Jump to content

Moto Zajednica

Koliko kilometara su vam presli kineski motocikli?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: smederevo

Pozdrav, i kao što negde napisah, kupio princa za pijac i pecanje ( maj 2007). Nije žena više mogla da me gleda sa konstantno zamazanim rukama pored ''mojih'' old tamera već reče : '' kupi nešto novo, ali ne skupo'' (normalno).

Vožen po svim vremenskim uslovima, terenima za ''relije'' ( njive, šume, planinčine ...), predjoh sa njim preko

17 000 km bez ijednog kvara.Neverovatno, poluplastične gume Duro su još uvek kao nove !? Bog dao i sada u sred zime pali ko mina i gura kao i kada je bio nov.

Kada rikne ide u Dunav uz sve počasti.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova

Ja imam kineza i to skuter mali..1jee1.gifi sa njim sam presao oko 9000, i nigde me nije ostavio, samo na jednom mestu ali tu se guma probusila1lol.gif....Ali zadovoljan sam s njim...0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: Princ 250

kada se govori o kilometraži koju prelaze kinezi imam jedno pitanje i molim da mi pomognete u odluci . naime kupio sam novog princa 250 i imam nameru da sa suprugom idem na more , iz Novog Sada sam , dali je izvodljivo i dali će moj kinez izdržati taj put ?????? :stabre:

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

@Winci

Nntom je isao sa kymco 50cc na more,sto ne bi ti sa tim?

 

@ontopic

matrix,50cc,2 godine,11000km i dalje raste..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Supershadow 250

#winci,

 

pregledaj ga dobro pre nego krenes. dotegni sve sto moze da se odshrafi, napakuj i kreni. racunaj da moras da imas neki servis negde, jer ako ti je motor nov i nisi ga vozio do sad nesto puno ili nisi isao na prvi servis, onda ce ti se lanac najverovatnije opustiti (dok 'legne') posle neke krace kilometraze, npr 500-1000km max, pa moras to da dotegnes. Ulje ne bi bilo lose da zamenis, itd itd, al sta a pricam kad vec sve to pretpostavljam da znas.

 

ja sam pre par nedelja sa 250cc kinezom (keeway supershadow) za 8 dana presao 2800km, bez nekih vecih problema, sem sto mi je zadnji lancanik bio popustio al to mu je vec bio poznati stari kvar od pre.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

kada se govori o kilometraži koju prelaze kinezi imam jedno pitanje i molim da mi pomognete u odluci . naime kupio sam novog princa 250 i imam nameru da sa suprugom idem na more , iz Novog Sada sam , dali je izvodljivo i dali će moj kinez izdržati taj put ?????? :stabre:

 

 

 

 

 

 

mozes opusteno da vozis, ja sam pre par godina kad sam kupio motor isao sa par drugara na more... kao suvozaca sam imao drugara, nigde nije bilo ni najmanjeg problema... pre polaska na put sam odradio servis (zamena ulja, zatezanje i p[odmazivanje lanca, stelovanje ventila, ciscenje svecica), nosio sam nesto alata za zlu ne trebalo, jedino sto sam koristio je bio sprej za podmazivanje lanca i to kad sam stigao na more... slobodno mozes da se zaputis ka moru...

 

presao sam 11500km i pazario novi motor, princ me lepo sluzio ali sam resio da predjem na jaci i ozbiljniji motor... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Нек иде живот, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vulkan 800 некада био Keeway Supershadow 250

Da se i ja upišem Keeway Supershadow 250 cc za dve godine vožen , od -5 do + Beogradskih zvaničnih " 37 " na asvaltu je to nešto drugačije 12.800 km.Pozdrav svima

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

Sprint Exactly 50, 10 000 za 1 sezzonu, i jos ide :) ( vozen cele zime bez prestanka, ne ferma ni sneg ni kisu, samo gazi :) )

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: 2005 Yamaha TMAX 500

~250km. Na 300 trebam na prvi servis (ulje), pa pošto nemam servis u Bečeju, moram za B. Topolu, a to će taman biti 300.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Beograd, medakovic

Sprint Eagle, 3800 km do sada,klasicni problemi prilikom prvih voznji po pitanju struje i sl, zalijepio klip na 800km, crkla uljna pumpa u garanciji, o cemu sam vec pisao...uglavnom stavljen RMS cilindar i klip i jezdi bez problema, najveca vezana voznja 364km Bgd-Cacak-Bgd. i dalje ide odlicno, nema nikakvih problema. Nekoliko puta ove godine isao na relaciji Beograd-Sr.Mitrovica i nazad. sve radi kao satic.

od prije 7 dana sam presao na mondial 150ZC, za sada oko 800km,,,relacija bgd-NS-Bgd bez ikakvih problema, i to juce na zvanicnih 38 u 'ladu. Nisam jos presao 70kmh sa njim pa vidjecemo koliko ce on da sastavi posto ne planiram skoro da ga mijenjam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja