Jump to content

Moto Zajednica

roba iz luisa

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Srbija,Subotica
  • Motocikl: KTM EXC 520

Sve pohvale za Beru! Porucivali smo vec dosta stvari preko njega i sve je uspeo da nabavi! Covek radi i LOUIS i POLO.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Nekad: BMW R50/5, Suzuki GSX 750 Inazuma; Yamaha xt 660 r; TDM 850; BMW R 1100 RT; sada: nemam.

Sve pohvale za Beru! Porucivali smo vec dosta stvari preko njega i sve je uspeo da nabavi! Covek radi i LOUIS i POLO.

 

 

+1 :takoje:

 

Radi i TOURATECH.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

porucio kod Gajica par stvari, maksimalno sam zadovoljan odnosom prema meni kao kupcu i naplacenoj ceni koja je na sajtu! Sve pohvale o preporuka za njih!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Dear Mr. biloko,

 

the 2nd of May is a national public holiday in the Slowenien Republic. Yet we can still offer you the chance to enjoy stress-free shopping on these days in our German and Austrian Louis outlets! On 2nd of May we will be open from 9 a.m. to 8 p.m. for you.

 

Our hot favourites: a great selection, amazing offers and the chance to chat with other enthusiasts.

 

Why not come by? We look forward to welcoming you.

 

Kind regards,

 

The

Louis teams

 

post-618-0-52819400-1304060548_thumb.jpg

 

 

:takoje: ovako se radi!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Porucio kod Gajica pre 30 dana dve kacige,ranac, naocare i jos neke sitnice. Pre otprilike 7 dana dobio jednu kacigu i ranac,pitam kada ce ostatak kazu posle praznika kada im dodje drugi kombi sa robom. Jos uvek nista, cekam,cekam.....popovanje.gif. Ne znam sta da kazem spora im je isporuka izgleda da cekaju da se skupi roba da mogu da napune kombi pa tek onda salju a rekli su kada sam ih zvao da se roba isporucuje za otprilike dve nedelje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

i ja imam istu situaciju sa Gajicem, pre mesec dana sam opet porucio neke stvarcice i jos uvek nisu stigle... Pocinjem da kipim polako... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Prvi put dobio za dve nedelje, isti rok sa dobijem danas kada sam porucio stvari. No, moram da pohvalim da devojka koja radi obraca paznju na to sta se porucuje i da ce ispraviti propust ako je upisan pogresan broj artikla i sl. Sve u svemu, super firmica!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Evo dva meseca prosla ja jos nedobi kacigu ,naocare,novcanik 0tuzan.gif.Kazu nisu nasli prevoznika pa onda sacekaj da produ praznici, prosli i (uskrs, 1. Maj, prodje i smak sveta0namigivanje.gif) a moje robe jos nema. Nadam se da nema skoro jos neki praznik. Danas zvao kazu u petak sigurno (nadam se da su mislili u ovaj petak) zaboravi da ih pitam u koji petak. Ko ce meni da plati telefonski racun a zamalo da puknem i 5000 dinara za kaznu jer nemam kacigu a lepo vreme i ja se vozim. Strasno da sam znao da ovako posluju mogao sam da narucim robu od nekog drugog sa foruma ali neka ovo mi je za nauk.0ljut2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Znaci nisam usamljen u ovom problemu 0stabre.gif ima nas jos smrtnika. Za subotu je bilo 99% da mi dodje roba koju sam narucio i nista sada rekli sigurno 100% stize u petak hajde da vidimo i to jos tri dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

Ne volim ovakvu vrstu saradnje. Mislim ok, mogu ja da cekam i 3 meseca ali neka mi lepo kaze stici ce tad i tad pa da znam.. Ovako su izgubili musteriju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: centar
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Porucio sam u Gajicu jednu kacigu i ona mi je stigla za nekih 45 dana,porucig drugu ona dodje za 10 dana,porucim trecu ona nije ni stigla 50dan u toku,nista mi nije jasno...Nego kako i kod koga da porucim kofer iz Polo-a?

http://www.polo-motorrad.de/en/k5-koffer-topcase-34027.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 86 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: @RD-04

Porucio sam u Gajicu jednu kacigu i ona mi je stigla za nekih 45 dana,porucig drugu ona dodje za 10 dana,porucim trecu ona nije ni stigla 50dan u toku,nista mi nije jasno...Nego kako i kod koga da porucim kofer iz Polo-a?

http://www.polo-moto...case-34027.html

 

Kod Bere.

 

P.S. Samo da proverim da li si shvatio da je cena 189 EUR ?

 

Sto se tice Luisa sve sam do sada porucivao preko Sekule i cekam od 7-20 dana. Do sada prezadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 86 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: @RD-04

Kako da shvatim tu cenu kad pise 39.95?

 

:moto3: Zato sam i napisao P.S.

39.95 je unutrasnja torba,

49.50 je rostilj

189 je topcase

 

Ides na Choose an Option i tu redom biras. Slika ce ti objasniti o cemu se radi. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: centar
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Hvala drugar,sada viodeh tu opciju,malo sam se zaleteo :),a upravo me je zvao i Bera i pojasnio isto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Za Polo uzima 10%,verovatno je tako i za Louis

 

Ali i daje mogucnost zamene nekih skupljih stvari (jakne, pantalone i sl.), ako ne odgovara velicina! A to ti niko nece ponuditi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Мото центар гајић више не......

Поручио сам 2 кациге и чизме у исто време, једну сам добио за 14 дана, другу (некомплетну, фалио подбрадак и наставак за нос) добио за близу 30-так а чизме за 45 дана. Стога сам звао једно 20-так пута и платио 3 пута доставу по око 300 дин што му дође 10е + телефонирање. ВЕЛИКИ МИНУС или што би у школи рекли јединица са постољем без изгледа да се поправи.1jok.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Evo danas ih zovem po milioniti put, pitam da li je stigla kaciga kako su mi obecali (100% stize) i naravno dobijem odgovor da nije jer im Luis ne salje robu koju narucuju pa da pozovem sutra oko 16,00 casova kada im stize roba. Pa ja koliko sam puta zvao njih bolje da sam momcima koji donose robu platio i sa provizijom pa bi jeftinije ispalo. Od mene samo jedan VELIKI MINUS za poslovicnost.0ljut2.gif, bezite ljudi sto dalje od njih da ne prodjete kao mi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja