Jump to content

Moto Zajednica

roba iz luisa

Recommended Posts

  • Advanced Member, 1766 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

063/1012879, Akos. Više puta sam naručivao preko njega i nemam zamerki. Ako se dobro sećam robu koja nije na popustu donosi bez provizije, a stvari sa popusta uz proviziju od 10%

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

ako mene pitas, bilo je to pre 3-4 godine, stvarno se ne secam tacno, ali znam da nije bilo neke drame oko cekanja...tako da ti nisam pomogao sa odgovorom :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Moto centar Gajic 063/666334 iz Krusevca. Porucio sam tri stvari kod njega za probu, pozvao coveka, dogovorili sve. Robu cekam 10ak dana, danas me zvali za sutra da mi posalju. Narucio 3 stvari koje po Louis.de kostaju ukupno 97.46 eur, a ja treba da platim ukupno 115 eur. Otprilike ispada da se ugradjuje ukupno oko 17-18% na cenu, s tim sto sam ja narucivao stvari po regularnoj ceni koje nisu bile na akciji, a koliko sam skontao ima istu foru oko stvari koje su na akciji kao i Sekula.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Trazio sam robu na louis.eu, pa kasnije preko Order number trazio isto to na louis.de i kada sam narucivao pratio sam cene sa louis.de, na koje je on dodavao taj neki svoj procenat. Procenat koji dodaje nije bio isti za svaki artikal, tipa ako je cena na louis.de 43 evra, on kao da zaokruzi na 50, ali isto tako ako je 48 evra, on opet "zaokruzi" na 50. Opet kazem to je za ono sto nije na akciji, za ono sto ima na akciji ima neku foru kao Sekula, napomenuo mi, ali se ne secam. Mozda je najbolje, direktno sa njim, jer u toku narucivanja i u toku razgovora telefonom on sedne za komp i odmah preracuna koliko ce njega da izadje i odmah da konacnu cenu za artikal, na osnovu Order number / Bestellnr.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Sekula nema  nema nikakve seme i racunanja, naplacuje nam u cent isto onoliko koliko on plati u radnji, a zaradjuje na povratu pdv-a...bilo da je regularna cena, bilo da je nesto na popustu...

nadjes artikal koji te zanima, kliknes tamo desno kod cene na radnje i izaberes Wien...cifra koju tad dobijes - toliko ces i da platis...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Nije baš tako. Ja sam puno stvari preko Sekule uzeo.

Stvar koja kosta 59,99 eura, plaćao sam 60 eura. Cent po cent :)

Ono sto je meni sa Sekulom bilo vanredno, to je da nisam placao postarinu koja je isto stavka. Npr narucio stalak za motor koji ima dobru tezinu... sacekam ga kod Merkatora i bum tras.

E sad ako vise ne radi, ostaju ti sto se ugradjuju 10%, al da neko zaokruži ofrlje pa na to 10%, to ima neko posebno ime za to u medecini :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

takodje, ja ga cekao vazda kod Z stanice na bulevaru..meni jednom dovlacio onaj veliki sanduk sa fijokama za alat za radionicu, nije dinar digao cifru...

drzimo palceve i cekamo 15ti jul, da vidimo da li se Sekula vraca u igru!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Držimo plačeve :)

 

Sad sam zvao Moto centar Gajić iz Kruševca (broj u radnji - 037 493 349) i ovako su mi objasnili kako formiraju cenu:

U obzir se uzima web cena (u mom slučaju 109€) i ukoliko je to cena bez popusta onda se dodaje 20% na to, a ako je sa popustom onda se dodaje 30%. Tipa, od skora su nešto u Luisu promenili i na snižene cene nema povrata poreza, tako nešto.

 

U mom slučaju je sa 109€ izašlo na 140€ (blago su zaokružili). S jedne strane 30% nije malo, s druge strane originalna cena u Louis radnjama je veća (u mom slučaju ne 109€, već 130€ po Nemačkoj - u Austriji nema na stanju), tako da tih 10€ razlike mi nije bilo previše da ne pristanem.

 

Jesu li se kod Sekule gledale web cene ili cene iz radnje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Ja uvek gledao na louis web. Nadjem on english, bez obzira dal je normalna cena ili popust, vidim da je dostupno... onda prebacim on doič i vidim cenu i to je to.

Napravim skrin šot i posaljem Sekuli i cekam.

Izvinjavam se zbog upotrebe stranog jezika :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550
On 18.6.2019. at 11:09, Singularitet je napisao:

 

Jesu li se kod Sekule gledale web cene ili cene iz radnje?

cene iz radnje. ispod velicine i boje artikla imaju dva polja "shiping" i "stores", kliknes na ovo drugo i vidis cenu po kojoj placas sekuli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bila Honda NC700X, sada samo na 4 tocka

Naruceni neki rezervni delovi za kacigu iz Louis -a, preko Akosa (063/1012879). Dogovor pao u cetvrtak, roba narucena u petak, sledeceg cetvrtka stiglo u Srbiju, kroz 2 dana stiglo i do mene. Sve ukupno 11 dana. Nemacka cena na sajtu bila je 10€, ukupno placeno 1500 dinara (verovatno provizija AKS dostave).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd

Jel uzimao i ugradjivao neko Saito organic pločiče iz Loiusa? Oko 20 EUR za par.. I vidim set lanac+lančanici za 128 EUR . Jel su ok kvaliteti za te pare? Ove organske, jel su mekše, da ne pojedu diskove brzo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Auspuh akcija u toku kod Louisa.
Ima zanimljivih i povoljnih stvari.



Vozim motor, nisam bajker.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Jel uzimao i ugradjivao neko Saito organic pločiče iz Loiusa? Oko 20 EUR za par.. I vidim set lanac+lančanici za 128 EUR . Jel su ok kvaliteti za te pare? Ove organske, jel su mekše, da ne pojedu diskove brzo?


Nadoplati još koji euro i uzmi lucas trw organske.


Vozim motor, nisam bajker.
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja