Jump to content

Moto Zajednica

Agregat za Sprint Raptora od 350ccm - misaona imenica?

Recommended Posts

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

Kako svi zaljubljenici u prelepu liniju ovog motora u Srbiji znaju - kod nas nema (bar ja nisam nasao...) u prodaji Raptor sa agregatom vecim od 125ccm... i to je tuzno...

Kada sam postao vlasnik istog, pitao sam ubrzo po kupovini ove iz Sprinta da li je moguce nabaviti veci agregat, kad vec postoji ili otkupiti Daytonin (jer su identicni,samo je Daytonin matiran) - odgovorili su mi nesto muljavo u svakom slucaju odricno... :(

E pa sam ja (jos uvek ne odustajem od toga) dosao na ideju da iz susedne nam Hrvatske nadjem zastupnika kod njih:

http://beta-moto.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=54&Itemid=25

Ali jos nisam zvao, reko prvo da pitam ako neko ima podatak - kakva je procedura (za slucaj da tamo moze da se kupi i da je po nekoj (za mene) razumljivoj ceni) prilikom kupovine agregata u drugoj drzavi? Isplati li se?

(ps. posto je forum javni, ocekujem samo legalne odgovore :D :D :D )

Hvala onom ko nadje vremena da se upusti u dijalog o ovakvim fix idejama, uzdravlje svima! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

Imas raptora od 300 ili 350cc na prodaju, cini mi se da je 2.000e, potrazi po forumu. Prodaje ga joca iz pozarevca koji inace prodaje sprint motore. ovaj je njegov i kad sam gledao bilo je samo 2 kom u srbiji. imas negde na forumu oglas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

uh, sad je kasno za takvo resenje... :/ kad sam kupovao motor, nisam nigde na netu mogao da nadjem (kod nas) za tako nesto i vec mesecima imam ovaj od 125, zato se razmisljam samo o kupovini agregata... (koji ne verujem da bi on prodavao bez ostatka motora :) )

A sad kad bih stavio da prodajem moj, pa jos skinem cenu zbog tog sto je polovan... trenutno nemoguce :(

Eh... sta ti je informisanost! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: yamaha TDM 850 4TX

ako imas zivaca malo da sacekas.. posto raptor od 320 i raptor od 700 dolaze uskoro u srbiji,,trenutno se radi na pregovorima kojisu 80 posto gotovi,, i najvaznije,,nijedistributer i preprodaja nego ce fabrika OVDE u Srbiji da bude,,tacnije u vojvodini,,za sada samo toliko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Ako se ja pitam, ovo je vest nad vestima kad je moto scena u Srbiji u pitanju. Držim palčeve da pregovori budu uspešni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja