Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX650F

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Nek te lepo sluzi motorce... Pre dve godine kad sam kupovao tada motor dvoumio sam se izmedju njega (GSXF) i CBR600RR (kao sto si i ti imao) na kraju sam i uzeo Hondu i mislim da sam se zeznuo,jer sam je prodao posle dva meseca... :-\  :-\

 

Aj napisi neko tvoje misljenje izmedju ova dva motora.... Pozz  ;)  ;)

Da sam mladji i da me ne interesuje i putovanje ponovo bih uzeo Hondu 600RR... Imao sam je dve sezone, i nikad nista nije riknulo, odlican motor, samo benzin i teraj, naravno pored servisa... GSX650F je startniji od CBR-a, udobniji, polozaj ruku i tela mnogo bolji ali mislim da se malo lakse vozi CBR... To je neko moje misljenje ali treba i uzeti u obzir da sam ga uzeo pre 2 dana... Jos malo km i imacu bolju sliku... Ako vozis malo ostrije Suzu moraces non stop da se boris sa njom i da joj udaras kontru, ako pokazes da si slab oborice te.

Znaci Suzuki je allrounder bike, spreman na sve... Zameram mu za sad samo na tezini... 4+ ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

Ja obozavam nakede ali ovo je savrsenstvo od oba tri sveta :) , naked sa zastitom od vetra i dobar turer . Kome posle ovog treba enduro ? ako vec ne koristi off road ni 1% .

Dao bog kad tad moj sledeci motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

 

Znaci Suzuki je allrounder bike, spreman na sve... Zameram mu za sad samo na tezini... 4+ ;)

 

Ni posle tri sezone mu nisam nasao drugu manu sem povece tezine i grubog menjaca. Menjac i ovako ne koristis jer uvek ima obrtnog momenta  ;D, a za tezinu... jebiga, razmisli dobro unapred kad treba da prodjes krivinu!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

 

Znaci Suzuki je allrounder bike, spreman na sve... Zameram mu za sad samo na tezini... 4+ ;)

 

Ni posle tri sezone mu nisam nasao drugu manu sem povece tezine i grubog menjaca. Menjac i ovako ne koristis jer uvek ima obrtnog momenta  ;D, a za tezinu... jebiga, razmisli dobro unapred kad treba da prodjes krivinu!  :D

;D Jbg moracu :) I nisam imao pojma da gsx650f ima hidraulicno kvacilo? Tek kad sam ga video odusevio sam se, extra stvar :D :D :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

 

Znaci Suzuki je allrounder bike, spreman na sve... Zameram mu za sad samo na tezini... 4+ ;)

 

Ni posle tri sezone mu nisam nasao drugu manu sem povece tezine i grubog menjaca. Menjac i ovako ne koristis jer uvek ima obrtnog momenta  ;D, a za tezinu... jebiga, razmisli dobro unapred kad treba da prodjes krivinu!  :D

;D Jbg moracu :) I nisam imao pojma da gsx650f ima hidraulicno kvacilo? Tek kad sam ga video odusevio sam se, extra stvar :D :D :D

 

Da da extra stvar  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Meni se klacivo ne dopada previse, uopste nema osecaja, smeta kad malo zustrije pocnes da ga motas pa hoces da ga uklizas u SM stilu.

Mada u principu, nije on pravljen za mangupiranje, vec za opustenu voznju, tako da mozes rucicu da pustis kako hoces, nema cimanja, uvek glatko uhvati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja