Jump to content

Moto Zajednica

Pojacana kontrola policije u celoj srbiji za vikend 20-23.07

Recommended Posts

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Evo javili na televizor da ce da sprovedu akciju po celoj Srbiji, radari, pune linije. Rekli i za pojas, al za to vas zabole :D

Pa malo vise paznje, bolje da lovu investirate u mesnu industriju i ugostiteljstvo, nego u popunjavanje drzavnog budzeta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Evo javili na televizor da ce da sprovedu akciju po celoj Srbiji' date=' radari, pune linije. Rekli i za pojas, al za to vas zabole :D

Pa malo vise paznje, bolje da lovu investirate u mesnu industriju i ugostiteljstvo, nego u popunjavanje drzavnog budzeta...[/quote']

Hvala sto si javio :!:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Danas je sila bila uz mene :)

Pratila me dva marsovca duž celog bulevara vojvode Mišiæa pored Ade i sajma. Jedan ispred, jedan iza. Gledaju oæe, neæe...

"A onda me je pogledao kako ja ne volim kad me neko pogleda"

I pred gazelu zaavrnem gas i nestanem izmedju kamiona.

Misim, i nisam morao da se kurobecam, al èisto da objasnim da sledeæi put gledaju svoja posla :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F
"A onda me je pogledao kako ja ne volim kad me neko pogleda"

I pred gazelu zaavrnem gas i nestanem izmedju kamiona.

Misim' date=' i nisam morao da se kurobecam, al èisto da objasnim da sledeæi put gledaju svoja posla :lol::lol::lol:[/quote']

 

Bilo tvoje :skijas: pa opet :skijas: pa opet :skijas:

 

:kul: :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom
Danas je sila bila uz mene :)

Pratila me dva marsovca duž celog bulevara vojvode Mišiæa pored Ade i sajma. Jedan ispred' date=' jedan iza. Gledaju oæe, neæe...

"A onda me je pogledao kako ja ne volim kad me neko pogleda"

I pred gazelu zaavrnem gas i nestanem izmedju kamiona.

Misim, i nisam morao da se kurobecam, al èisto da objasnim da sledeæi put gledaju svoja posla :lol::lol::lol:[/quote']

samo tako!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Danas je sila bila uz mene :)

Pratila me dva marsovca duž celog bulevara vojvode Mišiæa pored Ade i sajma. Jedan ispred' date=' jedan iza. Gledaju oæe, neæe...

"A onda me je pogledao kako ja ne volim kad me neko pogleda"

I pred gazelu zaavrnem gas i nestanem izmedju kamiona.

Misim, i nisam morao da se kurobecam, al èisto da objasnim da sledeæi put gledaju svoja posla :lol::lol::lol:[/quote']

 

nadam se da si im pokazao kontrolisano proklizavanje zadnjeg tocka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer
Danas je sila bila uz mene :)

Pratila me dva marsovca duž celog bulevara vojvode Mišiæa pored Ade i sajma. Jedan ispred' date=' jedan iza. Gledaju oæe, neæe...

"A onda me je pogledao kako ja ne volim kad me neko pogleda"

I pred gazelu zaavrnem gas i nestanem izmedju kamiona.

Misim, i nisam morao da se kurobecam, al èisto da objasnim da sledeæi put gledaju svoja posla :lol::lol::lol:[/quote']

 

Trebao sa da ih nateraš da ti kao onaj od pre neki dan vièu sa desetak metara: "Stani sa strane, ne mogu više da te jurim!" :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi
Evo javili na televizor da ce da sprovedu akciju po celoj Srbiji' date=' radari, pune linije. Rekli i za pojas, al za to vas zabole :D

Pa malo vise paznje, bolje da lovu investirate u mesnu industriju i ugostiteljstvo, nego u popunjavanje drzavnog budzeta...[/quote']hvala na upozorenju,zasluzio si pice navati u bijeljinu,nisam juce platijo kaznu a presao sam oko 350 km.namanje 40 saobracanih patrola je bio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd

Ok nek kontrolisu oni ALI.....

Ne znam da li je jos neko video,primetio neverovatnu stvar u gradu.Stoji lik na semavoru bez kacige kad eto ti murkan na Maxi skuteru srebrni neupadljiv,sa pandurskom neupadljivom uniformu sa oznakom na rukavu POLICIJA i op ispred decka i zaustavi ga i standardno.... gde ti je kaciga bla,bla,bla.

Nisam mogao da verujem sopstvenim ocima. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

danas u novom sadu ih je bilo kao muva :D ..ali i desetine bajkera u grupama defiluju pored njih bez kaciga i ostale opreme,o prekoracenju brzine necu ni da pricam.....jbg...jel to kontrola bezbednosti...nerazumem zasto se nezaustavljaju...plase ih se??cuvaju socijalni mir???e sve dok je tako bice i mrtvih i povredjenih....licno mislim da nama nema pomoci...i da je tako uvek bilo i bice...kaznjava se selektivno..to sam se uverio licno nekoliko puta...ali sta je tu je...opremu nosim zbog sebe ne zbog njih...samo se nadam da ce kad tad zakoni biti isti za sve...meni licno nijedan nesmeta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: FJR1300A
...kaznjava se selektivno..to sam se uverio licno nekoliko puta...ali sta je tu je...opremu nosim zbog sebe ne zbog njih...samo se nadam da ce kad tad zakoni biti isti za sve...meni licno nijedan nesmeta...

 

Bas tako. A u manjim mestima jos vise dolazi do izrazaja ko koga poznaje, ko je ciji sin... Tako da ce i "strasni" zakon koji se odavno ceka, biti opet tako primenjivan - selektivno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest SNAKESBIKER

...tacno je ! u petak sam isao bg- sabac -valjevo -celije -cacak -kragujevac- smederevo -beograd......

8 patrola 3 zaustavljanja ...... .sta da vam kazem......

jedan mentol je cak proveravao signalizaciju na mom motoru koji je star svega 3 dana !!! nikad se ne zna....... :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Ja sam isao od Nisa,preko Svrljiga,Knjazevca, Zajecara pa onda zaokret na Gamzigrad pa preko Cestobrodice do Paracina i na kraju do Cuprije na splav :D a u Povratku je bio dobri stari auto-put opet do Nisa i na moju srecu nigde patrole samo na Cecinom koncertu oko stadiona u Knjazevcu ih je bilo i to poprilicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 203 postova
  • Lokacija: Patkovgrad
  • Motocikl: Yamaha Virago

Radari harace svaki dan.

Skrivaju se na takvim mestima da ne poverujes.

Kako stvari stoje putevi su sve losiji a ogranicenja sve manja.

Jedva cekam da izadjem na otvoren put i "raspalim" 60 na sat.

Iza ovih akcija se ne krije njihova briga za bezbednost saobracaja

vec cisto haracenje i otimanje novca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja