Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSXR 750 k4-k5

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5726 postova

Druze ukoliko znas da dajes gas i kocis imas vec dovoljno iskustva za prvi odlazak na stazu veruj mi. Bolje da na stazi spoznajes svoje mogucnosti i mogucnosti motora i guma nego na bilo kom od ovih puteva .

 

Razumem da ces da se vozas po putevima i ne nagovaram te da ides na stazu samo hocu da te ohrabrim i kazem da staza ne zahteva iskustvo sa ulice. To iskustvo na stazi ne igra nikakvu ulogu uglavnom.

 

Celo moje pisanje je iz licnog iskustva sa gumama i najbolje je da sam prvo vozis ove PP pa kada budes stavio bolje neces moci da verujes.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Hehe, nije bas samo davanje gasa i kocenje, mozda to tebi tako izgleda, a mozda je i zaista tako, ali ja prvenstveno moram da se odviknem od navika koje sam stekao dugogodisnjim voznjom enduro motora, zadnje kocnice, dvotaktne masine koja nema motornog kocenja, visini sedenja i uspravnog polozaja, nisam mario za pruzne prelaze i losih i krpljenih puteva, slab odziv na gasu, ugao vetra pod kojim me udara, osecajem brzine i jos puno toga, ovo je sad totalno druga dimenzija.. A ovih 150 veselih konjica pod guzicom, kao da su dopingovani, nemogu da verujem da nemogu da ugusim motor, u bilo kojoj brzini da dodam gas, ma vuce kao ludo.. Osecaj fenomenalan, jos nemogu da verujem koliko sam bio slep ovih godina, ali i do sada mi je bilo lepo, a ovaj K5 je, iskreno, bila oceva zelja kojom sam se vrlo rado pridruzio.. Moj otac je promenio dosta motora, ali R mu je ostao u dusi i kad je prodao Kawu ZZR, plakao je i nije ni sanjao da ce ikad opet imati nesto u dvoristu tako jako, medjutim, doslo je i to vreme da bitanga (ja) poraste i nastavi gde je otac stao... Hehe

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

@Mostarac, vidim na prvoj stranici da si imao ovaj motor, da li bi mogao da napises koju rec iz tvog ugla, kako si bio zadovoljan sa njim? Da li ima neku manu? Da li treba posebno obratiti paznju na nesto? Unapred sam ti zahvalan.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Motor je super, meni se nisu sviđali oklopi, previše tanki i nekako jeftini izgledaju kada ih prodrmaš. Ali zato sve ostalo je kvalitetno urađeno i riješeno. Ja sam imao kvar na mjenjaču, ostao bez 6 brzine, ali mi je došao načet iz Amerike. I mali kvar ispod sica, dzek od alternatora je bio oksidirao i prestao je da puni, ali zamjenom dzeka i malo čišćenja, sve je bilo u redu. Trosio mi je oko 6 litara benzina, a ulja ni kapi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Gsx r1000 l1

Imao sam na ovoj hondi taj moselin i sranje je.vozim i duga putovanja i stazu.ta guma dosta kliza.od kad sam uzeo dunlop gp racer d211 druge gume me ne zanimaju.mislim da ce svako s vremenom i iskustvom naci ono sto mu odgovara.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja