Jump to content

Moto Zajednica

Zvizdanje u masini ?!??!?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Futog

danas sam sklopio masinu na jednom motoru kawasaki zx9r...zvizdi kao lud...kako mu dam gas on jace zvizdi...ne znam sta je ...kontam da sam pretegao lanac...pa rasturim otegnem nije on...pa sam mislio da je drugi lanac(sto tera vodenu,uljnu pumpu i alnaser...nije ni on) onda sam pomislio da su zupcanici u menjacu..a verovatno jesu...sta mislite jel to dobro ili lose..i dali mislite da su to uopste zupcanici ili nesto 10-o ? ! :?

 

i sve je stegnuto na kilazu koju kawasakijev service manual preporucuje !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4227 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

da ti nije dihtung glave

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Futog

nisam dirao nista oko glave...u pitanju je bio lezaj na radilici...stavljen je nov ,naravno po meri...svaki motor tako zvizdi ali tise ovo bas zvizdi :)

 

kao da je lanac ili tako nesto sto,jaci gas to jace zvizdi... malopre sam presao nekih 50km..temperatura-normalna,pritisak ulja-normalan...sve normalno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Futog

kada sam rekao lezaj...nisam mislio na kuglicne lezajeve sto se nalaze u kojekekvim usisivacima i pumpama...mislio sam na lezajeve na radilici ! 8)

 

...da je jos koji skiknuo ne bi motor isao ni 10 km...a sto se tice pistaljke...koli'ka bi to pistaljka trebala da bude ! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
kada sam rekao lezaj...nisam mislio na kuglicne lezajeve sto se nalaze u kojekekvim usisivacima i pumpama...mislio sam na lezajeve na radilici ! 8)

dosta PRAVIH motora ('70 naravno) imaju kuglicne lezajeve na radilici 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Futog

govorim o letecem lezaju na radilici ljudi...nije on..da nije podmazan crko bi motor odavno :)nista ode da mu dam vatre pa kad pukne nesto recu vam sta je zvizdalo ! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Futog

ajoj ala vi mlatite ! :)

 

 

resio ja ovo pre 100 godina...bio je istegljen lanac koji pokrece uljnu pumpu i alnaser :) pa ga je spaner previse naspanovao i pravio je velik luk i malo je negde cesao ali ne mogu se tacno setiti gde  u glavnom promenjen lanac ...problem resen ! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja