Jump to content

Moto Zajednica

moto shop ''BIKER HOUSE'''

Recommended Posts

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Jakovo-Beograd
  • Motocikl: VN 900,,NSU PRETIS 1960.

Ovde mozete napiisati iskljucivi licna iskustva o radu navedene prodavnice moto opreme.

Molimo vas da u ovoj temi ne vrsite porudzbine.

Sve porudzbine i ostale informacije isljucivo na PP.

 

 

 

moto shop ''BIKER HOUSE'' u saradnji sa KOMPP  COO ima novo radno vreme od 10 do 18 h,,naravno na staroj adresi Tosin Bunar  95.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Gilera Runner 180 2t 99god.

Stvarno sve pohvale za prodavnicu!!! Ovo je vec druga sezona kako kupujem delove kod njih i jako sam zadovoljan uslugom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Kupih danas polukornjacu, upoznah i Vulkan.-a i jos neke kolege po tockovima dok sam bio tamo  :)

Ljubazno osoblje i OK cene !

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

tek sam sada video temu :)

 

sve preporuke!!!! bio sam da kupim plocice za furunu... pitam koje su bolje... pitam koje su jeftinije... pitam koje bi mi najvise znacile...

 

na kraju sam uzeo bas ono sto mi je trebalo ( iako sam kod zamene provalio da su stare imale mesa sa novim je kocenje postalo mnoooogo bolje )

 

sto je naveca fora... pretegao sam lanac i da nije bilo 18.30 ( ne postuje se radno vreme :) ) mogao sam i to da sredim...

 

eto... sve preporuke i sigurno cu i dalje kupovati!

 

ps. pogledaj da li mogu oni meraci temperature ulja nekako da se dobudze da skroz odgovaraju fabrickim tj da moze i kolicina ulja da se meri a ne samo temperatura... aftermarket za furunu izgleda ovako a pored je ovaj sto ti imas...

4e2984e9b94c068721a1e0223d9eb484.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Na lepo postavljeno pitanje da li je bolji Bardahl sprej za lanac ili Motul,ubedjuje me prodavac da je bolji Bardahlov i da cu biti prezadovoljan.

E pa prezadovoljan sam u P.M.  ??? .Ako vas neko lepo pita i kaze da pare nisu problem,onda nema potrebe da lazete jer na taj nachin mozete samo da izgubite musterije.Felna i oko nje sve isprskano i uprljano po vasoj preporuci.

Mozda gospodo vi tako volite,ali ja ne volim i to je trebalo da mi kazete a ne da me ubedjujete i da mi valjate nesto sto vec opechenim nemozete da prodate.

Naprskao ga uvece i pustio da se osushi do ujutru.Dzaba,prsti ono sve u shesnaest.Zaobilazite taj sprej u shirokom krugu.

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Da je bolji od motula to je 100% sigurno.To bolji znaci da duze stoji na lancu i da ga netreba prskati na svakih 200km.To sto je tebi isprskao felnu neznaci da je sprej los,postoji par pitanja.Dali si pre prskanja oprao lanac dobro ga prosusio pa onda naprskao sprej.I pri ovakvom prskanju ga netreba mnogo naprskati jer visak spreja mora da sleti sa lanca.Iz tvog posta nevidim da si prao lanac pre prskanja,kada naprskas sprej preko prasine naravno da ce da spadne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Naravno da sam oprao lanac pre pranja.To radim na svakih 500km.Prvo oprao,otishao da rucam sto je trajalo nekih dobrih sat vremena,naprskao normalnom kolicinom i ostavio do jutra.

I sta nisam uradio dobro?

Inace,nisam jedini koji se zali na isti sprej vec vise nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Imam i Bardahlov sprej i Motulov za lanac..........po meni je Bardahlov mnogo bolji, kao što je Raja već objasnio.....

 

Dok je kod spreja za čišćenje lanca totalna druga priča, prodaje se neki univerzalni sprej koj se koristi i za čišćenje kočnica...........i sadrži alkohol u sebi..............i koliko sam razumeo alkohol smanjuje trajnost lanca.........ukoliko grešim može neko da me ispravi.........ukoliko sam u pravu, pitam se zašto isti prodaju kao "sprej za čišćenje lanca"?

 

U svakom slučaju momak koji radi u prodavnici je jako komunikativan i spreman da posavetuje kada je dilema oko održavanja i moto opreme u pitanju.

 

 

 

8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Slazem se sa tobom imenjace da su ljubazni i usluzni ali parice su parice,sa osmehom ili bez.

Sto se tice alkohola,mislim da on ne moze da utice na trajnost lanca.Neki ga piju toliko godina pa nista  :D  .

On isto brzo ispari i sumnjam da moze naneti neku stetu lancu .

 

Shnalu na stranu,momci su stvarno korektni i pruzice vam maksimum strpljenja za sve sto vas zanima kao i to da ce vas najbolje posavetovati i uputiti kome da se obratite ako oni ne mpgu da vam pomognu.Sve pohvale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

sprej za lanac 800 kinti,,off road 700  BARDALOV,,1250 din MOTULOV,,,,LJUDI opet hvala na lepim recima,,a i ove druge prihvatam bez ljutnje ;D,i to je za ljude,,naprotiv ,valja saslusati svacije misljenje,neko je navikao na jednu vrstu proizvoda tj.marku,neko na drugu pa je tu tesko raspravljati,,zato imamo i ovo i ono pa cemo valjda naci zajednicku rec,,,,,samo bez nemira ;) ;D,,ipak je ovo ''BIKER HOUSE''

Ma kakvi crni nemiri,daleko bilo.Kao sto rekoh,retko gde sam dobio toliku posvecenost prodavca kao u vasoj radnji.

Evo da se razuverim,sinoc sam opet cistio lanac,naprskao,stigao do posla jutros ,opet guma i felna isprskane.Nije problem sto to prska nego recite to "Ovaj prska ali je bolji i bolje maze a i jeftiniji pride,ovaj maze,ne prska ali je skuplji"

I tako,sve u svemu docicemo opet. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Био данас по једно трећи пут, узео плочице, појас, ручице и тај спреј што ''не ваља'' да пробам....

Све похвале и само напред.... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Pohvala za Vulkana. Bio sam opet kod njega, al sam ovog puta i kupio nesto. Grejache kolena, oko 1100 din koliko se secam. I stvarno ne prolazi vetar kroz njih  :D. Ostaje mi sprej za lanac da kupim, a ima bas raznih dzidza-bidza tamo.

Pozdrav majstoree!  ;D

Jos samo da sredite da moze da se placa karticom i super!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja