Jump to content

Moto Zajednica

roba iz luisa

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Narucivao sam 10ak puta preko Sekule uvek neke sitne stvari do 100 E i uvek je sve bilo ok a roba stize dosta brzo (do 15 dana). Najvise mi se svidja sto ceo posao zavrsim bukvalno sa jednom SMS porukom (Louis sifre i moja adresa).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Nekad: BMW R50/5, Suzuki GSX 750 Inazuma; Yamaha xt 660 r; TDM 850; BMW R 1100 RT; sada: nemam.

I ove godine nastavio saradnju sa Berom. :takoje:

Kratko, SMS i za 10-15 dana roba je na adresi!

 

Pre 10-ak dana su mi, izmedju ostalog, stigle i cizme Pharao Enduro iz Polo-a po snizenoj ceni (149,95e). :moto3:

Normalno, u slucaju da mi nije velicina odgovarala, mogao sam da ih zamenim.

 

Svaka pohvala za Beru.

 

I, ako nekom treba, pored Louis-a i Polo-a, Bera radi i Touratech pa ko voli (ima para)....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: temerin
  • Motocikl: honda CBX 550,Yamaha RD 350 ypvs,MZ TS 250-1,Danuvia 125.

Bera je cudo,nema sta on ne moze da nabavi,sto se tice delova za motor.Jedan primer.Nisam mogao da nabavim primarni lanac za moju staru hondu cbx 550,probao u madjarskoj,nemackoj,cak sam i engleze pitao,svuda isti odgovor,nema vise,nece ni biti.Bera nabavio nov original,honda.Sve pohvale 0takoje.gif1care.gifza Beru.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

sa Gajicima iz Krusevca sam imao stvarno super saradnju, porucivao sam jedno 3-4 puta

 

evo sad poslednja dostava malo kasni, moguce da je neko od ljudi otisao na odmor ili slicno. kazem evo proteklih nedelja malo duze cekam, ali pre toga je sve bilo redovno.

 

s obzirom da su uvek korektni bili, cena ona sa sajta + dostava, nikad nista osteceno... tako da imam strpljenja, ne zuri mi se bash.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Moj drugar je narucio cizme od njih. Stigle su malo ogrebane i cicak za stezanje je bio odsiven. Odmah su morale kod obucara na popravku. A stvari su stizale jedna po jedna. Isto se oteglo. Kaze da je do tad imao OK saradnju.

Ja stvari uzimam od Akosa(ACY) i zadovoljan sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: centar
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Moj drugar je narucio cizme od njih. Stigle su malo ogrebane i cicak za stezanje je bio odsiven. Odmah su morale kod obucara na popravku. A stvari su stizale jedna po jedna. Isto se oteglo. Kaze da je do tad imao OK saradnju.

Ja stvari uzimam od Akosa(ACY) i zadovoljan sam.

Meni je jakna stigla iz Gajica sa fabrickom greskom,tj. rukav je bio pogresno presiven,msm nije neka stavka,ali mislim da oni tako zaradjuju,kupujuci takvu robu na popustima...Pozdrav od Andy Kaufman - a ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Danas zavrsio sa Gajicem0ljut2.gif. Posle vise od dva meseca dobio podatak od njih da kacigu koju sam narucio nemaju u prodavnicu u Luisu i da nemogu da mi je isporuce. Pogledam na Luisovom zvanicnom sajtu kaciga koliko hoces. Nemam komentara na ovako nesto, kako misle oni da rade i zarade kad se ovako ponasaju prema kupcima. Mogli su da mi kazu da nisu u mogucnosti da dobave kacigu za Srbiju a ne da ovako zavlace. Izgubljeno vreme+racun za telefon= jedna musterija manje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Ja sam preko gajica (namerno malim slovom) narucio kacigu iz Louisa i bukvalno po narucivanju je ista skinuta sa stanja na sajtu. Istih vise nema. I tako prodje vise od dva meseca, zvao sam skoro svake nedelje i kao samo sto nije, sledece subote, limburga meseca, sve do danas, kada mi je na Moj poziv, receno da od toga nema nista. Ni izvini nisam dobio, tako da od njih vise nista!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 244 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSF650 Bandit S

Njima tura uvek stiže za vikend, što ne znači da će stići i ono što si poručio ti, bar što se njih tiče. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Za sve koji su narucili kod Gajica:

 

Tura stize za vikend.

 

То сам чуо једно 5-6 викенда...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Danas zavrsio sa Gajicem0ljut2.gif. Posle vise od dva meseca dobio podatak od njih da kacigu koju sam narucio nemaju u prodavnicu u Luisu i da nemogu da mi je isporuce. Pogledam na Luisovom zvanicnom sajtu kaciga koliko hoces. Nemam komentara na ovako nesto, kako misle oni da rade i zarade kad se ovako ponasaju prema kupcima. Mogli su da mi kazu da nisu u mogucnosti da dobave kacigu za Srbiju a ne da ovako zavlace. Izgubljeno vreme+racun za telefon= jedna musterija manje.

 

Nakon razocaravajuceg odnosa ljudi iz ove firme narucim od coveka iz mopg mesta tu istu kacigu i dobijem je za 5 dana. Toliko o tome da ih nema na lageru.1lud.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: SABAC
  • Motocikl: Cagiva Raptor 125

naručio nedavno od Sekule robu iz luisa u vrednosti od 20-tak evra a na kraju platio više od 3000 dinara + poštarina :stabre:<_<

Malo pojasni ovaj detalj,prenecu tati.Bilo bi lepo da javno izneses sta si porucio,i datum isporuke.Da li si ga kontaktirao prilikom prijema posiljke?Koliko znam,proviziju ne uzima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Gajic je u problemu, zaustavili su mu sve posiljke - narocito kacige , jer ih je uvozio kao polovnu robu. Carina je sve zaplenila, i covek mora da angazuje speditera da mu radi uvoz, a kacige moraju da se attestiraju i ..... sve u svemu nece skoro.

Meni su od 20 stvari 18 komada doneli za 10 dana , a preostale dve , cekam od aprila....

 

Sve u svemu, svako ko narucuje robu iz Louisa , mora da bude svestan da nasi drugari - koji nam donose te stvarcice moraju da se dovijaju na razlicite nacine , da bi nama to doneli bez provizije-carine, a oni imali korist od povracaja poreza.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: BG

naručio nedavno od Sekule robu iz luisa u vrednosti od 20-tak evra a na kraju platio više od 3000 dinara + poštarina :stabre:<_<

Malo pojasni ovaj detalj,prenecu tati.Bilo bi lepo da javno izneses sta si porucio,i datum isporuke.Da li si ga kontaktirao prilikom prijema posiljke?Koliko znam,proviziju ne uzima.

čuo sam se sa Sekulom. obojica smo napravili grešku: on u računu (23->33e), a ja što ga nisam posle kontaktirao da vidim o čemu se radi ;) u svakom slučaju, nesporazum je na obostrano zadovoljstvo ispravljen, pa nema razloga da se saradnja ne nastavi i u budućnosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6801 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Zvao sam Gajice, nesto je stiglo, jos uvek nemaju detalje do ponedeljka. Sve u svemu, ako omanu i ovaj vikend, necu primiti to sto sam narucio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Kupio sam na popustu Vemar kacigu iz Luisa, kad sam je dobio, primetio sam da je kod gornjeg luftera napukla stampana folija u dužini od oko tri cm. U početku sam se nervirao, al sam posle prihvatio to, i oštećenje opravdao niskom cenom, vrlo dobre, kacige.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Ljudi moze se i narucivati roba iz louis preko subotice

 

lik koji donosi je postovani Gabor Sagmaister ( nadam se da sam mu dobro napisao prezime:) )

Kod njega isto ide na cenu 10 %

Ja sam zadovoljan, nedelju dana sam cekao robu.

 

063-566-372 pa ko zeli neka slobodno narucuje

 

Pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Izvinjavam se za off.

Svima koji su ocekivali robu ove nedelje,ne smem nista garantovati hoce li stici.

Razlog svemu tome je sin je imao saobracajku sa skuterom,uzrok dobro poznat svima oduzimanje prvenstva prolaza i ne postovanje znaka STOP od strane vozaca auta.Pored potresa mozga,izderotina i gubitka par zuba dete je vise-manje OK.Ocekujemo vec sutra da ce izaci iz bolnice.

Hvala na razumevanju.Sekula

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja