Jump to content

Moto Zajednica

Koliko kilometara su vam presli kineski motocikli?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 824 postova

16000 km masina i dalje kao nova.

Samo jos da se napises koja masina pa bi znali sta je u pitanju. (mozda ti sada pise u opisu tvom, jedino ako ces tvoj motor voziti dozivotno, pa ga dati sinu ili kome vec ali onda moras i nalog na bjbiker forumu da das da bi znali posle par godina koji je motor presao 16000km)

 

kada napisete kilometrazu napisite i sa kojim motorom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Baotian speedy 49ccm, Yamaha Majesty 250, Elektro skuter made in China, eletricni trotinet, Suzuki VL800, Capriolo mountbike

Baotian 49ccm speedy, 2007 godiste. Bitni su kilometri a ne kilovati. Fotografija0316.jpg

 

Napred braco kinezi 1moto3.gif . ja mog vozim i neodustajem 20 000 km. A kupio sam jos jednog od 125ccm.1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Yamaha Beluga 125

Ja sam prešao 18000 sa svojim Yamasakijem 250 i nikad me nigdje nije ostavio. Kupio sam ga novog i na kraju je zaribao, pukao mu je klip, karike se istopile, pukao cilindar i iskrivio se ventil (to je prvi i jedini put da me negdje ostavi) ali to je više bilo zbog mog nemara, a ne zato što je mašina loša.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Yamaha Beluga 125

Vožen je stalno pod punim gasom, otac i ja smo sa njim išli na more plus stvari tada mu je prsla zadnja felga, auspuhe sam prepravljao više puta i sipao sam automobilsko ulje u njega, a trošio je dosta ulja i na kraju je ostao skroz bez ulja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Šabac / Novi Sad
  • Motocikl: Sprint Challenger JL250V, Qingqi QM125-2D

QIngqi QM125-2D presao 9000km. Za taj period nikakvih problema, meni se cini da sa odrzavanjem kao mojim moze da prevali stvarno velike kilometre.

 

Sprint Challenger, presao 5000km, kod mene 50km, provozao sam ga samo jednom, posto sam ga tek uzeo, ali videcemo, mislim da uz dobro odrzavanje i normalnu voznju ce moci dugo da dogura.

 

1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Ja sam mog princa 125 kupio sa 20500 i ide ko zmaj. Polozio sam ove god. pa nisam puno prosao mozda 800 -900 km cisto na posao i malo po gradu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja