Jump to content

Moto Zajednica

Drustvo za voznju do Grcke

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki Z1000

E ovako, trebalo bi da idem u Grcku (olympic beach) 07.08. ( aranzman mi pocinje od 08.08) pa me interesuje da li neko ide motorom isti dan? Posto drugari koji idu sa mnom niko ne vozi motor oni idu busom. A meni se ne da nikako busom, mada to mi je poslednja opcija ako se situacija sa gorivom ne popravi. Ako je nekome potrebno drustvo neka se slobodno javi.

I ako je neko u medjuvremenu dosao iz Grcke neka napise vesti iz prve ruke sto se tice goriva i cena, posto kazu da je sve poskupelo x puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav druze,

 

ja sam se vratio iz Grcke 25.07. i nisam zakacio ove strajkove sa gorivom, tako da ti tu ne mogu bas mnogo pomoci sa nekim mojim iskustvom. Sto se tice cene goriva ono se krece od 1.4 do 1.6 €/L tako da i nije bas jeftino. Meni je bilo super, osim sto sam dobio upalu pluca na kraju, ali to je neka druga prica. Vecina njihovih puteva su kao nas auto put i dosta su dosadni i veoma je vruce, temperatura prolelazi +50, a osecaj je kao da je neko uperio fen u tebe. Lokalni putevi koji vode do unutrasnjosti Grcke su fenomenalni, dobrog su kvaliteta i stvoreni su za uzivanje.

    Ako ides sam motorom, i nemas planove da se nesto vozikas i obilazis Grcku, moj ti je savet da ides autobusom i uzivas sa drugarima. Nemoj pogresno da me shvatis, ja sam isao sa devojcicom i isli smo preko ohrida i onda obilazili razna mesta tako da je motor imao svoju funkciju. Ako ces da odvezes do tamo i onda parkiras motor 10 dana, ne znam ima li to svrhe.

 

Pozdrav i srecan put kako god isao  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki Z1000

Hvala na informacijama, imam jos nedelju dana da se smislim. Inace sam vec isao u Grcku tako da znam kakvi su im putevi, doduse isao sam kolima ili busom. Nekako mi je veci trip taj put motorom nego samo letovanje (nesto mi se ne svidja ta obala pod olimpom).  Znam da je autoput dosadan ali  j...m li ga...  Uglavnom videcu kako ce se odvijati situacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja