Jump to content

Moto Zajednica

Motociklista udario u jahtu

Recommended Posts

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: KLE, GS500E, JAWA 350

Sinoc oko 21 h krecuci se iz pravca Bubanj potoka prema Lestanima, negde na pola puta sam naisao na policiju i hitnu pomoc koja je upravo dolazila meni u susret i prevozila povredjenog. Stao sam sa strane, izasao iz auta i prisao da pomognem ako nesto treba posto sam video da se ljudi skupili i da nesto gledaju i traze u obrasloj livadi pored trake u kojoj se nezgoda dogodila. Pitao sam neke likove sta se desilo i kazu da se motorista kretao velikom brzinom iz pravca Lestana ka Bubanj potoku i u svojoj traci naleteo na dzip kojii je vukao neku jahtu ili gliser neki. Kazu da je udes bio stravican i da misle da je motociklista tesko povredjen. Motocikla nije bilo na putu, samo se videla plastika i ostaci motora, verovatno je motociklista sa motorom sleteo posle sudara u livadu pored puta. Jel ima neko informaciju o ovom dogadjaju i sta je bilo sa vozacem motora? Jel neko zna sta se desilo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha XVS 250

kad sam video ovo "MOTOCIKLISTA UDARI U JAHTU" ,prvo sam se zapitao STA KOJI .....a nadam se posle procitanog texta da momak nije povredjen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd

Slučajno znam ljude koji znaju ljude ! Informacija nemam mnogo sto se samog dogadjaja tiče ali koliko znam upravo se desilo ono što piše u prvom postu. Čovek vozio motor i naleteo na jahtu ... E, sad da li se radi o neprilagođenoj brzini ili o neosvetljenoj prikolici ... Ili je možda bilo i jednog i drugog to zaista ne znam ...

 

U svakom slučaju čovek je u bolnici, srećom životno nije ugrožen ali će biti dosta posla za ortopediju ! Po preliminarnim informacijama, a nešto mi se baš ne raspituje u ovom momentu, stradalo je par rebara, ključna kost i naprsla je karlica ... U svakom slučaju biće dosta vremena za razmišljanje !

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja