sat i uzivas,a inace se rado vrti i poludi od 10000 obrtaja. potrosnja mi nije prelazila 5,5 litara,ako ga vozis 100 na sat ,otvoreno,potrosnja je ispod 5 provereno!Ni ja ti ne preporucujem one kockice,ne zato sto se razumem u taj motor nego preporuke dosta majstora dok sam ja trazio motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja