Jump to content

Moto Zajednica

roba iz luisa

Recommended Posts

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Stiglo mi od Sekule malo delova i alata vcrs. Brze nego sto je rekao da ce da bude. Sve korektno kao u ranije.

Ali jedna opaska: obratite paznju na cenw. Ja sam izracunao jednu cenu a ispala je druga. Objasnio mi je covek sta i kako pa da prenesem. Sa nekih browsera vam da cenu za slanje u SRB + slanje (cca 25 €). Na dnu stranice odaberete prodavnicu i vidite realnu cenu. Postoje neka "snizenja" za slanje u SRB koja mogu da pomute racune, jer covek ne moze da ih kupi po toj ceni u prodavnici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Suzuki GZ250 Marauder

Sve pohvale za Sekulu. Poručio u ponedeljak, roba isporučena za 7 dana. 

 

Da parafraziram kolegu abarth_maniac, a s namerom da uštedim vreme i telefon Sekuli i kolegama koji bi da poručuju preko njega: kada otvorite stranicu sa željenim artiklom ( i izaberete veličinu i boju ukoliko je to odevni predmet...), ne gledate cenu koja važi za tab "Shipping". Kliknite na tab "Stores" i sa padajućeg menija odaberite jednu od radnji (bilo koju). Na taj način ćete dobiti cenu po kojoj Sekula može da kupi predmet u radnji ( nešto je viša nego kod kupovine preko interneta).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

cene na sajtu (kada se logujemo iz srbije) su verovatno bez pdv-a, ili kako se vec zove. ako se ulogujete iz eu videcete pravu cenu, odnosno onu u prodavnicama. ja sam se zagrejao za scorpion exo510, na sajtu je cena 142,85e a u prodavnici 169,99e. pustio sam link drugaru koji je u italiji i, kada otvori sajt, cena je 169,99e...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Bera mi rece pre par dana da danas narucuje  robu, ali mi ne odgovori na pitanje sta to cnaci, tj kad onda odprilike mogu da ocekujem deo kod mene, da li neko od vas zna sta to odprilike znaci? narucio sam alat za nitovanje lanca....samo mi to fali da zavrsim motor...pa sam nestrpljiv :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

On ti uglavnom kaze za 10 dana i onda posle 5-6 napise da je roba stigla.

@raps nije bez PDV, napisao sam gore. To je cena ako se salje za srb.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

iz druge teme

 

 

 

 

 

ni ja nisam verovao koliko su lose te flip-up kacige dok nisam video kako se onaj prednji deo raspada pri udaru, i ostavlja nezasticenu bradu, to jest celo lice.

 

ja sa mojom flipup tresnuo o beton i to opasno (sudar u terazijskom tunelu, ima tema), par ogrebotinica na kacigi. N102. zato sam i preporučio nolan na popustu

 

 

tačnije 126e

https://www.louis.eu/artikel/nolan-n90-louis-special-edition-flip-up-helmet/216964?list=302573722

 

 

Нажалост Мрле, ово је цена "Без ПДВ-А". Луис је од скоро направио верзију сајта на енглеском језику, где су све цене "tax free", па се људи пецају да је нешто јефтиније него што објективно може да се набави. Ја често пријатељима наручим нешто из Немачке и Луиса и због овога сам већ имао непријатности, као наплатио си ми више. Ово је стварна цена у радњи: 

https://www.louis.de/artikel/nolan-n90-louis-special-edition-klapphelm/216964?list=154938656

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

iz druge teme

 

Нажалост Мрле, ово је цена "Без ПДВ-А". Луис је од скоро направио верзију сајта на енглеском језику, где су све цене "tax free", па се људи пецају да је нешто јефтиније него што објективно може да се набави. Ја често пријатељима наручим нешто из Немачке и Луиса и због овога сам већ имао непријатности, као наплатио си ми више. Ово је стварна цена у радњи: 

https://www.louis.de/artikel/nolan-n90-louis-special-edition-klapphelm/216964?list=154938656

 

 

 

Izgleda da vrse filtriranje na osnovu IP adresa. Za one koji pristupaju sajtu na engleskom iz EU cena je 149.99 EUR. Za nas, koji imamo pravo na tax free, je cena umanjena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: TA650

 

iz druge teme

 

Нажалост Мрле, ово је цена "Без ПДВ-А". Луис је од скоро направио верзију сајта на енглеском језику, где су све цене "tax free", па се људи пецају да је нешто јефтиније него што објективно може да се набави. Ја често пријатељима наручим нешто из Немачке и Луиса и због овога сам већ имао непријатности, као наплатио си ми више. Ово је стварна цена у радњи: 

https://www.louis.de/artikel/nolan-n90-louis-special-edition-klapphelm/216964?list=154938656

 

 

 

Izgleda da vrse filtriranje na osnovu IP adresa. Za one koji pristupaju sajtu na engleskom iz EU cena je 149.99 EUR. Za nas, koji imamo pravo na tax free, je cena umanjena.

 

 

Ja sam to resio tako sto sam napravio svoj nalog i popunio sam podatke kao da zivim u Nemackoj, tako da mi lepo pokazuje sa PDV...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

On ti uglavnom kaze za 10 dana i onda posle 5-6 napise da je roba stigla.

U petak porucio, danas preuzeo. javio mi se kad je bio na granici, da kaze da prolazi kroz NS, pa ako mi odgovara da mogu i licno da pokupim. sve pohvale!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Pozdrav
Jel Sekula jos uvek donosi robu iz Louisa (ne odgovara na poruke vec dva dana)?
Jel ima neko drugi ko donosi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 949 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Donosi, odgovorio mi je u sredu na sms

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
pre 3 minuta, Satelis je napisao:

Reci mi jel po ceni sa luisa + postarina ili ima neku proviziju?

cena sa luisa + postarina ako ne preuzimas licno...stim sto imaj na umu, da kad si na sajtu, i nadjes artikal koji te zanima, izaberesh desno radnju (sve jedno koju), jer onda dobijes cifru koliko to kosta bas u radnji, i koliko ce Sekula da plati za nju. obicno je cifra par eura skuplja nego kad nema odabrane radnje...da ne bude posle zabune kako je skuplje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Znam da ima dve razlicite cene, gledao do sada uvek skuplju varijantu ili se gleda iz koje radnje uzima?

 

primera radi

5a3acfb035d57_Screenshot2017-12-2021_58_17.png.c2790749e2e93fe5deee6005af537255.png

 

5a3acff476aaf_Screenshot2017-12-2022_01_57.png.3126759bc8b3583d6010490f61fc04b9.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

ja uvek prebacim na englesku verziju sajta, i kad nadjem sta me zanima - prebacim na Bechku radnju, i da bi proverio tacnu cifru, i da vidim da li ima na stanju. sozirom da ima dve radnje u Bechu, proverim obe - jer ne znam u koju Sekula ide...

Screenshot_20171220-221716.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1514 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Dare,

kad se sa Sekulom dogovaraš uvek gledaj bruto cenu (sa PDV-om). To ti je ta veća cena koju vidiš na drugoj slici... Na gornjoj slici, u dnu sa desne strane, imaš rečenicu koja kaže da su sve cene bez PDV-a (all prices are esclusive of staturory PDV).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Gore pomenuti alat, pre jedno mesec-dva dana bio je na popustu, uzeo za drugara, pogledao obe cene, jedna kaze 42e dok druga 50 ako se ne varam i kad je stiglo, Sekula kaze 60e.

Ja opet na sajt, opet pogledam cene i nikako se ne slaze sa njegovih 60e...... zbog toga sam pitao :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ni ja do sada, zato pitah, mozda se nesto preracunao a mozda i nije, nista mu nisam rekao, videcu sledeci put kako ce biti pa javljam. 

 

PS.

@zlig0r

pored Wien-Nord, koja je druga radnja gde uzima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja