Jump to content

Moto Zajednica

Бокилић

Recommended Posts

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja se dogovorio sa njim da dodjem ujutru i da zavrsimo neki "srednji" servis motora do uvece. Dosao, nastelovali ventile, zamenili ulje u viljuskama, svecice, lanac dotegli, tecnosti pregledali. Pravac kuci. Posebno mi se svidja sto je tolerantan i trpi moja glupa pitanja tipa: A sta je ovo, cemu ovo sluzi? (volim da znam sto vise o motorima, pogotovu o onom koji vozim)

 

Preporuka ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MZ 251 ETZ Plavi Golub i od skoro BMW R 65 Mali Bata

Mani se kineskog zenskog drustva. Ako omanes, one znaju znanje a i skupljaju znacke i salvete. Prvo te oznace a onda... Al, sta ce tebe salveta. Pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Ijuuu imenjache dobio si i ti temu  :D :D

 

Meni je bokilic radio par stvari na par motora i vozili smo se par puta zajedno i ja sam zadovoljan, i majstorom i vozachem. Necemo da ga menjamo ;)

 

Pozdrav imenjache!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Uđem da vidim ko to meni održava motore i na smrt me prepade Picasova fotografija.  :o :o :o

 

Opasan si čoveče, lagano sa aparatom...  :D

 

Od gomile đubreta Bokilic je napravio prikolicu sa fotografije u kojoj sedi kao ministar. Prikolica je okačena njegovim sistemom jer originalni nemam a trenutno od postojeće pravimo bolju prikolicu jer znamo da bolje postoji. ;D

 

Na MZ-u je radio sve, bušen je na 300 ccm od krupnijih zahvata mada su oni sitni takođe inovativni, takvi su mi zahtevi.

 

Hondu održava dobro, ne vozim je često ali je potpuno pouzdana na dužim putovanjima.

 

U Beograd dolazi skoro svaki vikend samo što najčešće ja izvisim kada je ovde.  :P

Mnogo sam komplikovan sa dva motora, njemu zvoni telefon svaki čas, svima koji zovu je nešto hitno a meni je Svilajnac izgleda bliži nego ostalima pa mi je suđeno da bar 3-4 puta godišnje odlazim tamo.

 

Dobar je čovek, odličan prijatelj, nadmašio je majstora i postao velemajstor.  :)

post-1570-1287910246049_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Па Бокилићу, кад си већ стално у Београду сврати онда и до моје вароши у посету...  ;D

 

Мајстор за топлу препоруку!!! Уме, зна, хоће, може, коректан са ценама, и још приде хоће и да објасни и помогне... Чудо.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 812 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep
ja poceo i mobilni servis da radim,sednem u auto i pravo na adresu gde treba  Cheesy Cheesy

 

Jesi li ozbiljan ili ?  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ja poceo i mobilni servis da radim,sednem u auto i pravo na adresu gde treba  Cheesy Cheesy

 

Jesi li ozbiljan ili ?  :)

daaaaaa  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Da li mozda svracas do Moto Labosa u Bgd kod Scube i Arakisa?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova

Svaka cast za majstora bokilica.Meni je radio mjenjac na TDM-u i odradio ga vrhunski,jes da sam do njega putovao 380km sa agregatom u gepeku al isplatilo se.Takvog majstora u BiH nema,jednostavno nepostoje.Pozdrav za Bokija

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Da li mozda svracas do Moto Labosa u Bgd kod Scube i Arakisa?

ako treba mogu  :D

Svaka cast za majstora bokilica.Meni je radio mjenjac na TDM-u i odradio ga vrhunski,jes da sam do njega putovao 380km sa agregatom u gepeku al isplatilo se.Takvog majstora u BiH nema,jednostavno nepostoje.Pozdrav za Bokija

haaa jel ide makinaaaa  ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1086 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Nadam se da je ovo prava tema,

piše - Iskustva Sa Servisima.

 

:neznam:

 

 

elem, da pohvalim gosn Bokilića, sredio je karburatore na Hondi CBR 600 za sve pare, kojih nije bilo mnogo.

 

povoljno, brzo i kvalitetno. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki gsx600f

eto i ja da pohvalim i zahvalim se coveku ,juce krenem sa prijateljicom put Grocke i negde na Banstolu pocne motor da me zeza :neznam: ,nece da vuce i guta knedle.i tako ja kontam dali da idem dalje ili da se spustim u Pazovu :zbunjen:.sta da se radi govno umire i ne vredi juriti dalje,svratim ja do Bokija a on zavrsava neku Hondu od dva metra :moto3:.kazem ja sta me muci a covek oma rece skidaj sve plastike da ga odradimio.i tako poskidam ja to sve on se unese u posao i nadje kvar za dva min :care::care:.karbovi i filtervazduha bili slabo zategnuti i jedno crevo imalo slabiji protok .resimo mi to i upalimo masinu a ona samo pucka i grebe. :jee: :jee:montiram plastike i pitam sta kosta ,kaze covek nista samo ti vozi i srecan ti put :takoje::takoje:.sve pohvale a bice i neka cast prvom prilikom. :zdravo::zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

... a on zavrsava neku Hondu od dva metra...

 

Verovatno bi i završio samo su me iznenadile neke pare pa će motor još ostati kod njega. Prošle sezone ga je sredio, ludo sam se zajebavao po Amsterdamu a vratio sam se kući tako da nisam ni gume pumpao, sve je radilo savršeno.

 

I tako je to savršeno radilo dok motor nisam oterao u Pazovu. Međutim kada ga je rasturio našlo se ponešto dotrajalo, radilo je dobro ali je pitanje dokle bi, možda još par sezona a možda i ne.

 

To je treći motor koji mi Bokilic održava. MZ je pre oko 4 godina bušio na 300 ccm uz napomenu da nezna koliko će trajati jer su delovi Mađarski a te stvari sa bušenjem skraćuju životni vek. I bez obzira da li je sa prikolicom ili bez nje, na MZ mogu uvek da se popnem i odem gde mi padne na pamet. Sa Boldorkom sam prokrstario Hrvatskom i Jadranom a sa CBR-om Centralnom i Severnom Evropom. Nikada nisam imao nijedan kvar, nikada nije verglao, ništa nije zvrndalo, zajebavalo... Gurnem ključ i odem, ne popravljam, ne mastim se...

 

A plašim se i da pomislim šta bi bilo da je nešto crklo: putujem sam, idem gde nikad nisam bio i gde ne poznajem nikoga, ma sranje...

 

Što se para tiče nikada se ne cenkam. Šta mi kaže - to je, uhvatim se za džep kada u njemu nešto ima pa se onda vozim bez razmišljanja. To tako komotno deluje pa bi neko mogao da pomisli da imam para ali nije tako. Zapravo, potpuno je drugačije i da je kojim slučajem skup majstor šanse nema da bi ja tako putovao sa varijantama od preko 5.000km.

 

Postoje drugari koji će u životu uvek pomoći, postoje i prijatelji, klubski prijatelji, kumovi... a meni je Bokilić omogućio da radim i doživim nešto što objektivno sebi nemogu da priuštim.

 

Dobrotvor. :care: :care: :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja