Jump to content

Moto Zajednica

moto shop ''BIKER HOUSE'''

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Da pohvalim ovog gospodina sto mu je Aca Lukas uzeo frizuru.

Prvi put kupio kacigu zadnji put kupovo kod njega plocice za kocnice i jos par stvari koje nije imao trenutno u radnji ali su mu doneli za sat vremena i toliki je covek bio da mi ih je i ugradio da nebi morao da se vracam samo sa zadnjom.

Postajem redovan kupac Biker House-a! 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Mnogi znaju Mileta i koliki je drugarčina, ali sledeća stvar je bila vrhunac... Svrnem ja u petak otprilike pred zatvaranje radnje da vidim neku jaknu za suprugu. Ona ima neke jakne koje su ok za po lokalu, ali smo nešto naprasno planirali da obrnemo par stotina km preko vikenda i tako... Žena nije "pri ruci" da proba, ja preko telefona ne mogu baš da skontam "tačnu" veličinu, a zapela mi za oko neka dva modela... Elem, da ne dužim - Mile lepo skine obe jakne i DA MI IH NA LEPE OČI da nosim da supruga proba, pa ako neka odgovara ok, ako ne - nikom ništa - da vratim u ponedeljak.

 

Sad, da sam ja Miletu neki dalji rođak, drugar iz škole i slično pa u redu, ali osim što navrnem do radnje jednom-dvaput mesečno i što smo se videli i u nekom drugim prilikama, ne menja činjenicu da sam ipak samo još jedan kupac...

 

Epilog - obe jakne sam po veličini "pogodio" a supruga se nakon probe odlučila za jednu koja se i na putu pokazala dobro :) Što se mene tiče, Biker House ima sve moguće preporuke... :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Svratio sam danas.

Radnjica prenatrpana. U dnu radnje se vide neke kacige, ali ne moze da im se pridje od silnih nabacanih guma...

 

Momak koji radi je ljubazan (ima vezan rep). Eh sad... kupio sam Bardahl antifriz za motore, kad sam dosao kuci videh da je jedna od flasa otvorena, tj. da je 'pokidan' onaj fabricki prsten ispod cepa, sto znaci da je flasa otvarana. Jedino je to zamerka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Naručio od Mileta 2 prednja diska za Transalp,stigli brzo,korektna cena,još neki ´fensi´-navodno bolji od standardnih,zadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Borča
  • Motocikl: hooooonnddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dobar je Mile, dobar je! Ja danas uz'o amburator pa ćemo da vidimo koliko će da traje, mada to nema veze sa Miletom, on čovek nabavlja robu za svačiji džep.Više sam stvari pazario kod njega i sa svime sam zadovoljan, jedino što je došlo vreme za veći lokal jerbo kad je gužva valjalo bi razgledati!

Hvala na strpljenju tovariš Mile i lep pozdrauv!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Mile, imate li bilo šta od putnih guma za Suzuki GSX550 EF u dimenziji?

 

prednja 100/90-16

 

zadnja 110/90-18

 

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Fenomenalna radnja! 1care.gif Uvek usluzno osoblje! Moguc svaki dogovor! Svidja mi se sto su uvek fer i maksimalno korektni! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banda Opasnih, 396 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

Firma Biker House od 1.novembra prelazi u novi i veći lokal. Nova lokacija se nalazi na adresi Tošin bunar 19A, u istoj ulici i sa iste strane gde se nalazi i sada, samo 500m dalje u pravcu ka Zemunu.

 

http://www.bikerhouse.rs/web2/index.php

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Mile puno uspeha u poslu na novoj lokaciji!

 

Jedno zapažanje, koje pokazuje koliki je Mile laf:

 

Prvi put ulazim u radnju i gledam neke bisage. Pitam Mileta, koga ne poznajem, niti on mene, do kada radi? Želeo bih da sutra uveče dođem motorom da vidim da li mi bisage odgovaraju. Mile kaže: "Nosi, pa ako ti odgovaraju, donesi pare, ako ne vrati". Kad? Pa ovih dana, kad stigneš....

 

To se danas retko sreće, još kod trgovaca......

 

Inače, Mile kad te zna može robu da da i na "majke mi".....

 

Sa druge strane, ima nekih koji neće da daju bez para ništa, čak ni starom kupcu, na firmu uz potpisanu otpremnicu.......

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Verovatno su svi davali tako bez para dok nisu naleteli na nekog ko ih zapali.Daj boze da miletu to bude nesto sitno.Ima ljudi kojima mozes pola radnje da das da odnese bez brige,nekom ni privezak.Ja sam dao coveku u Mitrovici na skupu,nije na forumu pa nevredi da ga pozdravim,prvi put ga vidim jaknu bez para.Kad smo rekli tad mi je poslao pare i prut domaceg kulena i ostasmo prijatelji godinama.Sledeci put dam isto jaknu,cak dobrom prijatelju bez para i nikad vise.Niti prijatelja niti para,valjda se seti kad je oblaci prijatelja koga je zapalio za 100e,sitnica

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Verovatno su svi davali tako bez para dok nisu naleteli na nekog ko ih zapali.Daj boze da miletu to bude nesto sitno.Ima ljudi kojima mozes pola radnje da das da odnese bez brige,nekom ni privezak.Ja sam dao coveku u Mitrovici na skupu,nije na forumu pa nevredi da ga pozdravim,prvi put ga vidim jaknu bez para.Kad smo rekli tad mi je poslao pare i prut domaceg kulena i ostasmo prijatelji godinama.Sledeci put dam isto jaknu,cak dobrom prijatelju bez para i nikad vise.Niti prijatelja niti para,valjda se seti kad je oblaci prijatelja koga je zapalio za 100e,sitnica

 

Капирам ја све то....

 

Међутим, Миле горе описаним ставом разоружа и најнедобронамернијег..... а ваљда уме и да процени човека.....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1004 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Jel zna neko sta se desava, ne mogu da nadjem radnju, a niko se ne javlja na telefone!

 

Jesi li gledao na novoj lokaciji, pomerio se prema zemunu nekih 200-300m? Na izlogu radnje su jos uvek zalepljene neke novine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Mile radi pa samo puca, 300 metara od stare radnje u pravcu Zemuna na istoj strani, sto kaze Mile iznad, ima novine zalepljenje na izlogu, a ako se ne varam boja fasade radnje je dal zuckasta, rozikasta . . . tako neka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja