Jump to content

Moto Zajednica

roba iz luisa

Recommended Posts

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Ja sam uzeo preko Bere, sve po dogovoru, cak mi je zameio jer je jedna kaciga bila mala. Sve preporuke.

 

PS

 

Da ne bude zabune, jednom sam porucivao i preko Sekule, takodje je sve bilo po dogovoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Ja sam uzeo preko Bere, sve po dogovoru, cak mi je zameio jer je jedna kaciga bila mala. Sve preporuke.

...

Pa on i kaze da za tih 10% provizije pristaje da zameni kupljenu stvar, ako je velicina u pitanju. Zato je sigurnije preko njega kupovati odevne predmete.

 

Inace za njega imam samo reci hvale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

Sekula mi poslao u ponedeljak robu koju narucih par dana pre, stiglo, i cena je bila original Restposten, dodatak kurirska sluzba :takoje:

Covece, pa ovaj sistem funkcionise, *danas gledam na sajtu, sutra mi je kod kuce* :moto3:

HVALA!

 

 

ja se nesto raspitivao kod Sekule sms-om, i kaze covek da ne nabavlja robu sa rastpostena

bem li ga, mozda si ti vec ustaljena musterija?

 

nvm, narucio sam preko Gajica iz Krusevca, pa se nadam da ce sve da bude ok takodje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Sekula mi poslao u ponedeljak robu koju narucih par dana pre, stiglo, i cena je bila original Restposten, dodatak kurirska sluzba :takoje:

Covece, pa ovaj sistem funkcionise, *danas gledam na sajtu, sutra mi je kod kuce* :moto3:

HVALA!

 

 

ja se nesto raspitivao kod Sekule sms-om, i kaze covek da ne nabavlja robu sa rastpostena

bem li ga, mozda si ti vec ustaljena musterija?

 

nvm, narucio sam preko Gajica iz Krusevca, pa se nadam da ce sve da bude ok takodje.

 

Ja znam da Sekula ne radi restposten.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Sekula mi poslao u ponedeljak robu koju narucih par dana pre, stiglo, i cena je bila original Restposten, dodatak kurirska sluzba :takoje:

Covece, pa ovaj sistem funkcionise, *danas gledam na sajtu, sutra mi je kod kuce* :moto3:

HVALA!

 

 

ja se nesto raspitivao kod Sekule sms-om, i kaze covek da ne nabavlja robu sa rastpostena

bem li ga, mozda si ti vec ustaljena musterija?

 

nvm, narucio sam preko Gajica iz Krusevca, pa se nadam da ce sve da bude ok takodje.

 

Ja znam da Sekula ne radi restposten.

 

 

Radi! Zvao sam ga ja i pitao! :) Kaze da radi,ali da mu je samo bitno da imaju svi brojevi! Zasto... e to ga nisam pitao! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Da ne tražim molim Vas za Berin broj telefona. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prošao, 184 postova
  • Lokacija: Kotor Varoš (Republika Srpska)
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 250R

E ovako ja sam iz Bosne a nikog nemogu naci da narucuje iz Louisa, a da li bi mi se isplatilo da narucim preko tog Sekule? A treba mi samo kaciga i ako se jos sta odlucim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Naruci preko Akosa....

Svake nedelje narucuje i za 14 dana stize roba....provereno vise puta.i sve po PS-u...

sve reci hvale za Akosa,vec dve godine preko njega uzimam! uvek u nekom obecanom ruku stize roba!! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Šljakaju li ti Gajići :stabre:

jedni kude drugi hvale..

a nam treba kaciga sa poslednje šanse..

 

 

Rade i to još bolje nego pre, ja dobio naručeno posle nedelju dana (ili mi se posrecilo).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Xciting 250

Šljakaju li ti Gajići :stabre:

jedni kude drugi hvale..

a nam treba kaciga sa poslednje šanse..

 

Evo i ja da kazem moje iskustvo sa Gajic firmom.

 

Par dana pre Nove godine stupio u kontakt sa njima povodom kupovine kacige iz Louisa. Vrlo ljubazno osoblje preko telefona me uputilo da preko maila porucim, napisem sta, kako, koja velicina, link itd. Tako i uradjeno istog dana. Nakon toga mesec dana niti pisma niti razglednice. Posle tog meseca sam poceo da zovem, prva dva puta devojka koja se javila nije pojma imala o cemu se radi i rekla mi da nazovem u drugo vreme. Avaj, uporan sam bio i nakon nekih 6 nedelja sam dobio informaciju da je kaciga kupljena i da cekaju da stigne. To sam jos cekao 2 ili 3 nedelje nisam siguran, :staa: Dakle sve ukupno oko 2 meseca od porudzbine stigla je kaciga, ali sa fabrickom greskom. Naime uzeo sam kacigu sa koje se skidaju usta i jedan jezicak sa desne strane je bio polomljen tako da su "usta" landarala.

 

Nazvao sam, reklamirao i dobio prilicno maglovit odgovor da ce videti sta mogu da urade. Ovaj put poucen iskustvom sam poceo da zovem svaki dan i nakon nedelju dana mi je receno da je stigla nova kaciga i da posaljem staru nazad. Posle dva dana stize "nova" kaciga sa apsolutno identicnom greskom!!!

 

Digao sam ruke, resio da otvorim NOVU kacigu i sam popravim jezicak... Eto toliko od mene...:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

21.-od naručio 2 kacige..

 

sad sam ih zvao.. kažu sutra striže buro :lol:

 

čekamo razvoj situacije, a dami iz čarapanije sam naglasio obavezno da mi javi ako NE budu stigle kacige..

 

:Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Šljakaju li ti Gajići :stabre:

jedni kude drugi hvale..

a nam treba kaciga sa poslednje šanse..

 

Evo i ja da kazem moje iskustvo sa Gajic firmom.

 

Par dana pre Nove godine stupio u kontakt sa njima povodom kupovine kacige iz Louisa. Vrlo ljubazno osoblje preko telefona me uputilo da preko maila porucim, napisem sta, kako, koja velicina, link itd. Tako i uradjeno istog dana. Nakon toga mesec dana niti pisma niti razglednice. Posle tog meseca sam poceo da zovem, prva dva puta devojka koja se javila nije pojma imala o cemu se radi i rekla mi da nazovem u drugo vreme. Avaj, uporan sam bio i nakon nekih 6 nedelja sam dobio informaciju da je kaciga kupljena i da cekaju da stigne. To sam jos cekao 2 ili 3 nedelje nisam siguran, :staa: Dakle sve ukupno oko 2 meseca od porudzbine stigla je kaciga, ali sa fabrickom greskom. Naime uzeo sam kacigu sa koje se skidaju usta i jedan jezicak sa desne strane je bio polomljen tako da su "usta" landarala.

 

Nazvao sam, reklamirao i dobio prilicno maglovit odgovor da ce videti sta mogu da urade. Ovaj put poucen iskustvom sam poceo da zovem svaki dan i nakon nedelju dana mi je receno da je stigla nova kaciga i da posaljem staru nazad. Posle dva dana stize "nova" kaciga sa apsolutno identicnom greskom!!!

 

Digao sam ruke, resio da otvorim NOVU kacigu i sam popravim jezicak... Eto toliko od mene...:neznam:

 

Za to vreme bi i peske otisao do Luisa0staa2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja