Jump to content

Moto Zajednica

skuter peugeot speedfight2 skidanje blokade

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Futog

kako se skida blokada na gore pomenutom skuteru ?

 

odsekao sam slepo crevo na auspuhu,prosirio diznu za gorivo,dao mu vise vazduha...gledao sam tamo kod kaisa da li ima nekih rolnica ili neznam ti ni ja cega i nista ne vidim...on i dalje ide 55 ! BEM TI fen...svasta vam se danas zove motor !

 

gde se nalaze te rolnice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Kad otvoris varijator, ispod zadnje remenice(desne, one na tocku) ima nesto kao profilisana sajbna(neda polutkama od remenice da se skroz otvore, odnosno razidju), skini, vrati remenicu nazad i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

I da, ici ce 75. Rolnice su kad otvoris prednju remenicu,unutra. Moze se igrati i sa njima, ali ce ti ustedeti i muku i vreme ako ne isprobavas sam sa tezinama rolnica nego pitas nekog servisera ili nekog ko ima isti skuter koju tezinu rolnica je stavio i gde je dobio, na povlacenju ili na krajnjoj brzini. Zaboboravio sam gde se dobija tezim a gde laksim rolnicama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
I da' date=' ici ce 75. Rolnice su kad otvoris prednju remenicu,unutra. Moze se igrati i sa njima, ali ce ti ustedeti i muku i vreme ako ne isprobavas sam sa tezinama rolnica nego pitas nekog servisera ili nekog ko ima isti skuter koju tezinu rolnica je stavio i gde je dobio, na povlacenju ili na krajnjoj brzini. Zaboboravio sam gde se dobija tezim a gde laksim rolnicama.[/quote']

 

Teze rolne idu za povecanje krajnje brzine, a lakse za agresivniji start ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

ako je mladji od 2002 onda imash elektronsku na cdi-u... rolnice ti se nalaze na predjem delu kad skinesh dekli onda onaj deo koi ima rebra skinesh i ispod njega imash prednji variator sa klizachima bla bla... ako je 02-go onda ima blokadu tu izmedju ventilatora i prednjeg variatora... skinesh i bacish a sve ostalo vratish na svoje mesto... mozzda bi trebalo da stavish beli centralni za jachi start i rolnice 8.5g i izlazi na 80km/h... a ako bash osh neki tuning javi mi se preko pm-a... pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Futog
ako je mladji od 2002 onda imash elektronsku na cdi-u... rolnice ti se nalaze na predjem delu kad skinesh dekli onda onaj deo koi ima rebra skinesh i ispod njega imash prednji variator sa klizachima bla bla... ako je 02-go onda ima blokadu tu izmedju ventilatora i prednjeg variatora... skinesh i bacish a sve ostalo vratish na svoje mesto... mozzda bi trebalo da stavish beli centralni za jachi start i rolnice 8.5g i izlazi na 80km/h... a ako bash osh neki tuning javi mi se preko pm-a... pozz

 

2005 je...kako ta mu skinem blokadu ? da ja iscupam taj cdi i turim neki carb od fice :)

 

sta da mu radim ako ima blokadu na compu ?

 

 

 

 

 

 

a sto se tice dizne...bila je 50 sad je 75 :roll: 100 ga gusi :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

odnesesh u servis i na komp... i ako ti budepri ruci neki auspuh odsf1 uzmi i stavi na taj od 05-og ovi novi su zagusheni do bola...

 

meni je bila 45 sad mi je 65 proveri boju sveccice... ako je boja pravilna onda nemoj da dirash nishta ali mislim da sa 75-com treba da mu dash vishe vazduha...

uglavnom nema mu druge nego da mu skinesh tu elektronsku... u servisu.... drugachie ne da mozze... i ja sam mislio sam ali jbg nie mi bilo drugo no da ga dam u servis... tako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Pozz svima imam speedfight 2 i imam problem skuter je bio fabricki isao je oko 77kmh stavio sam leo vince tt leo vince rolnice malossi oprugu malossi korpu lamele i lamelu i on i dalje ide 77 pa me zanima da li ima blokadu na cdi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja