Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Raptor - iskustva i ideje za prepravke, customize...

Recommended Posts

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Sprint Regal Raptor

Posle vikenda najverovatnije bih trebao da pazarim jednog raptora pa su mi potrebne informacije takvog tipa.Hvala puno na objasnjenu, Dali slucajno neko od vas zna koja najsira (zadnja) guma moze da se napasuje na raptora ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Sprint Regal Raptor

E aj da pitam jos nesto dok sam na forumu! Da li je ikako moguce da se Raptor malo spusti, i ako je moguce, kako?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Sprint Regal Raptor

Nema potrebe za spustanjem....

 

Pa ako se nadje odgovarajuca zadnja guma sa nizim profilom onda i ne bi trebalo da se spusta.Ovako ima sve sto treba za doradu ali je malo vislji nego po mom ukusu!Jel si uzpoznat sa dimenzijom gume zadnje na raptoru, koja najsira moze da se napasuje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1039 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

To sto zuji zuji anlaser jer ti je baterija prazna pa nema snagu da zavergla. Ukoliko je gel akumulator tj nema kiselinu vrlo je verovatno da je crko od stajanja a on i nema efekat memotije pa ga treba dopuniti kada duze stoji. Ukoliko nece da se puni probaj sa jacom amprerazom da ga napadnes par minuta (3-5) pa da vidis da li ce poceti da se puni, a ako ne onda kupi novi akumulator. Takodje ono sto mozes sam da probas je da prespojis bateriju sa motora preko kablova(pozajmica) na akumulator od kkoa i tako probas da upalis.

 

Dosta motora ima taj bezbedonosni prekidac koji je vezan za copavu, i ne mogu da se upale dok je ista spustena. I da copave je isto sto i bocna nozica-ona na koju navalis motor kad ga parkiras da stoji :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder 125cc

Akumulator smo uspeli da napunimo sa jacom amperazom ali idalje nece da upali... a kako ti kazes anlaser idalje zuji... to sam cuo da se tamo sklapa a delovi su cajna .. xD nemoj pogresno da shvatis ...

:P

nznm sta bi mogao jos da pokusam ... jbm ti sranje gde se nalazi uopste anaser nmg da ga nadjem O.o nznm ispod sedista se cuje to zujanje... :|

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder 125cc

jesu, stegnuti su... proverio sam ... izgelda je stvarno do aku.. posto mi samo rele zuji. motor mi se uopste ne pokrece niti vergla... :) kupicu novi aku pa sta bude... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

jesu, stegnuti su... proverio sam ... izgelda je stvarno do aku.. posto mi samo rele zuji. motor mi se uopste ne pokrece niti vergla... :) kupicu novi aku pa sta bude... :)

 

Ako se ne snadjes javi se pa da vidimo o cemu se radi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1039 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

jesu, stegnuti su... proverio sam ... izgelda je stvarno do aku.. posto mi samo rele zuji. motor mi se uopste ne pokrece niti vergla... :) kupicu novi aku pa sta bude... :)

Prvo probaj da nadjes kablove pa preko akumulatora od kola probaj da startujes motor, ukoliko ne nadjes kablove za paljenje, vezi preko dve deblje zice akumulator od kola i probaj da zaverglas. Nemoj odmah da kupujes akumulator jer je tvoj mozda dobar

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder 125cc

Nije problem aku ... skinut je anaser i probali smo da prespojimo da vidimo dal ce anaser da reaguje... nije reagovao... ne radi... otvaran je posle,podmazan.. opet ne reaguje.. zanima me cena novog anasera ako neko zna posto ne mogu da nadjem... :|

hvala na odgovorima.. izvinite za offtopic..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Nije problem aku ... skinut je anaser i probali smo da prespojimo da vidimo dal ce anaser da reaguje... nije reagovao... ne radi... otvaran je posle,podmazan.. opet ne reaguje.. zanima me cena novog anasera ako neko zna posto ne mogu da nadjem... :|

hvala na odgovorima.. izvinite za offtopic..

 

Pitaj prvo Pedu 063 649 239 da ti pogleda taj tvoj anaser pa onda trazi drugi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja