Jump to content

Moto Zajednica

roba iz luisa

Recommended Posts

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Imajte u vidu da su kod nas neradni dani 01.-07.05.Smena snizenja je 28.04.Kurirske sluzbe ne rade.U Austriji su drzavni praznici 09. i 20.05.Tako da ce ceo maj biti problematican sa isporukama.Takodje krecu i voznje,a i mi imamo dusu :moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: CG-PG
  • Motocikl: GSXR-1000

Evo jednog rjesenja za louis.de kako da poručimo robu ali da ne plaćamo preko SWIFT-a tj. banke uz proviziju od 25e. Kad sam poslednji put naručivao iz Louis.de odrali su me u banci ko mladog majmuna za +25e provizije za slanje novca. Sad sam opet provjeravao na louis.de i oni i dalje ne primaju kreditne kartice ako je shipping vezan za Crnu Goru ili Srbiju.

 

Da bi se ova provizija izbjegla idemo na shipito.com (već sam radio sa njima i 1/1 su). Oni imaju adresu kako u USA tako i u Austriji sa vašim imenom (Kad se registrujete) i za 8,5USD vam sve to prepakuju i pošalju gdje želite.

 

Ovdje se ne oslobađamo VAT-a od 20% ali mislim da ima neka fora da sa kovertiranim računom preko ambasade se nešto odradi. To moram da još istražim i vidim da li je moguće.Do tada ovo kao opcija. Sad naručih čizme pa da vidimo koliko im treba da stigne sve to do nas.

 

Jedna napomena. Da bi se registrovali i verifikovali na shipito.com traže vam sto nekakvih dokumenata i to traži malo živaca i vremena ali kad to odradite i dostignete bar 70% verifikovan račun sve ide glatko.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

...

Ovdje se ne oslobađamo VAT-a od 20% ali mislim da ima neka fora da sa kovertiranim računom preko ambasade se nešto odradi. To moram da još istražim i vidim da li je moguće. Do tada ovo kao opcija. Sad naručih čizme pa da vidimo koliko im treba da stigne sve to do nas.

...

Da znas da ima zainteresovanih, nemoj da zaboravis da javis sta si otkrio. Oslobadjanje od VAT-a(PDV-a) bi umnogome pokrilo troskove slanja.

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

...

Da bi se ova provizija izbjegla idemo na shipito.com (već sam radio sa njima i 1/1 su). Oni imaju adresu kako u USA tako i u Austriji sa vašim imenom (Kad se registrujete) i za 8,5USD vam sve to prepakuju i pošalju gdje želite.

...

Sad gledao taj sajt i kada sam uzeo njihov kalkulator da izracunam troskove slanja u Beograd, malo mi se slosilo :lol: . Za paket od 3Kg, dimenzija 30x20x20cm cena je od 54-104$...

 

Nema nama spasa, snalazicemo se do kraja. <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ako nekome treba nesto iz LOUIS-a, neka mi sibne sifru prioizvoda na 061 255 6550, sutra ili najkasnije preksutra do podneva (mada mozda ostanem tamo i u petak). Cena ona iz kataloga.

:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Užice
  • Motocikl: Yamaha tdr 125r, Honda Hornet S

Jel prima neko porudzbine, ni Sekula ni Bera mi ne odgovaraju na poruke? Treba mi par stvari da stignu do 17og Jula, jel ide neko?

Ja sam se čuo sa Sekulom poslednji put u utorak i utanačili smo za neku porudžbinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Telefoni su iskljuceni u romingu uvek,PP poruke na putu ne otvaraju ni Sekula ni Bera,jer nemamo internet.Ako nisu dostupni danas,nazovite sutra.A obojica su bajkeri i nekad se voze sa drugarima.

Takodje ovu temu ne koriste za reklamiranje.

Zato,malo strpljenja,a robu porucujte ranije a ne 3 dana pred put.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

drugari, aj da pitam ovde da ne pokrecem novu temu ako ne budem morao. Zanima me jel imao ko iskustva sa onim Rothewald alatom sto se prodaje u luisu i kakvi su utisci naravno?!?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • дипл.инж.саобраћаја, 157 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: R 1150 GS

skroz korektno ... radi posao, nije za neko ozbiljnije i cesce izrabljivanje ali za potrebe "sam svoj majstor" radi posao ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja