Jump to content

Moto Zajednica

Lanac i lancanici

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Pančevo

Jel drzi jos neko lance i lancanike osim guevare. Hteo bih da vidim kakve su cene kod ostalih. Ne mislim da je u guevari skupo čak naprotiv ali me interesuje da vidim i cene drugih proizvođača osim DIDa. Na motoru sam kada sam ga kupio zatekao neki IRIS lanac i mnogo sam lepo prošao sa njim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Zemun polje

Za 125cm3  nista specijalno, taj motor vozim samo po gradu ponekad, za ostale motore uvek lako nadjem, ali  za ovo kao da niko nije cuo

Sa O-ring lanac ti kosta 8.352,a lanac bez gumice je 6.336,to je za bas slabe motore. Imamo i jedan i drugi,pa ako ti odgovara,poseti nas. Pozdrav iz Guevare  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 549 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A

Kakva su vasa iskustva sa internet firmom motodelovi.com iz Sente? Nabavio lanac DID od njih i montirao pre nekoliko dana. Zategao na 45 mm, a nakon dvadeset kilometara dobio 60 mm. To mi se nije desilo sa prethodnim lancem (isto DID, nabavljen u Sofiji, nakon 1000 km podesen ponovo i nikad vise, izdrzao 26 000 km). Nesto mi se ne dopada, ali ipak se nadam da nisam pogresio sa izborom prodavca.    

Petre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ja sam isto kod njih uzeo lanac i lancanike DID-RK i presao 6000km i sve ok  :takoje:
Mozda si ga pretegao, lanac se zateze kad je motor NA TOCKOVIMA, i kad sedis na njemu, onda se realno vidi koliko je stvarno zategnut.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 549 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A

Ponovo proveravao lanac.

Posle 70-80 km, zategnutost ostala na istoj meri.

Proverio pakovanje, ne mogu da primetim neku razliku od starih pakovanja.

Oznake na lancu razlicite. Tri prethodna lanca imaju oznake na svakom linku i izragjeni valjda utiskivanjem ostrog alata, dok na novom lancu oznake su "neznije", pretpostavljam laser ili sl. i to ne na svaki link, mozda svaki sedmi-osmi.

Boros Gabor ne odgovara na mail, al ajde, mozda je zauzet.

Petre 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

svi trgovci trebaju da imaju istetovirano ,,TI SI PRVI KOJI SE ŽALIŠ,,neznam da li je ovde takav slucaj ali kod trgovca je moralna etika kao iz stare legendarne serije  KUNTA KINTE-prodavci robova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K3

Ja sam kod njih (motodelovi.com) uzeo komplet DID lanac i lancanike meni za gsxr 600 k1, caletu za cbr 1000f i kolegi za zzr 600.

 

Ja sam presao oko 10-11 hiljada km sa mojim lancem i samo sam ga jednom dotegao nesto malo,eno ga i dalje lanac kao nov,a i lancanici isto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: kraljevo
  • Motocikl: Bez motora

interesuje me zna li neko koji korak lanca i broj clanaka ide za TT 600R ? ne mogu da nadjem u manualu..a i ne razumem bas kako treba,ako kratim prenos jel se uzima drugi neki korak/broj clanaka ? tj,fabricki je 15/44 a ja bi hteo da dobijem malo na agresivnosti,mislio sam 14/46-7 ? i gde mogu naruciti,kod koga najbolje a pritom najpovoljnije ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja