Jump to content

Moto Zajednica

moto shop ''BIKER HOUSE'''

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSXR K9 1000 ccm

Aj i ja da potvrdim da su maksimalno korektni i usluzni ali takodje smatram da je veliki nedostatak kao sto je neko vec napisao da ne primaju kartice, kad to srede bice najbolji :)

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Jakovo-Beograd
  • Motocikl: VN 900,,NSU PRETIS 1960.

Aj i ja da potvrdim da su maksimalno korektni i usluzni ali takodje smatram da je veliki nedostatak kao sto je neko vec napisao da ne primaju kartice, kad to srede bice najbolji :)

 

Pozdrav

bice,,bice!!!! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KLE 500

Topla preporuka i od mene, tamo cu od sada kupovati sta mi treba a da imaju, jedina i to velika zamerka je sto ne moze da se placa karticama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: svuda po malo...
  • Motocikl: dominantni muzjak 498ccm PD09

sve preporuke za radnju i prodavca. cene su dosta povoljnije nego u radnjama, a prodavac ljubazan i strpljiv, i sve moze na dogovor. svaka cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd (Banjica II)
  • Motocikl: V-Star 1100 Silverado

Bio danas, ispricao se sa Miletom kao da se znamo 100 godina, u radnji svega i svacega, covek zna posao i voli motore.

Za svaku pohvalu i preporuku.

 

Mile care :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: APRILIA SR50 DITECH

Vozim Apriliju SR 50. Pazarim kod Mileta često, a i svratim kad mogu. Par puta nisam mogao da idem po delove, pa se dotični gospodin usudio da mi ih donese kući !

 

 

Mile CAR !!! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Outlook 150

Evo i ja da ostavim svoj pozitivan komentar :) Bio nekoliko puta kupio pojas,podkapu,2 x ulje i jos neke sitnice..

Cak sam i devojci pokazao gde se nalazi radnja pa dobio rukavice za rodjendan 1oda.gif1oda.gif

Jeste da sam dolazio jos nekoliko puta dok nisam "ubo" pravi broj,ali nije bilo nikakvih problema oko zamene istih :)

 

 

Jos jednom svaka preporuka za radnju i ljubaznu uslugu gazda Mileta :)

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Veliki pozdrav,

 

da li imate Iridijumske svecice sa oznakom NGK BCPR7EIX,...kao i menjacko ulje ELF SAE 80W90? U pitanju je BMW R1100GS. Interesuje me i cena za obe stavke. Hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Jakovo-Beograd
  • Motocikl: VN 900,,NSU PRETIS 1960.

Veliki pozdrav,

 

da li imate Iridijumske svecice sa oznakom NGK BCPR7EIX,...kao i menjacko ulje ELF SAE 80W90? U pitanju je BMW R1100GS. Interesuje me i cena za obe stavke. Hvala unapred!

svecice su 780din komad a ulje proveravam danas i javljam...pozdrav :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Jakovo-Beograd
  • Motocikl: VN 900,,NSU PRETIS 1960.

Вулкан, имаш ли неке друге свећице осим НГК?

aaaaa burazeru pa jes ti ziv!!???ima denso,al moram videti ima li za tvoj moped.....naidji kad stignes :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Blocos Bastardos, 330 postova
  • Lokacija: блокови
  • Motocikl: XF650

Evo da prenesem i moje utiske...pozitivne...

 

 

Bio sam danas da kupim svecice za DR-a, zvao ih prvo telefonom, momak iz radnje je bio ljubazan i za 5 sekundi razgovora mi je dao odmah sve informacije, dosao sam u radnju, kupio svecice, malo razgledao, skroz su korektini i ljubazni....moja preporuka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Jakovo-Beograd
  • Motocikl: VN 900,,NSU PRETIS 1960.

Evo da prenesem i moje utiske...pozitivne...

 

 

Bio sam danas da kupim svecice za DR-a, zvao ih prvo telefonom, momak iz radnje je bio ljubazan i za 5 sekundi razgovora mi je dao odmah sve informacije, dosao sam u radnju, kupio svecice, malo razgledao, skroz su korektini i ljubazni....moja preporuka...

sta da kazem takvi smo, :takoje: ,,hvala i vidimo se opet nadam se!!
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Вулкан, имаш ли неке друге свећице осим НГК?

aaaaa burazeru pa jes ti ziv!!???ima denso,al moram videti ima li za tvoj moped.....naidji kad stignes :cirka1:

 

Jedva pretekoh 1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif kada ulovim malo vremena naletecu, trebace mi jos kojecega pa da sve odjednom nabacim 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Вулкан, имаш ли неке друге свећице осим НГК?

aaaaa burazeru pa jes ti ziv!!???ima denso,al moram videti ima li za tvoj moped.....naidji kad stignes :cirka1:

 

Jedva pretekoh :moto3::moto3::moto3::moto3: kada ulovim malo vremena naletecu, trebace mi jos kojecega pa da sve odjednom nabacim 0takoje.gif

 

Deri se kad krenes preko mosta da navratim i ja do radnje :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ...tu sam često..., 254 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: nema...pojela maca...

Svaki put kada sam otišao našao sam šta mi treba (a svašta sam pazario) i sve je valjalo, nisu bačene pare :takoje: Mile uvek izađe u susret nema šta, pravi kolega bajker :moto3: radnja za svaku preporuku! Poz i živ bio! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Jakovo-Beograd
  • Motocikl: VN 900,,NSU PRETIS 1960.

Posto se uskoro zavrsava Januarski godisnji odmor moto shop BIKER HOUSE pocinje sa radom od 01.02.2012.. :takoje:,,,,i krecemo zajedno u novu sezonu....pozdravi vidimo se!!! :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Pre svega da cestitam za otvaranje sezone, lepo je to cuti pogotovo kad planiram ovih dana da osvezim kineza pred sezonu! 1oda.gif Momci su stvarno korektni, uvek hoce da izadju u susret. Mnoge stvari sam kupio kod njih, od kaisa, svecica, CDI-a, gume sity grip, ulje,...itd., mogao bih da nabrajam do sutra tako, zaista imaju sve sto ti treba a i cene su im na nivou. Preporuka svima i necete se pokajati, bar mi se do sad niko nije zalio.1jee1.gif Veliki pozdrav i vidimo se uskoro! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Jakovo-Beograd
  • Motocikl: VN 900,,NSU PRETIS 1960.

Pre svega da cestitam za otvaranje sezone, lepo je to cuti pogotovo kad planiram ovih dana da osvezim kineza pred sezonu! 1oda.gif Momci su stvarno korektni, uvek hoce da izadju u susret. Mnoge stvari sam kupio kod njih, od kaisa, svecica, CDI-a, gume sity grip, ulje,...itd., mogao bih da nabrajam do sutra tako, zaista imaju sve sto ti treba a i cene su im na nivou. Preporuka svima i necete se pokajati, bar mi se do sad niko nije zalio.1jee1.gif Veliki pozdrav i vidimo se uskoro! 0takoje.gif

Hvala na lepim recima,,trudicemo se da ostane tako pa i da poboljsamo,,,,,samo da nam ova zimoca prodje :takoje::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja