Jump to content

Moto Zajednica

Koliko kilometara su vam presli kineski motocikli?

Recommended Posts

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Bački Breg

princ 4000 za 2 sezone (MALO)poslednja 3meseca ni nevozim na prodaju je al nikome izgleda ne trba.... A FALCON SUPER 4T 18000 OTISAO AKUU ,BENDIKS  i pali na kurblu ujtru iz prve a kad se zagreje iz treceg cetvrtog pokusaja malo i dimi na auspuh ztrba da se menjaju karike ali ide 60 i nekad i vise2-3km(ja 100 kg)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Princ 125 (prva generacija giantco prince) 7500 km, zamenjena prednja i zasnja sijalica, sve ostalo fabricki i u odlicnom stanju. Na prodaju je ali izgleda da i on ne treba nikome.

 

Keeway supershaodow 250, tek 1500km (ovo mu je druga sezona), za sada mu ne fali nista , osim sto je malo korodirao, za razliku od princa koji jos uvek nema ni trunke korozije a stariji je 2 godine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

pozdrav,moj speed presao 15000km,busio sam gume tri puta i dva puta menjao sijalice u faru,servisiram ga na 5000,sipam ulje MOTUL,jedan put sam promenio svecicu.Kontrolisem cesto nivo ulja i nema potrosnje...ventile sam stelovao prvi put u servisu a drugi put sam ovog proleca... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Superlight 150 presao cirka 40000 km i kusur,od juna 2007 do danas,sto bi rekli:nisam se skidao sa njega ;) od vecih popravki menjana lamela i prednja guma,a i zadnja je pri kraju.Najvise mu prija ulje 15 w50 nije toliko bitna marka ulja.toliko od mene ako nekome treba jos info nek baci poruku.pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

To je vec fina kilometraza.

Da li je poceo da trosi ulje, primecuje li se drasticno opadanje performansi, potrosnja goriva? Koliko su kostale lamele?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

performanse su mu ok,poceo je da trosi malo ali nista drasticno (kazu neki da su karike) osim estetskih za*ebancija i oslanjanja sto prednjeg i zadnjeg nema nekih vecih problema.lamela je menjana pre dve sexone i mislim da je bila oko 40 ili 50 evra.Nisam siguran za cenu posto je ortak to sredio u Kg,bio motor kod njega jedno vreme.Kako se pokazao raptor?pozzz :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne vozi brze nego sto tvoj andjeo cuvar moze leteti., 113 postova
  • Lokacija: vs-ns
  • Motocikl: ,yamaha tzr 125

moj bivsi motor :sprint sportpresao je 15000 za 2 godine inace sam ga novog uzeo  ;D a sadasnji skuter sprint phantom 2300 km za sad  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

performanse su mu ok,poceo je da trosi malo ali nista drasticno (kazu neki da su karike) osim estetskih za*ebancija i oslanjanja sto prednjeg i zadnjeg nema nekih vecih problema.lamela je menjana pre dve sexone i mislim da je bila oko 40 ili 50 evra.Nisam siguran za cenu posto je ortak to sredio u Kg,bio motor kod njega jedno vreme.Kako se pokazao raptor?pozzz :)

Ako ok ide, a krene da puno trosi, zamenis karike, i opet iz pocetka.  :)

 

Inace, drago mi je da se konacno javio neko sa ozbiljnijom kilometrazom na kineskom motoru, jer je takvih malo pa je zaista tesko utvrditi koliko su ustvari dobri na duzi vremenski period.

 

Superlight je ocigledno prosao test, a nadam se da ces nas ubuduce izvestavati kako se budu nizali kilometri, a kada stignes do 50 000km da postavis jednu temu, gde ces opisati njegovu istoriju (poput onih velikih testova u casopisima, samo uproscenije naravno), siguran sam da bi ljudima bilo veoma zanimljivo  :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • skuter-servis, 406 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: dr mr

Ovaj moj brus li fvision ili ti yamasaki 3700km, i nesto ga ukocilo oko paljenja, skinuo sam masinu ali nikako da dodje na red, stoji u cosku za kaznu. Uglavnome javio se kvar na; sad nista precizno dok ne otvorim, dal zamajac, ili bendiks itd. Anlaser nece da okrene ispravan je, skidao sam i sa drugog i opet nece, probao moj na drugoj masini i radi, ali na mojoj masini ne moze da okrene, kompresija je odlicna,otvorio sam ventil deknu da pogledam i sve je na mestu, ovih dana cu da skinem magnet i deknu gde je mehanizam paljenja i pumpa pa da vidim sta je u pitanju. Inace do sada nije bilo problema. 15w40 sipano, posto je 10w trosio,moguce da je bio neki fuseraj od ulja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

Kawasaki KLE 500 Jul 2010 godine

 

Do korcule i nazad malo vise od 1000KM, nije ni osjetio samo ga je zezalo palenje pa me malo obrukao na trajektu.

 

i evo sad afrika Twin bezbroj vikend voznjica od 100-200 KMsve u redu samo jednom probio zadnju gumu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • glavatar, 172 postova
  • Lokacija: burlingame, ca
  • Motocikl: gs500 '02

moze li i nevlasnik da napise jednu? Drugarov futong prince uzet 2007 cini mi se sada ima oko 32000 nemam pojma tacno, ali preko 30000 garantujem. Video je duge periode nerada i podneo musku voznju. Jos uvek izvlaci 120ak kmh. Jedino redovno bilo je zamena ulja, bez zamene filtera(tvrdi lik da nema filter vec sito, vi trijade znate to bolje no ja) bez podesavanja ventila i ostalih kerefeka koje zahtevaju japanci, sada je malo zapusten i muce ga sitnice(kvacilo radi ali proklize ponekad,ventili,struja,karbovi), ali 100e kod dobrog majstora ili 40e i gajba piva i malo vremena i bio bi ponovo utegnut. Steta sto trenutnog vlasnika ne zanima i prodaje ga. Inace polagah na toj masini, zgazih psa, vozah u zalazak... Ma zver

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Samo da se upisem,doduse kao bivsi vlasnik.Keeway Superlight 150,18700km,vecinom dvoje na njemu sa prtljagom i to ohoho.Na duzim voznjama skoro stalno na punom gasu,nikad izdao.Promenjen samo regler,svecice i ulje ne racunam.Ulje nije trosio.Najduza voznja u jednom danu 455km.Zahvalno i jednostavno motorce :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Samo da se upisem,doduse kao bivsi vlasnik.Keeway Superlight 150,18700km,vecinom dvoje na njemu sa prtljagom i to ohoho.Na duzim voznjama skoro stalno na punom gasu,nikad izdao.Promenjen samo regler,svecice i ulje ne racunam.Ulje nije trosio.Najduza voznja u jednom danu 455km.Zahvalno i jednostavno motorce :takoje:

Baš tako,sa njim sam prešao 42000 i nijednom me nije ostavio na putu ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Raptor do sada pokazuje 4100, bas sam ga slabo vozio a uzeo ga krajem sezone. Za sada jedino moraju da se menjaju usisne lulice na karbovima, ostalo je odlicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Chituma 150-6 kupljena nova 2005. i uvezena iz Kine, registruje se redovno i presao:

2.160 km :moto3:

Promenjen akomulator, jedna sijalica u jednom od malih farova i to je to.

Volim ovaj motor, ali ga retko vozim-ne stize se :neznam:

 

Najveca razdaljina za jedan dan oko 400 km (K.Mitrovica-Cacak-K.Mitrovica)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: yamaha V-star 650 midnight custom

Superlight 150 presao oko 1000 km,(uzet sa oko 3000,otisao sa oko 4000)promenjene sajle kvacila i gasa,sijalica vise komada,akumulator,nikada nije hteo da upali na dugme,iskljucivo posle par minuta kurblanja,posle iole duze voznje ( 20 km ) ledja bolela kao da sam nosio dzakove,a kad je vetrobran pukao od malo jaceg stiska,napokon sam shvatio da ovaj motor i nije tako povoljan za odrzavanje.

E sad da budem objektivan pa da spomenem drugara iz kluba koji je sa Princem presao preko 34000 uglavnom po Bgu, bez vecih kvarova,cak ni gume nije menjao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja