Jump to content

Moto Zajednica

Malo novosti iz kraljevske klase

Recommended Posts

Guest diRRty

Alex Hofmann i Jose Luis Cardoso æe se u sezoni 2006. takmicitii za D'Antin Ducati tim kome još uvek ostaje odluka odabira marke guma na kojima æe provesti sezonu.

Cardoso je povratnik u MotoGP nakon vremena provedenog u World Superbike prvenstvu, dok je Hofmann postao dostupan nakon što je Kawasaki Team ECKL odluèio da ne produzi ugovor sa njime.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

D'Antin Ducati ce voziti na Dunlop gumama, a izgleda da satelitski tim Yamahe dobija Dunlop kao sponzora. naravno i gume. Timovi ce otprilike izgledati ovako. Bar oni za koje se zna:

 

Fabricki timovi

Ducati: Capirossi/Gibernau

Suzuki: Hopkins/Vermeulen

Kawasaki: Nakano/DePuniet

Yamaha: Rossi/Edwards

Honda: Hayden/Pedrosa

 

Satelitski timovi

LCR Honda: Stoner

Gresini Honda: Melandri/Elias

Minolta Honda: Tamada

D'Antin Ducati: Cardoso/Hofmann

Dunlop Yamaha: Ellison

 

Nezavisni privatni timovi:

KR (sa Honda masinom): Roberts

Moriwaki (sa Honda masinom): ???

WCM: ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
D'Antin Ducati ce voziti na Dunlop gumama' date=' a izgleda da satelitski tim Yamahe dobija Dunlop kao sponzora. naravno i gume. Timovi ce otprilike izgledati ovako. Bar oni za koje se zna:

 

Fabricki timovi

Ducati: Capirossi/Gibernau

Suzuki: Hopkins/Vermeulen

Kawasaki: Nakano/DePuniet

Yamaha: Rossi/Edwards

Honda: Hayden/Pedrosa

 

Satelitski timovi

LCR Honda: Stoner

Gresini Honda: Melandri/Elias

Minolta Honda: Tamada

D'Antin Ducati: Cardoso/Hofmann

Dunlop Yamaha: Ellison

 

Nezavisni privatni timovi:

KR (sa Honda masinom): Roberts

Moriwaki (sa Honda masinom): ???

WCM: ???[/quote']

Da li Vermeulen moze da napravi ono sto mnogi koji su stigli iz SBK nisu uspeli,Sta mislis Cale

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Mislim da nece nista postici bar u naredne 2-3 godine, a za sezonu 2006 ne verujem da ce imati i jedan podijum. Glupo je govoriti za bilo koga u moto GP da je los vozac, ali neki se jednostavno ne uklope. Odlican primer je Bayliss kome izgleda da ne odgovaraju 4 cilindricne masine. Vratio se u superbike i odmah na testovima bio najbrzi. drugi primer je Edwards, koji je nesumljivo odlican vozac, ali moto GP je neka posebna klasa u kojoj moram reci veliki Biaggi nije osvojio titulu, a pobedio je Doohana u svojoj prvoj trci u toj klasi. Vermeulenu treba nekoliko godina da dostigne momke kao Melandri, a onda ce vec imati problema i sa Stonerom, Pedrosom (dobar je al' ga ne volim) i nekim novim snagama koje ce dolaziti iz nizih klasa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Mislim da nece nista postici bar u naredne 2-3 godine' date=' a za sezonu 2006 ne verujem da ce imati i jedan podijum. Glupo je govoriti za bilo koga u moto GP da je los vozac, ali neki se jednostavno ne uklope. Odlican primer je Bayliss kome izgleda da ne odgovaraju 4 cilindricne masine. Vratio se u superbike i odmah na testovima bio najbrzi. drugi primer je Edwards, koji je nesumljivo odlican vozac, ali moto GP je neka posebna klasa u kojoj moram reci veliki Biaggi nije osvojio titulu, a pobedio je Doohana u svojoj prvoj trci u toj klasi. Vermeulenu treba nekoliko godina da dostigne momke kao Melandri, a onda ce vec imati problema i sa Stonerom, Pedrosom (dobar je al' ga ne volim) i nekim novim snagama koje ce dolaziti iz nizih klasa.[/quote']

Vidis ovo kad pomenu Pedrosu, ne obozavam ga ni ja , ali skoro da sam ubedjen da ce ove sezone generalno zavrsiti na podijumu.Mislim da je cak najozbiljnija pretnja Valetu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Pedrosa je u odlicnom timu, tako da sam skoro siguran da ce na kraju biti medju prvih 5, uz nekoliko podijuma, a mozda i kojom pobedom. Ja ga stavljam na isti nivo sa Stonerom, ali ipak mislim da se melandri, Hayden, pa i Gibernau ozbiljniji kandidati. Ako Ducati napravi nesto radikalno, ne treba zaboraviti ni Capirexa koji je zaista veliki borac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Pedrosa je u odlicnom timu' date=' tako da sam skoro siguran da ce na kraju biti medju prvih 5, uz nekoliko podijuma, a mozda i kojom pobedom. Ja ga stavljam na isti nivo sa Stonerom, ali ipak mislim da se melandri, Hayden, pa i Gibernau ozbiljniji kandidati. Ako Ducati napravi nesto radikalno, ne treba zaboraviti ni Capirexa koji je zaista veliki borac.[/quote']

Joj ....skoro da sam ubedjen da ce Sete zavrsiti pricu vrlo slicno kao Max

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Videcemo za Sretea. Ako mu sezona bude kao 2005, moze u penziju, ali covek je definitivno jako brz. Zbog godina on svakako nece jos dugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Lepo mu je Rosi rekao. nikad vise neces pobediti u MotoGP i od tad Sete nije pobedio. Rossi je majstor da podjebava i da ti usadi crv u glavu pa se ti leci. Ja samn sve ubedjeniji da je on vanzemaljac. Sto rece Dr. Costa:

" Valentinovo srca otkucava 120 puta u minuti maximum tokom cele trke dok Biaggijevo kuca 180-190 otkucaja" Napravio ga je Graziano svaku mu cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R
... jos samo da sedne na Ducati i ...

 

eh, da je srece da sedne na Ducati....

ali nece, bar jos neko vreme. Poverio mi se :wink: , kaze da nije lak za vožnju (Ducati)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja