Jump to content

Moto Zajednica

PEGAZ-MOTO Zemun, Ugrinovačka 118

Recommended Posts

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Pre neki dan telefonom narucio kacigu, odmah mi je sutra poslali, velicina nije odgovarala pa sam menjao za broj vecu i nju su mi odmah poslali i to sve o njhovom trosku za postarinu. Sve pohvale za pegaz-moto u Zemunu a narocito za devojku sa kojom sam pricao. Samo tako nastavite i ja necu menjati prodavnicu. Svako dobro, pozdrav. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Ova kiša me podsetila da se ''častim'' novim kišnim odelom. Prvi put u zemunskom Pegazu - prezadovoljan uslugom, ljubaznošću, i naravno cenom. Razmišljam šta će mi sledeće biti ''meni od mene''.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Urednici su napravili preraspored tema pa ćemo o konkretnoj robi i cenama da pričamo u Moto Berzi:

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/61026-pegaz-moto-novi-sad-i-zemun/

 

U ovoj temi nastavite da nas hvalite jer je ovo sekcija Iskustva Sa Prodavnicama.

 

Hvala na razumevanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Posto nisam nasao ono sto mi je bilo peotrebno kod njih ljubazna dama mi je preporucila par prodavnica gde to mogu pronaci. Svaka cast na ljubaznoscu i profesionalizmu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Moram ponovo da vas pohvalim a narocito Sandru. Devojka je krajnje ljubazna i profesionalna, svaka cast. Svako dobro, vidimo se na sajmu automobila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Kada smo već kod iskustava o našim prodavnicama...

 

Kakva su vam iskustva sa našim "novim" web sajtom tj. web prodavnicom? Pustili smo ih u rad još u aprilu i nigde nema komentara? Ni dobrih ni loših!

 

adresu znate ali da ne tražite: www.pegaz-moto.rs

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Kosjerić
  • Motocikl: Yamaha XJ600S Diversion

Bio u četvrtak i dočekala me ljubazna i malo bolesna devojka :) mala prehlada.

 

U svakom slučaju kupio Jet kacigu za drugara, a planiram da svratim čim dođem sledeći put da nešto pazarim za mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Sviđa mi se jakna Buffalo-model urban,ali me interesuje ima li skidajuću postavu?!

 

Ima. Dodaćemo podatak i na net. Nekom slučajnošću je izostavljen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Sajt ponovo radi! :takoje:

 

Ostaje samo da vratimo vesti koje smo postavili od 20.-23.09.2011.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Sajt ponovo radi! :takoje:

 

Ostaje samo da vratimo vesti koje smo postavili od 20.-23.09.2011.

 

aj u pivo da ne radi? :)

 

Ne pijem pivo ;) Ali radi. Bar kod mene. Pričamo o www.pegaz-moto.rs zar ne? Nadam se da će i ubuduće raditi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U srcu Honda Africa a u ruci BusPlus

Sve pohvale za radnju, osoblje i robu.

 

 

Bio sam u prošli petak i ljubazna prodavacica mi je pomogla oko izbora jakne i odluke za Bufalo Urban jaknu. Nažalost nije bilo mog broja ali je ona rekla da nije problem i da može da poruci i da ce sutra biti u radnji u Zemunu.

Kad sam vec bio u radnji kupio sam dobre rukavice za zimske uslove sa protektorima i podkapu.

 

Kao što je rekla tako je i bilo.

 

Sutra je jakna došla sa Markom (jeste da je malo kasnio zbog Mrkinog mosta ne Beškoj) i potpuno mi je odgovarala.

 

Dobro je što je malo kasnio pošto sam to vreme iskoristio da upoznam super lika Dejana iz Društva ljubitelja Vespe - takođe clana foruma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Sve pohvale za radnju, osoblje i robu.

 

 

Bio sam u prošli petak i ljubazna prodavacica mi je pomogla oko izbora jakne i odluke za Bufalo Urban jaknu. Nažalost nije bilo mog broja ali je ona rekla da nije problem i da može da poruci i da ce sutra biti u radnji u Zemunu.

Kad sam vec bio u radnji kupio sam dobre rukavice za zimske uslove sa protektorima i podkapu.

 

Kao što je rekla tako je i bilo.

 

Sutra je jakna došla sa Markom (jeste da je malo kasnio zbog Mrkinog mosta ne Beškoj) i potpuno mi je odgovarala.

 

Dobro je što je malo kasnio pošto sam to vreme iskoristio da upoznam super lika Dejana iz Društva ljubitelja Vespe - takođe clana foruma.

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1086 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Bio početkom nedelje uzeo pantalone na akciji (prejeftino)

čizme i windfilter podrukavice.

čizme su mi bile kratke pa sam zamenio za tank torbu.

 

usluga odlična, cene fantastične. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Evo da i ja pohvalim Pegaz u Zemunu. Danas supruga i ja se vraćamo iz grada reko ajde da svratimo da probam Sahara jaknu video sam da je na akciji, kad ono...

Prvo nema broja za mene, gledam ja tako ostale mogele reko ajde da probam Bufalo Multi Colour stoji mi kao salivena i muvamo se po radnji Žena videla Duchini jaknu ženski model na akcij proba super jakna još malo razgledamo razgovaramo sa devojkom koja radi (izuzetno prijatno osblje) ja se ramišljam dali da čekam da stigne moj broj Sahare i kroz priču prodavačica (zaboravio sam ime) kaže da se ovaj model Bufalo više ne proizvodi. Usput žena počinje kako njoj ova Duchini dobro stoji sviđa joj se trala lala la vidim ja koliko je sati reko sesto pakuj obe jakne došli smo samo da ja probam pa da razmislim ali sada je kraj.

 

Sve pohvale

 

Prijatna atmosvera

 

Odično osoblje

 

Devojka koja radi zna šta prodaje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Evo da i ja pohvalim Pegaz u Zemunu. Danas supruga i ja se vraćamo iz grada reko ajde da svratimo da probam Sahara jaknu video sam da je na akciji, kad ono...

Prvo nema broja za mene, gledam ja tako ostale mogele reko ajde da probam Bufalo Multi Colour stoji mi kao salivena i muvamo se po radnji Žena videla Duchini jaknu ženski model na akcij proba super jakna još malo razgledamo razgovaramo sa devojkom koja radi (izuzetno prijatno osblje) ja se ramišljam dali da čekam da stigne moj broj Sahare i kroz priču prodavačica (zaboravio sam ime) kaže da se ovaj model Bufalo više ne proizvodi. Usput žena počinje kako njoj ova Duchini dobro stoji sviđa joj se trala lala la vidim ja koliko je sati reko sesto pakuj obe jakne došli smo samo da ja probam pa da razmislim ali sada je kraj.

 

Sve pohvale

 

Prijatna atmosvera

 

Odično osoblje

 

Devojka koja radi zna šta prodaje!

 

Sandra :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Tamo sam kupio Kappa kofer pre godinu dana i pokazao se super! Odem pre 4 meseca da pazarim bocne torbe takodje Kappa, ali kad je prodavacica pocela da prica o robi video sam da necu moci kupiti samo to zasto sam i dosao. Opremim sebe tada, Buffalo cool flow jaknom, letnjim pantalonama takodje Buffalo, letnjim rukavicama. E sad, iskustvo...Prodavacica ljubazna i komunikativna, bocne torbe takodje dobre ali moj motor izgleda vise voli bocne kofere. Jakna i pantalone? Sta reci? Zaista sam sa prethodnom opremom IXS imao muke, znojim se kao lud, stalno me negde zulja, jedva cekam da stanem i da pocepam sve sa sebe itd. Kada sam kupio Buffalo zaista sam putovanje pretvorio u uzivanje! Devojka mi tada rece da nemam prava na popust jer su artkli vec na popustu, tako da dalje nisam ni insistirao kad je cena ionako veoma povoljna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Nekad: BMW R50/5, Suzuki GSX 750 Inazuma; Yamaha xt 660 r; TDM 850; BMW R 1100 RT; sada: nemam.

Ljubaznost na visokom nivou.

 

Ali moja zamerka je sledeca:

 

U ponedeljak sam kontaktirao radnju u NS zbog Ducinni Sahara jakne (vel.M) kako bih je porucio. Posto je na sajtu Pegaz-moto-a bila informacija da ima jakne u toj velicini. Ljubazna radnica je proverila i rekla mi je da tu velicinu nemaju u NS ali posto je na stanju znaci da je u radnji u Zemunu. Kako sam u utorak isao u BG (iz Nisa) resih da svratim da probam jaknu pre nego sto je kupim.

Dolazim u radnju, tamo je radnica sa kojom sam razgovarao dan ranije, kazem da bih zeleo da probam jaknu, ona odlazi da je donese i...

...vraca se praznih saka. Jakne nema. Pita me da li sam siguran da je jakna na stanju na sajtu, a zatim i sama proverava. Nudi mi objasnjenje tipa 'Jakna je rezervisana. Cekamo uplatu pa je saljemo, a imamo samo jednu u toj velicini.'

Kazem OK, desava se, razocaran. Jbg-a izgubio sam 2 sata jer sam morao da dolazim sa Banjice i da se vratim nazad i to jos praznih ruku.

 

Problem je sto i sada, nedelju dana kasnije, te jakne u toj velicini jos ima na stanju na sajtu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Sve pohvale za opremljenost radnje i ljubaznost..

 

Prošle nedelje sam kupio 2 jakne i kappa kofer 46 lit...Iako sam ih sve smorio 2 sata u radnji (znate kako je, ne kupuje se jakna svaki dan) nijednog trenutka nisu gubili strpljenje i pomagali su mi u odluci..

 

siguran sam da ću se vraćati da pazarim još mnogo štošta...Da su u Novom Sadu bilo bi još bolje al šta je tu je... :)

Svaka čast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja