Jump to content

Moto Zajednica

Husqvarna

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Loznica

Nije tesko razbiti se na parkingu :D

Zapamti nikad se nemoj smejati tudjoj nesreci  :-*

 

Druze jesi se ti na batajnici prosle god docekao na glavu sa prednjeg? Ako si to ti bio sam 2 m od tebe. :) pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd-DOBANOVCI

Nije tesko razbiti se na parkingu :D

Zapamti nikad se nemoj smejati tudjoj nesreci  :-*

 

hahahahaha jesam ja sam taj bio,eeee da je to samo jednom bilo :-) Idemo sad za vikend u Batajnicu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Loznica

Ja sam sprecen ali motor mi ide. :) Vozice ga drugar. Na bataji sam na iducoj trci, za istocnoevropski sampionat tada se valjda vidimo pa da se upozna supermoto ekipa. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB1000R Husqvarna TE450

Ako ti moped preko zime nije u nekoj toplijoj garaži onda obavezno skini akumulator preko zime jer ćeš tako da mu zasigurno produžiš vek trajanja,ali svakako ga povremeno pali.

I ja imam u posedu jednu Husu i moram priznati da je sada ok pošto sam preležao mnoge dečije bolesti.

Sa KTMom sam bio mnogo zadovoljniji ali sam primetio da prijatelj koji ima Husaberga kog sam sanjao ima takođe manje dečije bolesti pa mi je malo lakše.

imao sam KTM LC4 SM.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: BG - Konjarnik
  • Motocikl: yamaha xt125x na prodaju:)

Ljudi jel ima bivsih ili sadasnjih vlasnika sm 125ice???

 

Jako sam zaintresovan da je uzmem, ali jos nisam upoznao nikog ko je ima, tako da bih bas bio zahvalan, ako bi neko ko je stvarno vozio duze vreme, a ne provozao ili procitao specifikaciju na netu, napisao par objektivnih stvari (odrzavanje, potrosnja, ponasanje u voznji, da li stvarno mogu da se nabudze konji i top speed tj. najveca brzina koja moze da se odrzava, recimo za kratku voznju po auto putu)

 

 

Koristio bih je iskljucivo za voznju po gradu, nisam u fazonu da se izivljam, samo mi je ovo najlepsi motor na svetu ukljucujuci naravno 510 i 610sm:)) za koje nemam jos para, a i voleo bih da probam cuvene nervozne 2t motore:)

 

Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

Stevan je imao jednu i ribala mu je koliko se secam 7 puta.

Savet svih vlasnika je da odmah u karb ubacis oko 5 brojeva vecu glavnu diznu i da obogatis smesu pomocu igle na karbu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: BG - Konjarnik
  • Motocikl: yamaha xt125x na prodaju:)

Hm hvala na savetu, mada nije neka uteha i reklama, hehe

 

Ne bih da offujem temu, ali hvala na ponudi da probam wr 250, to mi je bila prva opcija do skoro, ali cena je presudila:(

 

Mogao bih na private ako te ne mrzi da mi kazes par stvari o njemu, koliko ima snage i to, plasim se da me ne smori za godinu dana, pa opet da pucam pare na menjanje

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Zajecar
  • Motocikl: Yamaha FZ1N

Pozdrav svima. Ako moze neki savet od vas koji ste iskusni posto ja nemam iskustva sa supermotorima :neznam: Do sada sam vozio brzince tj i sada vozim Hondu cbr 600 fs pa sam razmisljao da li da uzmem neki veci brzinac ili neki supermoto.Zapala mi je za oko husqvarna 610 sm, pa me zanima udobnost i kako ste vi zadovoljni ovim motorom. Citao sam dosta o njima i gledao klipove ali mi znaci licno iskustvo. Unapred hvala :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja