Jump to content

Moto Zajednica

SUZUKI SV1000S Vase misljenje

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova

ukratko: drug mi prodaje sv1000s kog je dobio u zameni, a meni se jako svideo. Osim cackanja na internetu i uglavnom odlicnih ocena stranih review-a i testova, zanima me misljenje i nekog sa foruma ko je imao ovaj model neko duze vreme u posedu. Iako koliko vidim kod nas nije bas popularan, a iskreno stvarno ne znam zasto, jer ja sam se zaljubio na prvu voznju. Zanima me kvalitet, potrosnja, servisi itd... sve u svemu iskustvo vlasnika. Pa ako ga je neko na forumu imao neka please napise po koju rec kako bi sto pre doneo konacnu odluku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Duke 2

Ne vole ga jer:

 

1. Na papiru ne deluje impozantno kao 1000 ccm u 4 klipa tj ima bar 40 konja manje a mladi vole da kazu da im motor ima hiljade konja

2. Poluoklop je pa se ribice slabije loze (mada se to da srediti tj postoje i donji oklopi)

3. Ne vrišti ko 4 cilindra vec je vise ducati zvuk koji je ovdasnjim ljubiteljima pod tackom 1 nejasan

4. Ima neka glasina da je agregat nepouzdan (bregasta) ali ja u to ne verujem

5. Trosi manje od vtr-a ali vise od 4 klipa.

 

 

Da me ne razumes pogresno ja 2 cilindra hocu da uzmem iduce sezone tj isti ovaj motor ali N verziju.

 

Cinjenica je da po srbiji na 90% puteva nijedan RR ne moze da te prati tj retko ko drzi RR u krivini na 10000 obrtaja) tj poenta je da taj veliki obrtni momenat na 2 cilindra iz niskih obrtaja daje ovom agregatu prednost na krivudavim putevima......

E sad ako naletis na nekog RR manijaka, pusti ga da prodje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja