Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Novinama brisi bulju i ostavi malo za dzonyja npr za njega onaj deo a izolirkom, a rupe na volanu, neces da sklizne burgija, postoji tackas koji kucnes da napravi tacku gde ti dodje vrh burgije posle i nece nikad nista da sklizne...

 

 

Ajde prestani da ke... vise, ista masina ko i tvoja, i kakve veze ima koja je boja ?! Moze ta masina i 220 da ide, imam sliku negde zakopanu u kompu 1moto3.gif

 

Stoji mi motor kako moze da stoji nekom ko je mojih gabarita...

 

 

Znaci izgledate ko crtani film, daj neki snimak, komican crtac nikad nije na odmet pogledati! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Ti bre aco ko da nikad nisi busio rupe kroz neku cevku ( ne mislim na pii :D ) . Osim ako nije stega i ona kao presa sa busilicom, 100% ce da mu sklizne. Cak i ako silom napravi ,,zarez``.. Nego mi objasni kako bi zastitio ti?

I aj kazi mi kolko je tvoj masina isla ? Posto ocigledno da ja nisam jedini koji je iso preko 210,a i pun je klipova yt, kad imam vremena potrazicu klip, ako ne snimam novi 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

To :D . Napustam ja sektu kad ode motor sad, cekam decka jednog da sakupi kintu navodno... Neko vreme necu da vozim, mozda na tamo u narednih nekoliko godina se ponovo vratim u sektu 0plac.gif.... Trenutno sve manje vremena imam slobodnog a nebi da kupim motor koji ce da stoji u garazi i predje godisnje 500 km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Er6n 2008 / Versys 650 2017

Zato sam i ja stavio motor na prodaju. Toliko sam radio ove godine da ne znam dal sam presao preko 1500 km ... Ali ovde je situacija katastrofa, ljudi nude samo zamene .. Ali i ako prodam motor, mislim da cu ostaviti lovu sa strane za neko sretnije vreme..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Monster 1200 2017

Da, ma prodati bilo sta danas je ogroman problem :/

 

Ja se negde nadam da ce devojku zainteresovati motociklizam, pa kad resim da kupujem nesto novo i vece, ona preuzme ER-a, jer novac koji se ulozi ne moze ni najmanjim delom da se izvuce :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Sr. Karlovci
  • Motocikl: Suzuki SV1000N

Ja sam jednom prodao motor. Reko sebi koji ce mi evo zime, skup je to sport. Kada je doslo prolece izgoreo sam. Od tada sam resio da ne prodajem motor ni u ludilu osim ako planiram da kupim novi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Monster 1200 2017

Ja mislim da ne bih mogao vise da zamislim da budem bez motora, mislim da se nikada nisam radovao svakom lepom danu kao ove godine :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Ma ja sam svakog trenutka vozio motor kad god sam mogo. Ja sam jos sa 12 godina dobio skuter, i cale me svakog dana vodio na poligon da vozim i da ucim i tako da sa 14 dozvola i od tada nisam bio bez motora . Ali ne znam vise kad vidim kakve situacije se desavaju dok vozim, kolege kako prolaze, cak i moja devojka kako je prosla sve imam vecu odbojnost...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Ma ja sam svakog trenutka vozio motor kad god sam mogo. Ja sam jos sa 12 godina dobio skuter, i cale me svakog dana vodio na poligon da vozim i da ucim i tako da sa 14 dozvola i od tada nisam bio bez motora . Ali ne znam vise kad vidim kakve situacije se desavaju dok vozim, kolege kako prolaze, cak i moja devojka kako je prosla sve imam vecu odbojnost...

Kupi jaci motor :)

I videces da pola problema nestane, da je vecina u glavi, a ostatak u slabom motoru :P

Salim se naravno :)

Ali sa jacim motorom, lakse ti je da izbegavas budale, i lakse (bolje) kocis sa jacim motorom, pa si time i dosta bezbedniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Ma ja sam svakog trenutka vozio motor kad god sam mogo. Ja sam jos sa 12 godina dobio skuter, i cale me svakog dana vodio na poligon da vozim i da ucim i tako da sa 14 dozvola i od tada nisam bio bez motora . Ali ne znam vise kad vidim kakve situacije se desavaju dok vozim, kolege kako prolaze, cak i moja devojka kako je prosla sve imam vecu odbojnost...

Kupi jaci motor :)

I videces da pola problema nestane, da je vecina u glavi, a ostatak u slabom motoru :P

Salim se naravno :)

Ali sa jacim motorom, lakse ti je da izbegavas budale, i lakse (bolje) kocis sa jacim motorom, pa si time i dosta bezbedniji.

 

 

Vidi se da si dete nezrelo jos uvek.

Dok god je kabina ispod dupeta a ne oko tebe, niti je bezbednije niti bilo sta,

Pogotovo u SRB gde mozes jako lako i jako gadno da najebes tudjom greskom.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 257 postova

Ma ja sam svakog trenutka vozio motor kad god sam mogo. Ja sam jos sa 12 godina dobio skuter, i cale me svakog dana vodio na poligon da vozim i da ucim i tako da sa 14 dozvola i od tada nisam bio bez motora . Ali ne znam vise kad vidim kakve situacije se desavaju dok vozim, kolege kako prolaze, cak i moja devojka kako je prosla sve imam vecu odbojnost...

Kupi jaci motor :)

I videces da pola problema nestane, da je vecina u glavi, a ostatak u slabom motoru :P

Salim se naravno :)

Ali sa jacim motorom, lakse ti je da izbegavas budale, i lakse (bolje) kocis sa jacim motorom, pa si time i dosta bezbedniji.

 

 

Vidi se da si dete nezrelo jos uvek.

Dok god je kabina ispod dupeta a ne oko tebe, niti je bezbednije niti bilo sta,

Pogotovo u SRB gde mozes jako lako i jako gadno da najebes tudjom greskom.

 

Coa tebre,nemoj da pricas o necemu za sta nisi 100% siguran da je tacno!!! :D

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Jaci motor jace kocnice, al i njegovo ubrzanje do 100tke, a to bas lepo izgleda kad ti izleti neki cicica sa coroskopima cija su stakla veca nego kod lupe..! Svako od nas je makar jednom zavrnuo gas do daske kad je vozio kroz grad, ovi sto kazu da nisu i oni jesu da se ne lazemo 1lol.gif Cekam ja samo da poostre ove zakone jos vise kako su poceli, da nas nadamo se naprave na ugrozenu vrstu pa ce ljudi vise paziti na nas.

Do tada, ako znate nekog da hoce motor, a ima nekog vw polo 2006+ da hoce zamenu za motor + megan 2 1.5 dci javite mi 1zvizduk.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Coa tebre,nemoj da pricas o necemu za sta nisi 100% siguran da je tacno!!! :D

 

 

 

Kad je na 100% onda jos uvek razmisljam, kad je na 120% (+ iz isqstva) onda pisem! ;)

@Dzony, POLO 1.2 TSI (da vis' zabave)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Znam kako ide polo, ali uzimam kola za mladjeg burazera zbog izmene ovog zakona, ni taj 1.2 nece moci zbog kilovata, mora do 70-75 konja i 1.4 motor 0ljut2.gif... Ja imam sta cu zabavno da vozim 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Znam kako ide polo, ali uzimam kola za mladjeg burazera zbog izmene ovog zakona, ni taj 1.2 nece moci zbog kilovata, mora do 70-75 konja i 1.4 motor 0ljut2.gif... Ja imam sta cu zabavno da vozim 1lol.gif

Nek uzme onda nekog 1.4 dizela i cipuje ga, i eto ti zabave :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Kakav novi zakon, sta, mora da ima 1.4 motor? :) ako je do 1.4 onda moze Corsa C 1.3 CDTI,(malo je teze naci dobru) ide dobro/jako dobro, turbo je takodje, i trosi prosecno max 5L.

@Gagi, vidi jel ima neki chip za mozak da se uspori sto vise pa da ti i 80/h bude fijuuuuuu > wow, bice ti lakse/lepse u zivotu tvom!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Ne ogranicavaju samo kubikazu na zalost, nego i po tezini odrede koliko konja auto treba da ima kako bi ga vozili... 70-75 konja je granica valjda . Gledao sam vw polo sinoc 1.2 i dizel oko 1.4 i nesto od toga ce da uzme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja