Jump to content

Moto Zajednica

roba iz luisa

Recommended Posts

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

Saradjujem sa Sekulom vec neko vreme i mogu reci da je odlican. Uvek korektno i na vreme. Nikada nije pitao za novac. Svaka cast :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Treba mi pomoc :(

 

Negde na forumu sam nasao par linkova neko je donosio iz jos nekih prodavnica (mislim da je takodje Nemacka bila u pitanju, nisam siguran) i sada ne mogu da nadjem ko donosi i te linkove :(

 

Nije Louis sigurno (gledao sam i polo, ali bilo je jos nesto). Posto moguce da cu menjati kombinezon i treba mi nova kaciga, a na jednom sajtu je bio bas veliki izbor kombinezona i Shark-ovih kaciga, a to i trazim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Treba mi pomoc :(

 

Negde na forumu sam nasao par linkova neko je donosio iz jos nekih prodavnica (mislim da je takodje Nemacka bila u pitanju, nisam siguran) i sada ne mogu da nadjem ko donosi i te linkove :(

 

Nije Louis sigurno (gledao sam i polo, ali bilo je jos nesto). Posto moguce da cu menjati kombinezon i treba mi nova kaciga, a na jednom sajtu je bio bas veliki izbor kombinezona i Shark-ovih kaciga, a to i trazim...

 

Možda ovo:

http://www.fc-moto.de/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Hvala Milanezi! Cini mi se da je to jedan od sajtova, jel to ti donosis?

 

Bas je neko postavio dal 3 linka i napisao ko donosi ili cak i ta sama osoba je to uradila, ali nisam uopste siguran da je to bilo na ovoj temi (prelistao sam je i nisam nasao) :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Hvala Milanezi! Cini mi se da je to jedan od sajtova, jel to ti donosis?

 

Bas je neko postavio dal 3 linka i napisao ko donosi ili cak i ta sama osoba je to uradila, ali nisam uopste siguran da je to bilo na ovoj temi (prelistao sam je i nisam nasao) :(

 

 

Ne donosim ja,probaj kod ljudi sa foruma sto kupuju preko interneta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ok hvala. Ja sam preko Sekule sve uzeo bio i sve je super, nego je problem sto u louis-u trenutno nemaju nikakav izbor kombinezona i Sharkovih kaciga :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki gsxr srad

Ljudi da vam ispricam moje iskustvo sa narucivanjem robe!!! U ovoj temi sam nasao broj od Sekule i Bere i vidim da ih svi hvale, zovem Beru ka javi se njegov stari kaze da je na moru zovem Sekulu ne javlja se, zovem ga opet sutradan ne javlja se!!! Sta da radim, nadjem isto ovde broj od coveka i tako se zaj...m da je to strasno, konkretno trebala mi je sajla obrtomera za suzuki gs 500, kaze nije problem saljem ti za dva dana, stigne sajla platim uredno onom momku iz aksa otpakujem kad ono sajla ne odgovara, zovem coveka kaze vrati mi je, saljem ti drugu za nedelju dana, ja vratim sajlu stigne mi druga za nedelju dana kad opet ne pasuje, zovem coveka opet kaze vrati nacicu ti trecu sajlu, ja opet vratim sajlu cekam deset dana da mi posalje drugu vidim nema nista od tog zovem coveka da vidim o cemu se radi kad mi on mrtav hladan kaze nema sajla za tvoj motor to je nesto prepravljeno!!! tako da sam cekao sajlu sve ukupno oko mesec dana platio postarinu skoro kao i sajlu i nisam je na kraju ni dobio kao ni pare nazad, tako da znate da je covek teska prevara i da se ne zaj...te kao ja!!! Covek se zove Caba iz Sente njegov br je 0616209666 i 0631124276

 

OPREZ

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Sekula je najverovatnije bio preko kada si ga zvao.Nemojte eksperimentisati,sačekajte dan dva da se vrati i onda se sve dogovorite.Sekula donosi stvari po cenama koje su tamo,čovek čak uračuna i popust ako se desi izmedju naručivanja i donošenja artikla.

Verujem i da je Bera dobar ali za Sekulu znam. :zdravo: .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Ajde da vas vidim, da li je neko dobio robu brze:

u cetvrtak posaljem Sekuli narudzbinu SMS-om, sutradan mi trazi adresu gde da posalje - stiglo! :)

Pa ja to ne bih kupio brze ni da mi je u lokalnom trznom centru. Svaka cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Imao covek na lageru :lol: Ja sam skoro preko Bere uzimao plocice i igrom slucaja sam narucio dan kada je isao i dobio posle 2-3 radna dana. Bilo je vise nego brzo. Ali sam zato cekao kocio cilindar previse. Ali iskrslo mu valjda nesto oko kola ili kombija itd. Ali bitno da je stiglo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 508 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: BMW R 1200 GS Triple black

Meni danas stigao naruceni filter za vazduh, inace narucio kod Akosa i po dogovoru sacekao desetak dana! Znaci od mene jedan plus za Akosa! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Motocikl: Kawasaki KLX 650 C

Juce sam prvi put kontaktirao Sekulu ,poslao sam SMS sa kat.brojevima,covek je zaista bio usluzan i odmah se javio :takoje: za jedno sat vremena potvrdio je narudzbinu predocio mi koliko da cu cekati na paket nekih 10-15 dana ,nije zeleo proviziju iako sam velikodusno ponudio jer se ipak ne znamo licno a verujem da je imao i losih iskustava.Eto sad mi ostaje da cekam pa kada sve stigne javicu se.Samo ne znam zasto ljudi slabo koriste Post express usluge po meni najpovoljnija usluga i cena ,covek mi poslao paket iz Nisa popodne oo 16 casova i ujutro sledeceg dana je vec stiglo na moju adresu .sve lepo izmere na vagi i kazu cenu za razliku od pojedinih sluzbi koje vrse odokativnu procenu tezine paketa pa polse skuplja pita od tepsije.Izvinjavam se stosam malo odlutao od pocetne teme ali ipak mislim da ima veze sa naslovom.Pozdrav i svako dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Postoji mogućnost da krajem oktobra odem u Frankfurt. Ako neko ima iskustva, kakva je prodavnica Louisa u Frankfurtu ( opremljenost, lager...) ? Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Motocikl: Kawasaki KLX 650 C

Kao sto sam napisao pre par dana prenecu iskustva vezana za nabavku robe iz Louisa uz posredovanje gospodina Sekule,i sta reci na moje opste iznenadjenje sinoc mi Sekula javlja da je roba stigla i u ponedeljak je salje posto danas ne radi kurirska sluzba ovo je neverovatno porucio sam u utorak i evo za tri dana sve reseno svaka cast za uslugu i nadam se da ce biti jos ovakvih lepih kupovina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja