Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Pitanje za vlasnike: Kolika je maksimalan brzina (bar otprilike) normalnog, a kolika (ako neko slucajno poseduje) verzije prigusenog na zakonskih 34-35 kW za A2 kategoriju - makar otprilike.

Pitam jer mi prodavac jednog navodno prigusenog prica kako moze oko 220 km/h a ja mislim da ili je blokada skinuta, ili me je on pobrkao sa vevericom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Street Triple RS '24

Moze da cugne 200... A sto se 35kw tice negde sam naleteo da bije oko 130-150 bem li ga, ne drzi me za rec...

 

Sent from my E2303 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Vozio ga malo iznad 220 km/h, nacicu klip ko ne veruje, a da je neprijatan osecaj... uff . inace sa blokadom na 35kw je nemoguce. Stefan iz pirota je imao tu blokadu, nije mogo iznad 160 koliko se secam jer je ta blokada bila sraf koji ne dozvoljava da sajla gasa okrene onaj tockic ( ne znam strucni naziv jbg) do kraja nego tipa 2/3- 2/4.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: Z1000

Vozio ga malo iznad 220 km/h, nacicu klip ko ne veruje, a da je neprijatan osecaj... uff . inace sa blokadom na 35kw je nemoguce. Stefan iz pirota je imao tu blokadu, nije mogo iznad 160 koliko se secam jer je ta blokada bila sraf koji ne dozvoljava da sajla gasa okrene onaj tockic ( ne znam strucni naziv jbg) do kraja nego tipa 2/3- 2/4.

Mislim da si uspeo samo ako si isao bar malo, skoro neprimetno nizbrdo. Ja sam prosli vikend uspeo na autoputu da izvucem 212km/h. Put prav kao ogledalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: ER- 5

Lacky meni je er5n stigao iz Svajcarske gde pise da ima 25kw i nije imao napomene za blokadu u saobracajnoj.Ima neka prica (koliko je istinita-ne znam) da su Japanci takve papire pravili zbog zakona a da je motor na full snazi,fakat je da kod mene nema blokade nigde,a i potezao sam ga do 180km/h.

 

NAPOMENA:Prilikom slanja papira u AMSS za potvrdu i pregled receno mi je da se te blokade NE PRIZNAJU ukoliko pise jedna snaga,a u napomeni pise da je ustrojen na manju snagu.Kataloski se gleda snaga za taj tip i seriju i kadkad se kontaktira fabrika za podatke.STOGA-PAZNJA PRI KUPOVINI.

 

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

@Dzony, Duvo vetar u Nish' ili si ti sipao ono specijalno gorivo, sa eurokremom? XD 
Tek sad skontao da si pomesao dve abecede u svom nicku, hhhhhhhhhhhhh
Dz i X,Y... To mu ustvari dodje Dzonaj! QQ
U daljoj prici Dzonaja! :))))))) SHOW!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7075 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

ER-6F se i do sada u USA prodavao pod imenom Ninja 650, a od 2017. i u Evropi

 

Super izgleda, samo mi ono suvozacko sediste ne deluje bas udobno, mogli bi malo vise da misle na suvozace, s obzirom da ER6 Ninja nije striktno brzinac, nego univerzalni motor za svakodnevnu upotrebu i ture

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: Z1000

 

Sta sad pazariti, Z750 ili GSR600?

 

Sta mislite?

Ja prodajem moj GSR ako si zainteresovan  ;)

 

Sto bre? :)

 

Baci neku sliku i neku generaliju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

U daljoj prici Dzonaja! :)

Apis me za Jaja. Napokon neko da skapira nick  :lol: .  I ne nije duvao vetar, i nije nizbrdica, dotle je blaga uzbrdica i kasnije pravac kao hotelu Nais na auto putu-naplatna rampa za ulaz/izlaz Nis. I nije bio to jedini pravac gde sam toliko vozio, samo treba bas dug pravac da se navuce ta brzina.  Inace za kolegu preporuka z750, provereno  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja