Jump to content

Moto Zajednica

bushenje dizne keeway speed 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

wozim keeway speed 125 , i wozio sam ga oko 120 km/h ali bi zeleo josh wishe !!!! podigao sam iglicu na shiberu i sada mi puni mnogo brze do 80km/h!!!cuo sam da kada se rzbushe dizne u karburatoru , powecawa mu se potroshnja ali mnogo bolje ide !!!!ali sam zato i chuo , ako se prwishe izbushe moror nema dobar rad na leru i nece da radi ! werowatno postoje neke nominalne wrednosti , i woleo bih da saznam !!!!! ako neko zna neka ogowori!! hwala u napred !!!! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Vozi fabricki ili promeni motor  ;). Speed i nije bas za tako velike brzine.

Inace na kinezi vole da stave malo manje dizne zbog potrosnje. Probaj da kupis malo vece dizne, pokusaj da nadjes komplet. Ostavi samo original da mozes da vratis fabricku u slucaju da nisi zadovoljan rezultatima. Ne treba preterivati. Samo odrdjena mesavina je iealna, preko toga moze da skodi masini i kao sto si sam naveo lose utice na rad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd - Dusanovac
  • Motocikl: XTZ660, X-max 125 i Sprint (not)Exactly

Sta si sve na njemu promenio, pa da toliko ide  :o  :) ? Kolika ti je potrosnja?

Ja sam se raspitivao za promenu dizne, ali ovi "strucnjaci" ne znaju ni model karburatora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

120? Niz koju planinu? Ja sam na autoputu isao 100 (po cajgeru) i vec je nestabilan, ne treba ti toliko da ide. Ubices motor covece. Nije on za takvu voznju... Ja sam ga uterao na 11 hiljada obrtaja niz nizbrdicu i isao je 110 po cajgeru, sto znaci oko 106 realnih i motor je hteo da iskoci... Batali sva ta busenja, imas milijardu tema na forumu da se to ne isplati. To se isplatilo bilo na zoljici raditi pre 20-30 godina, sada ne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja