Jump to content

Moto Zajednica

Shark S800 boreal mat

Recommended Posts

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Prodajem kacigu Shark S800 boreal mat,L velicina. Kaciga je bukvalno kao nova. Kupljena je prosle zime i nosena je svega 5-6 puta sa potkapom i to samo na duze relacije. Za krace voznje koristim staru. Sharka prodajem jer sam narucio novu kacigu koja je vise po mom ukusu,ova mi je bas za R-a. Cena nove je 19300,00 dinara,a ja ovu dajem za 160€.

post-8016-12879092954587_thumb.jpg

post-8016-12879092957518_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

nova 1930 a ti ovu prodajes za 160 evrica

Pobegla mi nula!:-) Ispravio sam.Nova je 19300 din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Tvoja stvar kako ces da prodajes, ali ako je nova 183 eura malo je nelogicno da za polovnu trazis 160....srecno  :)

Pa mozda si i u pravu,ali... Vidim da ce mi ostati,pa mogu sad i sam da off-ujem. Da je dam za manje od 150 mi se bas i ne isplati. Kaciga je bukvalno nova,pa mi je ne isplativo samo zbog boje platiti razliku vise od 50€. Smatram sve ove komentare dobronamernim,ali kaciga je ipak moja pa ja odredjujem cenu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

malo je "cudno" ako ocekujes da ti se isplati nesto sto si kupio novo i sad prodajes polovno.

  Ali Gavro,smrc,smrc,pazi kad je kao iz radnje... ;)

  Salim se,samo opusteno. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja