Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ER 6 N

Kako god nemam zalju da isprobavam nijedne :D Mada su kres padovi zastita samo u slucaju pada motora u mestu ili nekoj minimalnoj brzini pri svakoj vecoj tesko da ce 2 pecurkice zastititi motor... Barem po mom misljenju.... Nego da se vratimo na temu jel je poznato nekom gde moze da se kupi nosac kofera za modele do '08 po nekoj normalnijoj ceni ne daje mi se bas 170e za shadov fabricki nosac?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Z-750

... Nego da se vratimo na temu jel je poznato nekom gde moze da se kupi nosac kofera za modele do '08 po nekoj normalnijoj ceni ne daje mi se bas 170e za shadov fabricki nosac?

 

Moto land - nosac + ploca cca. 70 eura, 30 + 40 ne znam tacno koliko sta je koliko. Nazovi pa pitaj. Kupio sam i kofer Kappa 48L za 10.000 RSD na akciji pre par nedelja.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Z-750

Doslo vreme da se menjaju gume. Na motoru su Michelin Pilot Road 2ct i ne zelim da stavljam nista losije ili bar ne znacajno losije. Cuo sam da Bridgestone BT 023 ne zaostaje za MPR 2ct, a da prelazi preko 20H km. Da li neko ima iskustva za Bridgestone gumama na ER-u? Da li je ovo sto sam cuo tacno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2478 postova
  • Lokacija: Zemun
1lol.gif motor je kod mene vec 4 sezone i nikad se time nisam opterecivao, tek pre par nedelja sam prvi put odradio posteno test na 100km. trosi mi nesto manje od 6l po gradu, voznja u dvoje 80% vremena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ....

Pa ja retko kad vozim po auto cesti (osim ako bas moram), uglavnom je to magistrala. Neki prosek brzine (krivine-pravac) 120-160.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Pozdrav svima, eto mene nazad!!!

Napokon Srbija!!!

 

Elem, zasto bi neko stavljao crash padove za ukras., za ukras bi ih skinuo eventualno...

Sto se tice istih, imam dosta slika na kojima se lepo vide -HQ slike, mogao bih napraviti iste takve i staviti ih na isto mesto na kojima se stavljaju i ti tako reci kupovni :)

Razmisljao sam i on nekim malo komplikovanijim crash padovima koji bi imali amortizer ili nekakve opruge u sebi da mogu sto vise da amortizuju udarac.. Ne planiram da padam ikada kao i svi ostali ali nikad se ne zna realno :)

elem, ako za 60e ima da se kupi gotovo i samo da montiram onda bih pre to uradio nego pravio sve i mlatio se sa tim, i ovako vec imam previse stvari da ugradim na motor :moto3:

 

 

Sto se tice prekidaca, pa drzis ga non stop off (ispod sedista na samoj ivici da ne moras da dizes sediste) a kad ti treba stavis ON i uzmes napajanje sa bilo cega pozeljno sa neke glupost kao to svetlo tablice npr :)

Samim tim neces zaboraviti da ga ugasis a cak i ako zaboravis..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Motocikl: ER6N

Ima u Louis-u PUIG crash pad za 60 evrića i moje je mišljenje da se za te pare ne treba zezati sa nečim što može da nam spasi motor ;)

 

Aj jedan savet od vas za mene početnika :jee:

 

Na koliko obrtaja obično vozite po gradu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2478 postova
  • Lokacija: Zemun

definitivno ovo sto je loshmi napisao 1moto3.gif

ali kada bi izvadio prosek obrtaja na kojima je motor pri nekoj konstantnoj normalnoj voznji po gradu verovatno bi to bilo nesto malo preko 4000 RPM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Motocikl: ER6N

definitivno ovo sto je loshmi napisao 1moto3.gif

ali kada bi izvadio prosek obrtaja na kojima je motor pri nekoj konstantnoj normalnoj voznji po gradu verovatno bi to bilo nesto malo preko 4000 RPM

Naravno da svako vozi drugacije, nego me cisto interesovao neki prosek, imajte razumevanja :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja