Jump to content

Moto Zajednica

Vulkanizerski servis KEDI Novi Sad

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Juce me iz markosa posalju tamo da balansiram gumu, prednju (kupio sam novu). Sve su sami skinuli, izbalansirali, vratili na mesto i pitali me jel mi puno 800 din? :lol: To je sve trajalo 15-20 min. Ja se nasmejem i dam im crvenu, a za kusur da popiju piwo. Stvarno im svaka cast. Imaju jako puno posla. Kako sam usao i dvoriste, odmah su me primili. Svakom preporucujem ovo mesto. Nalazi se na uglu ulice Cara Dusana i ulice Miše Dimitrijevica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Kakva su vam iskustva poslednjih godina sa Kedijem? Nije bilo postova u ovoj temi već 8 godina! :staa2:

 

Napravio sam dogovor sa njima da svi koji kupe gume kod mene u radnji  dobiju 10% popusta na ove cene:

 

Skidanje točka i montaža: 500,00 RSD

Demontaža i montaža gume: 300,00 RDS

Balansiranje: 500,00 RSD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Dok su radili oni koji voze motore bilo dobro momci pazili na felne trudili se ,sad???

Ja koristim usluge Žare vulkanizer Temerinska preko mosta sa desne strane.Gazda vozi motor radnici kvalifikovani i znaju da rade...

Cena svuda je to isto ako se ne varam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Nemam iskustva sa servisom ali su vrlo profesionalni sto se tice prodaje auto guma.Vec nekoliko kompleta guma pazarim kod Kedija i nastavicu dok je profesionalnost i cena na prvom mestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Odlazio sam u KEDI vulkanizersku radnju neznam koliko puta u periodu reda desetine godina. Nikad nikakav problem nisam imao ni sa auto ni moto gumama koje sam donosio. U proteklih par godina nosim samo moto tockove-gume i samo mogu reci da su bolje odradili posao uz pristojnu cenu od ostalih (a bio sam i kod drugih). Zadnja 2-3 odlaska morao sam biciklom da odnesem, ma trudili su se da guma i felna ostanu ciste da se ja nebih isprljao dok verglam bajs!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Shenzhen, China

Samo jednom sam odlazio kod njih i to ove godine, radili smo skidanje točkova i montažu, demontiranje i montiranje guma i balansiranje. Nisu mi naduvali prednju gumu, toliko o odgovornosti i profesionalizmu. Razumem ja da imaju posla i gužvu i sve, ali ne razumem da gumu mogu da naduvaju polovično, a gde je tu balansiranje tek da ne govorim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja