Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd / Bajina Bašta
  • Motocikl: /

Poz drustvo zna li neko nesto o ova dva motora slucajno? Ako nista bar da mi na osnovu slika kaze bar nesto sto bi prevagnulo

 

Sem cinjenice da kostaju vise nego pre 5 godina modeli sa mnogo manje kilometara, al nemam nista od kukanja :D

 

1. Prvi

 

2. Drugi

Promenio član Perduh

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900

Samo jedan post u ovoj godini? 

 Jesu li to svi rasprodali i presli na neke druge ili...

  Treba mi poluga kvacila za i siri korman. Gde naci to?

 Koje gume uzeti za pocetnika?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT
Pre 1 sat, jasminko VIR je napisao:

Potrebna pomoć !

Gde da nađem benzinsku pumpu za ER6 ?

Ima li šta zamensko  ?

Mislim na uložak pumpe.

Ako misliš na filter, njega možeš bilo gde i skoro od bilo kog motora na KupujemProdajem.

 

Sama pumpa može recimo ovde da se naruči... (mada pogledaj, možda paše sa još nekog modela)

 

WWW.EBAY.COM

Find many great new & used options and get the best deals for Fuel Pump + Filter For Kawasaki Er 650/ER6 N Of 2012 2013 To 2016 New at the best online prices at eBay! Free shipping for...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2809 postova

mogu ja da nabavim američke all bails uložak,filter.osiguraš i ona guma što se sabije tokom vremena  sve zajedno 109 e .Bilo bi tu za sledeži vikend

Promenio član sasa ns 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Kawasaki ER6N

Pozdrav ljudi, treba mi pomoc. 

Juce sam gledao jedan er6n 2010 godiste, prodavac kaze da treba da se zamene namotaji i da trenutno ne moze da upali, ceka da mu stignu. Motor stvarno izgleda ocuvano, ali primetio sam da kazaljka za obrtaje stoji bukvalno na pola iako je motor ugasen, je l imam razloga za brigu posto planiram da ga kupim?  On je rastavio sta treba, evo i slike

Screenshot_2024-01-05-16-42-06-329_com.miui.gallery.jpg

Promenio član Luka1233

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Kawasaki ER6N
On 6. 1. 2024. at 6:38, cezarpa je napisao:

Trazi dalje neki koji radi.Ne veruj na rec nikom.

Sutra treba da ga probam, ako je sve okej uzecu ga(bas navijam da bude sve kako treba jer mi se mnogo svidja..)

Promenio član Luka1233

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1295 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014

Mi stariji kažemo žulja te lova... Uhvatili te pundravci!
Polako, ne zaleći se!

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Kawasaki ER6N

Uzeo sam ga, motor je stvarno fino ocuvan, zakacio sam link ka drive.

Malo se cuje vibriranje plastike na odredjenim obrtajima, kako bi to moglo da se sredi?

U videu na drajvu gde mu malo jace dajem gas, cini mi se da se cuje nesto kao rezanje/struganje, kako se vama cini(na na tom snimku je motor zagrejan, a video kada radi u leru je skroz hladan)?

 

Takodje prednji far je ogreban i malo je napukao, ne znam da li je prethodni vlasnik pao ili ga je ogrebao nekako, kapiram da bi se videlo jos neko oštećenje da je padano, ne znam da li ce mi praviti problem na tehnickom ?

 

Sto se tice auspuha, meni je zvuk veoma dobar(iako se ljudi zale na fabrički auspuh), cak se čuje pucketanje kad se vrati u nizi stepen prenosa.

 

Koje gume biste preporucili, trenutno ima dve razlicite, Michelin i zadnju Dunlop(pojma nemam zašto)

 

https://drive.google.com/drive/folders/1hs1BOa1bmeOswAX_aIJux_OGmaoLgyRP

Promenio član Luka1233

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Mislim da zavisi od tehničkog da li će praviti problem za taj far. Verovatno neće. E sad isto tako mogu da te zezaju zbog auspuha koji nije fabrički i čini mi se da nosač tablice sa zadnjim žmigavcima isto nije fabrika. Neko kaže da je imao problem na tehničkom neko nije, valjda kako ti se zalomi. Za gume imaš temu na forumu, siguran sam da ćeš tamo naći odgovor na svoje pitanje, ja nisam kompetentan da ti tu dam savet.

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Kawasaki ER6N
Pre 1 sat, NenadPT je napisao:

Mislim da zavisi od tehničkog da li će praviti problem za taj far. Verovatno neće. E sad isto tako mogu da te zezaju zbog auspuha koji nije fabrički i čini mi se da nosač tablice sa zadnjim žmigavcima isto nije fabrika. Neko kaže da je imao problem na tehničkom neko nije, valjda kako ti se zalomi. Za gume imaš temu na forumu, siguran sam da ćeš tamo naći odgovor na svoje pitanje, ja nisam kompetentan da ti tu dam savet.

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk
 

Nadam se da nece, to cu odraditi u narednih par nedelja pa cemo videti. Dobio sam i potvrdu iz agencija za bezbednosti saobracaja(uverenje o ispitivanju vozila), tako da se iskreno nadam da mi nece praviti problem.. Sto se tice guma, verovatno ce biti jedna od:
Pirelli Diablo Rosso II
Bridgestone Battlax s20
Metzeler M5 (race), 
Roadtec Z6 sport touring,
Metzeler Roadtec z8

Precesljao sam ceo forum od pocetka i ove sam izvukao, e sad koja tacno to ne bih znao, ne planiram da ludujem, tako da mislim da bi neka touring varijanta vise odgovarala. Inace sto se tice auspuha, u pitanju se scorpion i motor se stvarno dobro cuje, ja sam odusevljen i jedva cekam lepse vreme(mada nisam odoleo da ga ne probam juce)

Voleo bih da se ovaj topic malo vise aktivira, koliko samo ljudi su bili aktivni pre, sada maltene nema nikog.. :/

Promenio član Luka1233
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd / Bajina Bašta
  • Motocikl: /
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki ER6 ABS, 2007. godište, Naked, vozilo prešlo 32000 km, Beograd. Cena 2.800 € - Motori - Polovni Automobili

 

Da il neko vidi neke mane na prvi pogled po slikama ili mozda ima iskustva sa ovim prodavcem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Kawasaki ER6N

Ja sam pratio oglase dugo i on stoji tu sve vreme, meni je malo sumnjivo na prvi pogled jer mu je cena niska. Idi pogledaj, poslusaj kako radi kad je hladan, pregledaj menjac, plastike, viljuske i sve usput. Na slikama deluje super, ne znam sta drugo da ti kazem.
Ja sam svoj platio 3300e (2010.god. i vodi se na a2), uvezen iz svajcarske i na satu je 23k km, bas je fino ocuvan, ali opet malo su ogrebani retrovizori, tegici i malo far(mislim da nije padano nego da je od ulaska u garazu jer ja svaki put zakacim nesto jer je usko), cisto da znas da kako god okrenes ne dobijas nov motor vec motor star 15+god, najbitnije je da su agregat i menjac u dobrom stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd / Bajina Bašta
  • Motocikl: /

E hvala na odgovoru, super sto izgleda dobro na slikama za sada, planiram da ga pogledam ovih dana, cena je vise realna nego sto je niska mnogo traze za ove starije modele, 3000+ je okej za 2009+ “facelift” kao tvoj

 

3300e je dobra cena za 2010. ima ovaj isti prodavac prelep beli slicnog godista za 3400e ali bez abs-a pa otpada.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja