Jump to content

Moto Zajednica

Zašto organizatori Moto skupova

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Zašto organizatori ili objavljivači tema o moto susretima kad završi fešta ne objave slike i pohvale se šta su napravili ili nisu, kako je bilo ili nije bilo,kako smo se provodili ili nismo,dali smo jeli ili nismo itd nego je tema nedovršena i stavljaju slike u svoju arhivu ili na FB (pa ga nađi) a mi koji nismo bili a sledeče godine bi možda došli ali neznamo šta nas tamo čeka ili dovoljno da pošaljemo pare  a mi i nemoramo doči dobijam utisak da svi treba da zarade pa pozivaju a posle ......... ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

@Blue Rider 9

 

Moj Blue ko misli na poslje...Duga je godina,organizatori se sjete nas motorista-gostiju petnest dana prije Skupa ili Zurke,a pamte nas-goste samo tri dana poslije skupa. ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

Moj Blue ko misli na poslje...Duga je godina,organizatori se sjete nas motorista-gostiju petnest dana prije Skupa ili Zurke,a pamte nas-goste samo tri dana poslije skupa. ;):D

Istina...  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Stalno ista prica ,organizatori  moto skupova hoce da zarade na motoristima.Pa nemojte da idete na skupove ako necete da se klubovi bogate preko vasih ledja,a sto ne organizujete vi kriticari neki skup po vasem kriterijumu pa da vidimo kako ce to sve da izgleda,tu lepo na forumu se dogovorite gde, ko ,i kako .Ja znam da ima koji organizuju skup radi zarade,ali to nije generalna slika ,ali neka organizator i zaradi ,vazno je sta si dobio za svoj novac.Ako je neka beda od skupa onda ja tamo vise ne idem,glupo je ocekivati da svaki skup bude extra kad dosta klubova nemaju kapacitet da organizuju nesto dobro.Dosta vas bi da ide na moto skup svaki vikend,pa to je neizvodljivo u ovakvoj bedi ,i onda hocemo da bude pice jeftino,da muzika bude dobra da je klopa dzabe .Mnogi ne razumeju to da samo sa cenom pica od 80 din nemoguce je pokriti  troskove moto skupa.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: suzuki gsxr 1000

BLue rider je u pravu u vezi slika,trebali bi organizatori da ga poslusaju i posle skupa postave slike kako je bilo i kako je izgledalo kao sto Blue rider kaze...

Evo ja cu prvi za par dana okaciti (kad sakupim slike)kako je bilo na moto zurci u Batocini 28og avgusta ;)

 

Ali sa druge strane mislim da drugi nisu u pravu kada kazu da se skup organizuje sa ciljem zarade...Ja ne znam klub kojem je posle skupa ostala kinta...

npr. Nas je i opstina malo pomogla finansijski pa uz kisu i lose vreme smo u minusu...

 

Ali to nije ni vazno...jer mi smo zurku organizovali da bi smo bili domacini i da bi smo iskoristili priliku da ugostimo ljude koji su nas ugostili i samim tim zaduzili...

 

Cilj organizovanja je druzenje ,zabava jer ako sagledate realno po svim moto skupovima  dosta je nas koji se cesto srecemo + lokalci,tako da kada se organizuje zurka ili skup Najvaznije je da nema incidenata,da nema padova ili nedaj boze nesto gore,da zabava bude dobra i ako uz to budes u malom minusu ili na 0 onda je zurka ili skup po meni 100% uspeo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Nemoj tako Raideru postavio sam i nekoliko slika i izvestaj,ne mogu preko hiljadu slika da postavim,banovace me. ;):D

 

Poz decki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2815 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Nemoj tako Raideru postavio sam i nekoliko slika i izvestaj,ne mogu preko hiljadu slika da postavim,banovace me. ;):D

 

Poz decki

Vi u Temerinu ste delom krivi sto skupovi po  srbiji ne uspevaju.Podizete granice kvaliteta. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Nemoj tako Raideru postavio sam i nekoliko slika i izvestaj,ne mogu preko hiljadu slika da postavim,banovace me. ;):D

 

Poz decki

 

mene niko nije banovao kad postavio slike sa moto gulaša, ja se nadam svakog koje bio na fešti koga nisam slikao dolazim ponovo  ;D

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=58517.40

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: honda cb 500 x

B Rideru koliko si ljudi na skupovima video s aparatima ili kamerama... ??? ??? ??? znaci za slike je potrebna volja i nista vise...

dobra reklama cini cuda -pogotovo u medijima.. ;) ;Po meni smo lenji ili... ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: honda cb 500 x

B Rideru koliko si ljudi na skupovima video s aparatima ili kamerama... ??? ??? ??? znaci za slike je potrebna volja i nista vise...

dobra reklama cini cuda -pogotovo u medijima.. ;) ;Po meni smo lenji ili... ???materijala ima sigurno ;D , kao i ja, a to je sa 23 skupa/zurke ove sezone, ali kada niko drugi ne stavlja sto bih ja.. ??? ;)da ne misle ljudi ko zna sta ??? ??? 8);)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

Blue Rider!

 

Izvoli slike od  mc COBRA . Preko 2000 komada.

 

http://www.mc-cobra.com/?lang=hu&content=galery&directory=galery/MC%20COBRA%20ADA/2010

 

;)

 

E svaka čast za vaš moto skup, moj omiljeni ove godine! ;) Poseban akcenat na stripteasu!  8)  ::)  ;D

 

Ali ovde se misli na one koji ne stave slike, a ne na vas koji to korektno odradite...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Mislim da nije poanta u tome da organizator piše kako je bilo, kako se tko proveo..... Za organizatora ( bar kod nas ) su to veoma stresni dani, gdje se ne spava po dvije, tri noći, gdje se izmorimo do kraja i treba nam poslije par dana da dođemo k sebi. Nakon par dana iza susreta objavljujemo statistiku i zahvalu učesnicima, a oni su ti koji moraju ocijeniti kako je bilo, što je bilo dobro, a šta loše .... itd Slika ima napretek i na ovom, a i na drugim forumima, bar što se tiče našeg moto susreta ! To je moje mišljenje, ali i mišljenje mog moto kluba, a svim kolegama koji su u proteklih 9 godina posjetili moto susret MK Staaari Rokeri Umag još jednom zahvaljujemo i pozivamo na 10. Jubilarni 2011. godine.

 

Mario Crnković, glasnogovornik MK Staaari Rokeri Umag

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Stalno ista prica ,organizatori  moto skupova hoce da zarade na motoristima.Pa nemojte da idete na skupove ako necete da se klubovi bogate preko vasih ledja,a sto ne organizujete vi kriticari neki skup po vasem kriterijumu pa da vidimo kako ce to sve da izgleda,tu lepo na forumu se dogovorite gde, ko ,i kako .Ja znam da ima koji organizuju skup radi zarade,ali to nije generalna slika ...

Čemu neuroza, a i sam kažes znaš neke koji organizuju da zarade? Generalno je da se takvi što bi da zarade jako provide iako ne tvrdim da ima i nesasluženih prigovora o napred i gore navedenom ;) ;D

A slike dobro dođu u zimskom periodu kad se ne mož daleko motorom da se podsetimo i uživamo u protekloj sezoni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 50 years, 84 postova
  • Lokacija: Vrachar-Beograd-SRBIJA
  • Motocikl: uskoro, uskoro...

Ne primam talase :-\

Pa shta ce organizatori?

Ko shto reche neko ispred, valjda ima neko foto-aparat, omane nekoliko slika...

Neko sa telefona, ili kako vec...otvori se tema, neznam...Kopaonik 2010, istresu se utisci, slike,

svako po malo i eto ti situacije ;D...opisan i skup i zezanje itd,itd... :D

Nema mesta negativnoj energiji ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja