Jump to content

Moto Zajednica

potrebni delovi za yamahu fz6n 2005

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: YAMAHA FZ6N

Zdravo drugari. Imam slupanog fz6n i trebaju mi neki delovi, kao na primer: far, blatobran, desna rucica, osovina prednjeg tocka, izduvna grana, hladnjak sa maskom i ventilatorom a mozda i prednji tocak. Znam da delovi nisu jeftini ali par njih koje sam zvao imali su nerealne cene. ( Naravno adrese sam nasao na internetu) nadam se da ce ponude biti realne  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: YAMAHA FZ6N

Brrko uzecu u razmatranje. A za "barkocis". Motor jeste registrovan ali tada nije bio moj :-) zato se sada ovako patim. Nadam se da necu jos dugo ovako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

Brate aco035, svi nesto obecavaju ali niko nista konkretno da uradi. Svima je receno da je za PARE a ne za dzabe.  :(

 

Meni treba deo za moj motor ako ne uzimam nov potrazice mi polovan pa ako hoces mogu da pitam koliko je ceo motor pa da podelimo troskove

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd, Herceg Novi
  • Motocikl: Hyosung GT250R`10, Gilera Nexus 250ie SP, Peugeot Speed Fight 2 206 WRC

Kod mog servisera u PG stoji jedna FZ6n S2 havarisana. Posto moj drug vozi FZ6n pitali smo ga bili taj momak ciji je motor prodavao neke dijelove sa njega, rekao je da bi, pa cu ti ja poslati broj od servisera, a ti mu objasni sta, kako i ako moze da ti da broj od momka ciji je havarisani motor da pitas za neke dijelove, ima arrow auspuh na njega i nama je rekao da bi ga dao u pola cijene novog....samo to znam, pa pitaj za ostalo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

Kod mog servisera u PG stoji jedna FZ6n S2 havarisana. Posto moj drug vozi FZ6n pitali smo ga bili taj momak ciji je motor prodavao neke dijelove sa njega, rekao je da bi, pa cu ti ja poslati broj od servisera, a ti mu objasni sta, kako i ako moze da ti da broj od momka ciji je havarisani motor da pitas za neke dijelove, ima arrow auspuh na njega i nama je rekao da bi ga dao u pola cijene novog....samo to znam, pa pitaj za ostalo!

 

E sad kazes ja porucio nov komp >:( >:( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd, Herceg Novi
  • Motocikl: Hyosung GT250R`10, Gilera Nexus 250ie SP, Peugeot Speed Fight 2 206 WRC

Kod mog servisera u PG stoji jedna FZ6n S2 havarisana. Posto moj drug vozi FZ6n pitali smo ga bili taj momak ciji je motor prodavao neke dijelove sa njega, rekao je da bi, pa cu ti ja poslati broj od servisera, a ti mu objasni sta, kako i ako moze da ti da broj od momka ciji je havarisani motor da pitas za neke dijelove, ima arrow auspuh na njega i nama je rekao da bi ga dao u pola cijene novog....samo to znam, pa pitaj za ostalo!

 

E sad kazes ja porucio nov komp >:( >:( :'( :'(

 

a bem ti  :( nedavno sam tek vidio ovu temu. Ma bice bre jos auspuha za fz-a  ;)  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja