Jump to content

Moto Zajednica

MK"FAMILIJA",ADA CIGANLIJA,27,28,29,AVGUST 2010

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: nbgd

Komentar u ovom slučaju zaista nije potreban. Preskordiciju, odnosno predosećanje budućih događaja, zaista nisam imao. Ovo je u stvari najvažniji detalj jer apsolutno nisam očekivao. Zvuči fantastično ali nemam objašnjenje ovakvog fenomena. Ova fascinirajuća tvrdnja terala me da nakon ovog divnog iskustva, shvativši do čije mere sam stao, shvatio da sve ono što volim najviše moram žrtvovati i svakako to divno osećanje i dalje živi u meni. I stvarno ne znam zasto je bilo tako malo motora a kako to obicno nalaze sama situacija deluje onako kako se i nije ocekivalo. Mozda gresim ali moje licno misljenje zalazi u sfere onog netaknutog a opet sasvim obicnog. Razumete sta hocu da kazem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

Odrase nas za ulaz,ali dobro de,jednom se zivi... Mada igracice su bile na nivou,tako da i nije skupo :) :)

2 plave i crna su bile DŽABA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Jakovo-Beograd
  • Motocikl: VN 900,,NSU PRETIS 1960.

Komentar u ovom slučaju zaista nije potreban. Preskordiciju, odnosno predosećanje budućih događaja, zaista nisam imao. Ovo je u stvari najvažniji detalj jer apsolutno nisam očekivao. Zvuči fantastično ali nemam objašnjenje ovakvog fenomena. Ova fascinirajuća tvrdnja terala me da nakon ovog divnog iskustva, shvativši do čije mere sam stao, shvatio da sve ono što volim najviše moram žrtvovati i svakako to divno osećanje i dalje živi u meni. I stvarno ne znam zasto je bilo tako malo motora a kako to obicno nalaze sama situacija deluje onako kako se i nije ocekivalo. Mozda gresim ali moje licno misljenje zalazi u sfere onog netaknutog a opet sasvim obicnog. Razumete sta hocu da kazem?

stvarno lepo receno,,,e neka si reko,svaka cast :D ;D ;)!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Komentar u ovom slučaju zaista nije potreban. Preskordiciju, odnosno predosećanje budućih događaja, zaista nisam imao. Ovo je u stvari najvažniji detalj jer apsolutno nisam očekivao. Zvuči fantastično ali nemam objašnjenje ovakvog fenomena. Ova fascinirajuća tvrdnja terala me da nakon ovog divnog iskustva, shvativši do čije mere sam stao, shvatio da sve ono što volim najviše moram žrtvovati i svakako to divno osećanje i dalje živi u meni. I stvarno ne znam zasto je bilo tako malo motora a kako to obicno nalaze sama situacija deluje onako kako se i nije ocekivalo. Mozda gresim ali moje licno misljenje zalazi u sfere onog netaknutog a opet sasvim obicnog. Razumete sta hocu da kazem?

 

    Dajte meni to sto ovaj co'ek pije  ;D !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd-BANOVO BRDO

slabo poseceno,nije bilo lose a najmladji posetilac je imao 18 meseci(moj klinac).  ;D samo steta sto se naplacivao ulaz za pesake i trebalo je mozda vise reklamirati u medijima skup pa bi dosli i ljudi koji nemaju veze sa motorima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: nbgd

Komentar u ovom slučaju zaista nije potreban. Preskordiciju, odnosno predosećanje budućih događaja, zaista nisam imao. Ovo je u stvari najvažniji detalj jer apsolutno nisam očekivao. Zvuči fantastično ali nemam objašnjenje ovakvog fenomena. Ova fascinirajuća tvrdnja terala me da nakon ovog divnog iskustva, shvativši do čije mere sam stao, shvatio da sve ono što volim najviše moram žrtvovati i svakako to divno osećanje i dalje živi u meni. I stvarno ne znam zasto je bilo tako malo motora a kako to obicno nalaze sama situacija deluje onako kako se i nije ocekivalo. Mozda gresim ali moje licno misljenje zalazi u sfere onog netaknutog a opet sasvim obicnog. Razumete sta hocu da kazem?

 

    Dajte meni to sto ovaj co'ek pije  ;D !

Komentar u ovom slučaju zaista nije potreban. Preskordiciju, odnosno predosećanje budućih događaja, zaista nisam imao. Ovo je u stvari najvažniji detalj jer apsolutno nisam očekivao. Zvuči fantastično ali nemam objašnjenje ovakvog fenomena. Ova fascinirajuća tvrdnja terala me da nakon ovog divnog iskustva, shvativši do čije mere sam stao, shvatio da sve ono što volim najviše moram žrtvovati i svakako to divno osećanje i dalje živi u meni. I stvarno ne znam zasto je bilo tako malo motora a kako to obicno nalaze sama situacija deluje onako kako se i nije ocekivalo. Mozda gresim ali moje licno misljenje zalazi u sfere onog netaknutog a opet sasvim obicnog. Razumete sta hocu da kazem?

stvarno lepo receno,,,e neka si reko,svaka cast :D ;D ;)!!!!!!!

;D ;D ;D  kasetne bombe su ocigledno zahebana stvar  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Ispravka ja imam 17 i dosao sam juce i dolazim danas (motorom) ;)

Sto se tice ulaza za pesake gde god da sam bio na skupovima  se napalcivalo osim u obrenovcu cena za motore je velika (cuo sam da je tako zato sto je MAS tako odredio) bar da je 300 za motore a za pesake 100 to bi bilo prihvatnjivo takodje na Vrcu i Beloj Crkvi je za pesake bilo 150 a za sva tri dana 300.

Ima dosta mojih drugara koji voze motore ali nisu dosli jer nemaju da plate ulaz :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

ja sam bio na malo skupova, ali nigde se nije placao ulaz za pesake...

 

nas dvoje = 400 din da udjemo na skup, e da znas idem u mek da jedemo za te pare a skup cu da preskocim, mada docicemo na defile makar...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Beograd, Zaječar
  • Motocikl: CBR 900 RRX

Slazem se da je neobicno sa ulazom za pesake, do sada sam to video jednom, ne secam se tacno gde. Ove godine nisam isao na skupove tako da ne znam. Moto skup jeste promocija druzenja i motora, ali ipak nije mesto gde bi se ljudi gomilali zbog jeftinog piva i klope.

Meni je OK da cene za bajkere i pesake budu razlicite, zbog parkinga, kampa i klope, svakako ako je parking malo uredjeniji-sigurniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Ko kampuje tri dana ako jos i klopu dobije za tih 400dindzi i nije mnogo ali meni koji bi da udjem na par sati i popijem neko pice sa drugarima, ispada kao da placam ulazak u kafic!

Bio sam na dva skupa ove godine, Kovin i Stara pazova. Ulaz, rakija, klopa bili dzabe a bogami bilo i cascavanja od strane organizatora!

Ali volim da odem kod Familije! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

400 nije puno kad idu dvoje ali nije svakom zanimljivo da svuda vice jos nekog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

he he deru za pešake...ccc

al jbg hoćete u Bg-u da se provodite...eee nije vam ovo palanka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

da, ubise pesake...jer inace, akd zahvati iz kazana pesaku gulas, onda ima manje belancevina u mesu i manje brasna u hlebu kad mu odsece. Daleko je jeftiniji za zakup kvadrat zakupa prostora ako na njemu hoda pesak nego motociklista a i muzicari i zabavljaci(ce) jeftinije odradjuju svoju tezgu upravo za pesake. Sasvim je normalno da iznajmljivanje toaleta bude jeftinije za pesake, a o bini, ozvucenju i osvetljenju da ne pricam. Pa to je dzaba za pesake, kosta samo za motocikliste....za svojih 200 dinara pesak doduse moze da udje obe koncertne veceri i da jede citav vikend ali opet je, nekako, skupo, ha?

 

E jedino ne znam kako utrosenu struju i neke druge zajednicke troskove dele na pesake i motocikliste, mislim da Elektrodistribucija tu nije pravila neku razliku, oni to valjda obracunaju po kilovatu utrosenom pa ispade da su tu isti troskovi organizatoru i za pesake i za motocikliste. Sad, jedino ako zbog toga moraju da placaju pesaci ulaz...ali i to mi zvuci surovo.

 

Bre, imam utisak da i ona rakijica na kapiji kad je popije pesak ima manje grada u sebi nego ona koju cugne motociklista. I da, cudno mi skroz da kad dodjes na sank i narucis pice, dobijes potpuno istu kolicinu ma kako da si usao. Pa to mi je nekako sumanuto, zar ne?

Trebalo bi mozda pitati kako je usao pa ako kaze peske, a onda mu naliti jos malo, preko vrha case, cisto da mu se nadoknadi dusevni bol od placanja ulaza....

 

Gospode, vozite li ljudi ovde motore ili to samo onako, tek da se nesto kucka?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

ok je ljudima koji ce da izbleje ceo dan da plate, ali ja hocu da udjem na pola sata, necu da pijem, necu da jedem, hocu samo da se pozdravim sa ljudima...

 

i zato necu da placam kartu, kao ni 20 ljudi koje znam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

pa, moto-skupovi imaju neku svoju logiku dogadjanja, imaju odredjenu ciljnu grupu i to je naprosto kao da se sad ljutimo ispred semafora sto je crveno...nije obavezno, hocu da kazem. Mene samo ljuti kada se naplacuje ulaz a znas da je nestalo hrane, to jekrajnje nefer i moze se regulisati. Naravno, radi se o suboti jer ulazak petkom obezbedjuje i popravni, a od subote ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Beograd, Zaječar
  • Motocikl: CBR 900 RRX

Kako bilo da bilo, obzirom da sam radio popodne, nisam rucao, popio sam samo rakijcu  :)

Malocas sam bio i na pivu. Sta znam, kisa je kisa ali bio sam i na takvim skupovima. Nisam video puno satora, ali sam se fino prozezao.

Pre bih ovaj skup nazvao zurkom, ne shvatite me lose. Bitno je da ima vise stranaca nego domorodaca kakav sam stekao utisak, sto me navodi da ima dosta valsnika motora koji bi da ne kvase svoje papuce u kojima voze.

Vlasnik motora ne mora da bude bajker, jel' da?

Meni je bilo fino, uglavnom, ljudi su super a to je najvaznije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja