Jump to content

Moto Zajednica

Koja je realna cena za gsxr 1000, inostranstvo

Recommended Posts

  • Drug član, 1045 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Interesuje me koja je cena realna za gsxr 1000 k1-k2 u Italiji ili Nemackoj. Listam oglase u Italiji i tamo se krecu od 2500 pa do 5000.

Sta mislite kakvi su ti od 2500... mislim da je bezveze dati za k2 stranca 4-5000 kad se za te pare nalaze i kod nas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

a ti bi da kupish motor jeftinije nego kod nas , c c c c , e pa ne moze , tako kako trazish nikad necesh naci , ovde su cene dosta razumne , idalje ne kazem realne al dobro de , preko je problem shto su motori jako skupi u startu , u proseku su skuplji za 10% jer je kod nas carina 5% i 8% shto kod njih nije sluchaj , poenta je da trazish motor po specijalizovanim forumima jer su tamo realne ponude relativno dobro ochuvanih primeraka , ili da trazish po otpadima , poshto na otpad dolaze motori koji se ne reklamiraju na netu , i dolaze jer se tu dobija kesh u ruke , obichno predvidjeni za rasturanje ali ako niko nije pre tebe stigao da skine neki deo procicesh dosta povoljno , red velichine suzuki burgman na otpadu ti je 400e 2000godishte 400ccm , kod nas je 2000e (pa ti vidi carina dovoz itd 600e i koliko to treba da je u maleru da bi stigao do 2000e) naravouchenije isplati se ... a i italijani slabije voze zujalice , to ti je popularnije u nemachkoj , u austriji i shwici se voze stariji motori uglavnom 90te neznam zashto al ih ima 90% na ulicama ... holandija je preskupa za motore jer je porez i carina 60% valjda ili tako neshto pa polovan cbr 2005 je tamo od 6 do 8 soma ...

 

po meni najbolje je da kontaktirash nekog proverenog uvoznika koji inache ima dobre cene , lupam ernesto , mmbikes i tome slichno , kazesh ocu to i to jel mozesh da mi nadjesh i ako moze za te pare u keshu , pretpostavljam da u danashnje vreme to u keshu dobro obara cenu .... pogotovu ako je kupac unapred ... ili to ili chekaj da nekom krene da gori na forumu ili motoberzi , halo i novosti oglasima .... najbitnije da imash kesh na gomili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Čelinac
  • Motocikl: Triumph trophy 1215 SE

www.moto.it najveci izbor motora u italiji ja sam sve svoje kupio tu i moze se uvjek naci nesto povoljno samo moras cesce pratiti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6300 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Koja je realna cena  ???

Ako se nagledao piste,sto je vrlo verovatno,i tih 2500 je mnogo.

Sportske motore kupovati bez gledanja,prilicna je lutrija.

Isao sam da gledam neku CBR za jednog drugara,pre neki dan.Cena vrlo interesantna.Kad sam je video,doslo mi da povratim.Nisam se okrenuo i otisao,zadrzao sam se malo u kurtoaznom razgovoru.

A lik opleo pricu,"ma ja to onako,ponekad upalim,pa odem sa ribom do mora.....",a ono  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1045 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

kod nas za 4500e kupis legalnog k4 1000...   osima ako ga nije farbao farbac :)

 

Gde je taj k4 za te pare  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

, ovde su cene dosta razumne , idalje ne kazem realne al dobro de , preko je problem shto su motori jako skupi u startu , u proseku su skuplji za 10% jer je kod nas carina 5% i 8% shto kod njih nije sluchaj ,  ... a i italijani slabije voze zujalice , to ti je popularnije u nemachkoj , u austriji i shwici se voze stariji motori uglavnom 90te neznam zashto al ih ima 90% na ulicama ...

ili to ili chekaj da nekom krene da gori na forumu ili motoberzi , halo i novosti oglasima ....

 

Kod nas su cene takve zato sto i vrapci znaju da je bar 2/3 motora nelegalno......nema veze sa carinom i porezom.....Italijani Bas vole zujalice i satiru ih....Neznam ko ti je rekao da je to popularnije u Nemackoj i da se tamo i u Austriji i Swici voze stariji motori....cista glupost.....tamo se voze "korisni" motori za svakodnevnu upotrebu....matore bas nisam vidjao....a ko voli zujalice i vozi po ulici (retke su) to su uglavnom gastarbajteri sa istoka..... inace domoroci koji imaju R motore iste uglavnom isteraju i voze na stazi ne u saobracaju.

Kod nas su puni oglasi "hitno" zbog ovoga ili onoga...ja bih uglavnom oterao takav motor u AMS i platio 100 eura da se proveri dali su prekucavani brojevi nego posle da cupam kosu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

kod nas za 4500e kupis legalnog k4 1000...   osima ako ga nije farbao farbac :)

 

Gde je taj k4 za te pare  :)

http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=74946&trazi=1&ur=1&model=0&tip=k4&m=Suzuki-K4-GSX-1000R

 

 

Cena 4800 eura 

Kontakt:

063/8048-377

ŠABAC

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja