Jump to content

Moto Zajednica

Moto servis Laboratorija

Recommended Posts

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Evo malo slajbi iz laba....post-6632-0-52395100-1312467561_thumb.jpg

 

A evo i zex ovih ispravljenih bar ova :lol:

post-6632-0-67474900-1312467745_thumb.jpg

 

 

i dok uros popravlja "neunistivu" hondu teneras mija mu razradjuje bubrege :lol:

post-6632-0-36881100-1312468004_thumb.jpg

 

Eto malo razonode....inace laboranti,spremite se uskoro cu doci da menjam ,plocice,kociono ulje i da vam pojedem sav ratluk i eventualno operem motor :lol::zvizduk:

Aj uzdravlje ,srecna rabota!

 

 

 

cbR9Y_ligovanje.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ko zna šta, 68 postova

Upravo sam bio u moto labu, majstor Peđa je jedan od boljih likova kod kojih sam bio zbog raznoraznih stvari i stvarčica, sve pohvale za njega, ostale likove nisam upoznao ali priča ide ovako.

 

Jutros rešim da promenim prednju gumu pošto mi i prednja i zadnja guma stoje u autu već mesec dana i nikako da ih zamenim, a vreme im je.

Skuvam kafu, sednem za forume i nađem pit stop radi zamenu guma na motorima, tu mi je u komšiluku, reko odoh do njih, izvadim iz auta prednju gumu, devojka ode kolima na posao, ja do motora, kad ono zadnja prazna, ekser u njoj.

 

Naduvam zadnju gumu odem u pit stop, dočko koji radi je ok lik, ali nije majstor za motore, sve uz moju pomoć i pomoć štapa i kanapa, skinemo prednji točak. Motor visi negde u vazduhu, drži se zubima za vetar, ali nije pao na zemlju tj. asfalt srećom više nego znanjem. cena zamene 1500 keša.

 

Šta sad, radim do 17h., okrenem ja par vulkanizera svi rade do 15h. što i jest red subota je, ko će duže da radi.

 

Opet na forume kad nađem na maniacima da fale i kude tu neku laboratoriju, nazovem majstor Peđu, majstore jel radiš. radi, do kad, kaže čova ma do 18,19,20h kako kad, dođi kad oćeš.

 

Donese mi devojka zadnju gumu, jedva dočekao 5h., sednem na moped pa na višnjički put, malo ih nije baš lako pronaći ali kad vidite auspuhe pored puta tu ste, samo kroz rampu napred.

 

Dočekao me majtor Peđa radi sam promeniće mi gumu i tu teče priča o skupovima, lepim i ružnim putevima, itd isl.

 

Padne mi na pamet da sam isto tako pre desetak dana kupio svećice i stoje mi u motoru, majstore oćemo da menjamo, pa oćemo mada mu to nije uža specijalnost, oće čova SUPER!!! Briga manje.

 

E sad ko nema Zvekana, ne zna koja je to muka, mogu da se promene samo sa Kawinim alatom, rešili prvu i četvrtu ali druga i treća belaj!!!

Skinemo pumpu raskačimo creva, ali ključ neće da uđe.

 

Majstor Peđa odseče ključ zavari šipku, časkom, i odvrnemo i te dve svećice, mučili smo se dobrih sat i kusur vremena.

Svaka čast majtoru na stpljenju ja bih ga do tada već uveliko šutnuo i ostavio stare sveće.

 

Došlo vreme za naplatu, kolko treba para, zamena zadnje gume 1500 keša, a za svećice ne treba ništa mučili smo se zajedno, kao sve ok!!!!!!!!!

U najmanju ruku sam se zgrozio!!!!

Naravno da sam platio čoveku, ali je utisak ostao takav da sam ostao bez teksta, danas nešto za Dž. u Beogradu, posle sat vremena mučenja, još uvek ne verujem svojim ušima, posebno posle toliko truda.

 

Ja bih na njegovom mestu rekao guma fraj, zamena svećica 5000rsd.

Tako da sve pohvale na račun moto laba, i majstora Peđe!!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Vala, koliko si se mučio, mogao si i kod kuće da ih zameniš. :moto3:

 

Samo da dopunim, Peđa je morao da sklepa ključ za svećice na licu mesta i uloži oko 3000 kalorija da ih odvrne (već pomenute 2-gu i 3-ću).

 

I da, zamena svećica barabar, ne bih da preteram, al' bez dva sata nije bilo po odbitku puš pauza. ;) Nisam mogao da verujem 'di ih je konstruktor turio. :staa2:

 

Sve pohvale za Peđu, postavio je čovek dijagnozu problema sa elektrikom na mom motoru za 5 minuta. Saznao sam da je i to lako - kad si elektro-inžinjer. Možda te zato izašle gume samo 1500? :D Šalim se naravno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

A danas obnovili zalihe specilajne domacim rahatlokumom marke "Bosiljcic: :D

 

Danas ste obnovili zalihe "Takovo" rahat lokumom. Šteta što niste bili tamo, al' se bar Peđi ozarilo lice... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

 

Xenoni i alarmi stižu za jedno nedelju dana u Labos pa se čujemo.

 

Druze jel stigose xenoni i alarm?

Svratio bi recimo u cetvrtak do vas.

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125

jel ste nasli materijal za pravljenje nosaca kofera i ostalih stvari.. ja bio krajem juna i ostavio da se napravi nesto. nisam bio tu pa nisam svracao da vidim da li je gotovo.. pa reko ako jeste da svratim :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd (Banjica II)
  • Motocikl: V-Star 1100 Silverado

Kada biste imali vremena za zamenu sajle gasa (jedne od dve) na mom motoru.

Pukla mi juce, pa sam dojezdio kuci kao na Soleksu... prva pa bez gasa, skoro na inerciju...

 

Ja bih odradio fizikalisanje (rasklapanje, montiranje, sklapanje), a vi bi na osnovu svog iskustva proverili zasto je pukla.

 

E, da, i mozda imate koju sajlu koja pasuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Kada biste imali vremena za zamenu sajle gasa (jedne od dve) na mom motoru.

Pukla mi juce, pa sam dojezdio kuci kao na Soleksu... prva pa bez gasa, skoro na inerciju...

 

Ja bih odradio fizikalisanje (rasklapanje, montiranje, sklapanje), a vi bi na osnovu svog iskustva proverili zasto je pukla.

 

E, da, i mozda imate koju sajlu koja pasuje.

 

Dodji kad oces al nemoj pre 10 pre podne

 

na zalost nemamo nikakve delove al mozemo da ti sredimo sajlu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Sta ti je Yamaha......naime danas je u moto laboratoriji rodjena ljubav izmedju 2 laboranta :lol: ,a sve se desilo dok se stenera fino podesavala :zvizduk: sledi slika....

 

post-6632-0-07575200-1313156096_thumb.jpg

 

.....kako stvari stoje ne gine im prijava za reality show PAROVI 2012 :lol:

 

P.S hvala drugari..... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Možeeeeee :care:

 

Đuro, lako ću ja sa ovim šaljivčinama ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Aprilia Pegaso dobila novu bravu i fercera ko satić :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Dokonim akcijašima svašta padne na pamet dok Laboranti muku muče da im poprave ljubimce...tjah...uvek je tako bilo, jedn radi a petorica ga zaj*bavaju :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja