Jump to content

Moto Zajednica

roba iz luisa

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Donosi sve sto narucis i cene su kao na sajtu, sta je na popustu na popustu je sta nije bice (valjda) + postarina. Prosle nedelje stiglo poruceno, porucio opet sad se ceka sledeca tura. Svaka pohvala za Sekulu.  :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Do sada koristio Sekuline usluge i bio naravno prezadovoljan,od kad sam dobio info da više ne donosi,nisam naručivao ništa. Pre dve nedelje kontaktiram MCG iz Kruševca za neke rukavice,stigle sve ok,cena kao na sajtu.

Mada ako Sekula ponovo radi za dalje porudzbine ću kontaktirati njega.

Sve pohvale i za MCG i Sekulu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Koliko znam da moto centar Gajic (MCG) to radi vec nekoliko godina ako se ne varam, jedino sto naplacuju 10% na predmete na akciji. I mislim da je vreme dostave od 7 do 21 dan, ali u praksi bude oko desetak dana. Davno sam pricao sa momcima, mozda se nesto u medjuvremenu promenilo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

I meni je neki alat slao nakdnadno jer ga nije bilo. I naravno cena akcijska. Nisam bio u mogucnosti da preuzmem u NS pa mi je poslao. Sve pohvale!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

Za 20e su savršene :)

jako  dobre a i lose,ja koristio 4-5 godina za montazu na terenu zimi.Pre svega nikad-nikad nije hladno u njima ni na najvecim hladnocama..Imaju rok trajanja-kao prehrambeni proizvod.Vec  posle 3 godine pocinje da se odvaja djon i to sa strane i to mnogo.To obucari neznaju da rese jer odlivak djona nije dobar pa sa standardnim lepkovima koji  dobro drzi nemoze da se zalepi jer je djon velik i tegli se.Zato uzmes neki od onih lepkova u tubama -kao silikon i oni su na neoprenskoj bazi dobro trpe veliku temperaturu a sto je najvaznije popune te rupe izmedju djona i gornjeg dela -moras da koristis i stegice.tu zajebanciju sam radio jer su mi bile tople i djon je jako mekan trosi se ali zato nista ne klizi.Ali me safatao skaj -nije  koza bez obzira sta ppise i on krene da se raspada-gornji sloj izguras jos godinu dana i bacis.Mislim da ih treba sto vise nositi jer taj skaj ce se ionako raspasi samod sebe.Motor nisam u njima vozio ali mislim da ce se brzo raspasti od nozice menjaca ali ja ih nisam za to ni kupio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Regal Raptor 400ccm

Kako se moze otoriti katalog Luisa za 2017 gde je i imali ga u opste ili mora da se poruci

Ja narucio, stigao mi poodavno, a mozes i ako neko ide u Louis da mazne u samoj radnji...ipak je bolje online da vidis sta ima posto na sajtu ima dosta vise nego u katalogu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja