Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc pri kupovini

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

Gledam oglase,mnogo je motora u ponudi,svi su savrseni,malo presli...a ja naivan... :)

Mnogo sam motora pogledao,ali...

Trazim Kawu ZZR 600,stvarno ocuvanu.

Ako neko zna ge tako nesto moze da se nadje,bio bih mu zahvalan na info.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Prodaje se dugo ali to nije razlog da ne provjeriš i zašto, možda jednostavno niko nije tražio takav motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

A i cena mu je lepo pala http://www.polovniautomobili.com/oglas624820/kawasaki_zzr/

Videcemo,mozda se i iscimam da ga pogledam,ali mi nesto govori da to nije to.

Polazim od toga da ako bih ja prodavao gpz-a,sigurno ne bih toliko spustio cenu,a on ce jos da spusti kad mu potencijalni kupac dodje.Pogledao sam 10-ak zzr-ova,lepe pare dao za troskove prevoza,a sada mislim da bi mi bilo najpametnije da sam uzeo prvi koji sam gledo.Trebalo mu je zameniti lanac,lancanike,zadnju gumu i auspuh (ono sto sam primetio posle kratkog razgledanja motora),a pola tih para koje bih dao za to,potrosio sam na putesestvije sirom Srbije u potrazi za nekim ocuvanim primerkom i jos ga nisam nasao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

Ovo sam dobio od jednog forumasa cije ime necu otkrivati

Izgleda da sam ipak dobro procenio,mada mi je zzr malo tezak za tockiranje,ali...

 

 

Poz Direktore!  

Procitao sam postove iz tvoje teme u vezi onog zzr-a iz Kanjize,moj savet ti je da bezis od njega...na slikama izgleda lepo ali u prirodi je sasvim druga stvar.Motor nije pazen,znaci paljenje gume,tockiranje i sve ostalo sto ide uz to.Nisam hteo da ti pisem u temi posto ce odmah neki ''majstor'' poceti da pametuje.Pisem ti ovo posto sam video motor uzivo!

Pozdrav,...........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Kada bih kupovao motor, ovakva pp bi bila najveća pomoć koju bih mogao da dobijem od kolege forumaša. Naravno, ako je iskrena i nevođena lošom namerom druge vrste. Ako naiđem na motor kakav tražiš, javiću ti.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

Verujem da je iskrena,a saznao sam iz prve ruke i da lamela proklizava.Ma cim se motor toliko dugo prodaje i toliko spusta cena,to ne moze biti dobro.Podji od sebe,zar bi ti sa 2300e (to je bila prva cena za kes koju sam nasao za taj motor) ovoliko spustio cenu i jos uvek ne mozes da ga prodas???

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Dok ne dođe do direktnog kontakta sa nekim motorom, oči u oči, sve je samo špekulacija. Videti, probati, sve bude jasno. Istini za volju, iskustva iz mog neposrednog okruženja su slična tvojim.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Kanjiža
  • Motocikl: GSX1300R

Evo i ja da se oglasim,kad je vec moj motor na tapeti!

Prvo i prvo...ne daj boze da dodje neko na moje muke..tu mislim na finansijsku situaciju...i da mora da zameni udobnu fotelju za kamionski volan,pa da ne spava nedeljama...

Sto se tice motora i pada cene istoga-citaj gore i zakljuci sam!

Ima ulaganja: lamele,gume,ulje

 

A svaka cast onom MAJ...U koji je poceo da blati motor...voleo bi da se sretnemo uzivo...sigurno je "VEEELIKI BAJKER"

Umoran sam,ne mogu ni da razmisljam o ovome sad..odoh na spavanje..

A dodatne informacije uvezi motora mozete dobiti na moj broj: 062 717 558(ako sam nedostupan,na putu sam.)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

JOEBAR - Svaka roba ima svog kupca, nemoj da se nerviras... a ovi sto kupuju motor sedeci u fotelji, a ne odu da pogledaju ni jedan vec samo pametuju i kuckaju na forumu, redovna su pojava, tu tek nemoj da se nerviras...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Kanjiža
  • Motocikl: GSX1300R

JOEBAR - Svaka roba ima svog kupca, nemoj da se nerviras... a ovi sto kupuju motor sedeci u fotelji, a ne odu da pogledaju ni jedan vec samo pametuju i kuckaju na forumu, redovna su pojava, tu tek nemoj da se nerviras...

 

Hvala ti na podrsci brate..vidim ima jos ovde pravih bajkera! A i imas pravo za fotelju..niko nije dosao da pogleda motor,da cuje kako radi...nude mi neke kineske skutere uz doplatu,vozila preko 3000 kubika,naravno neregistrovane..svi bi za dzabe motor da kupe...pa da se kur.e,a kad se treba maknuti dalje..eee onda je to problem..

Ma necu da se nerviram...

Pozz tebi i svim BAJKERIMA!

Ps. NIJE LAKO BITI BAJKER!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

JOEBAR - Svaka roba ima svog kupca, nemoj da se nerviras... a ovi sto kupuju motor sedeci u fotelji, a ne odu da pogledaju ni jedan vec samo pametuju i kuckaju na forumu, redovna su pojava, tu tek nemoj da se nerviras...

 

 

Ja ne kupujem iz fotelje,ali sam na dosadasnje trazenje motora,potrosio vise nego sto bi me kostalo da sam uzeo prvi koji sam gledao i ulozio u njega da ga sredim.Zato sam i postavio temu da bi neko ko zna za dobar zzr mogao da mi javi pa da odem da pogledam motor.

Arnyman mi je hteo pomoci stavljajuci link oglasa u svoj post,a ja sam otvorivsi link video motor koji se vec neko vreme (po meni predugo) provlaci po oglasima.Nakon toga dobijam poruku od drugog clana foruma (kojeg ovom prilikom pozivam da se sam javi ako je tacno ono sto mi je javio za doticni motor) koju mozes procitati medju prethodnim postovima.

Meni je zbog posla tesko da zapucam negde pa da se ispostavi da to sto gledam samo lici na motor,a i troskovi trazenja su poprilicni.Jos mi niko nije rekao nista dobro o ovom motoru,dobio sam samo jedan negativan komentar o njemu.

Joebar,ja nisam rekao za tvog zzr-a ni da valja,ni da ne valja.

Ti si mi sam rekao za gume i lamelu+sam dobio komentar koji si mogao da procitas i zato te nisam vise kontaktirao .Jos jednom pozivam decka koji mi je rekao da je gledao tvoj motor da se javi i da kaze sta ima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Srbija je jako mala zemlja. Ja to radim lako....nazovem i pitam kako i sta,kazem ako nije tako kako si rekao placas mi putne troskove zato mi reci lepo kakvo je pravo stanje. Ja sam na nevidjeno zapucao 100x po motor...u 99%slucajeva sam i kupio. Lepo pitam da se iskreno preko telefona kaze sve kako jeste,kad dodjem za sve sto nije rekao skidam po 100e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

Da samo znas koliko sam puta zapucao u neku vukojeb.nu i na kraju se vratio kuci bez motora.

Cak sam poceo da gledam po forumu sta se nudi od drugih motora jer mi se cini da je trazenje ocuvanog zzr-a cisto gubljenje vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1045 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Srbija je jako mala zemlja. Ja to radim lako....nazovem i pitam kako i sta,kazem ako nije tako kako si rekao placas mi putne troskove zato mi reci lepo kakvo je pravo stanje. Ja sam na nevidjeno zapucao 100x po motor...u 99%slucajeva sam i kupio. Lepo pitam da se iskreno preko telefona kaze sve kako jeste,kad dodjem za sve sto nije rekao skidam po 100e.

 

 

Ma gde mala, kad si zadnji put gledao kartu Srbije? zauzima celu kartu  ;D :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

Tacno tako!!!

Ne smem ni da napisem misao koja mi je upravo prosla kroz glavu: mozda on misli da je Sabac cela Srbija

Ups,nisam valjda ovo napisao? ;D ;D ;D

 

Salu na stranu,tesko je kad trazis odredjeni model i jos bi da bude u stanju kao ovaj sto je vec kod mene.Mislim i da je to glavni problem,sto svaki koji gledam poredim sa mojim i onda mi ne odgovara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Da samo znas koliko sam puta zapucao u neku vukojeb.nu i na kraju se vratio kuci bez motora.

Cak sam poceo da gledam po forumu sta se nudi od drugih motora jer mi se cini da je trazenje ocuvanog zzr-a cisto gubljenje vremena.

pa naravno da je gubljenje vremena kad je taj motor bio krs i kad je bio nov  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja